Survivor Fiji: Epizoda 1

30. listopadu 2011 v 14:54 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Na jednom z ostrovů Fiji připlouvá 19 soutěžících ( ano 19, ptáte se proč ? Vzrušení a nervozita byla tak velká, že těsně před odjezdem, jedna ze soutěžících zpanikařila a štáb už takhle narychlo nikoho jiného sehnat nedokázal ). Mezi soutěžícími jsou různé rasy, černoši, hispánci, běloši, ale i občané úplně jiného státu, než je USA. Je tu počítačoví programátor, po architekta, až po bezdomovce.

Jakmile všichni přijeli, nikdo nevěděl, co mají dělat. Někteří se začali seznamovat, jiní prozkoumávali ostrov a ostatní se dívali po nějakém jídle. Třeba takový malí, starý a vychrtlí mužík Yau - Man pro všechny sehnal hodně vody z kokosů.

Brzy po té nad ostrovem proletělo letadlo s Jeffem Probstem, moderátorem Survivora. Do moře shodil bednu, ostatní byli zvědaví, proto nasedli na člun a přepádlovali zpět i s bednou. Dva nejsilnější chlapíci Boo a Edgardo vzali bednu a začali s ní práskat o zem, aby se otevřela. Marně. To přišel Yau - Man, dvakrát bouchl na roh bedny a ta se otevřela. Jak snadné, že ?

V bedně byl dopis a jídlo. V dopise byla mapa a instrukce k tomu, že na mapě mají vyznačeno, kde mají hledat materiál na stavění přístřešku, ale i kuchyně a dokonce i záchodu. Nějak moc přepychové, nemyslíte ?

Architekta Sylvia se ihned dala do práce a začal rozkazovat, jako ty běž tam a ty zase tam. Všechno postavili a večer se uložili ke spánku. Pokud tedy usnuli, protože bezdomovec Dreamz začal povídat svoje historky, což dalším lezlo na nervy, zejména Rockymu, který se s Dreamzem pohádal a potom vzbudili ostatní.

Další ráno šli na svojí první soutěž. Před ní však Jeff řekl, kdo je nejvíce panovačný, nebo kdo dává hodně rozkazů. Všichni vybrali Sylvii. Jeff jí řekl, ať vybírá členy jednotlivých kmenů a tak vznikli kmeny - Moto a Ravu. V každém kmeni 9 soutěžících. Zbyla pouze Sylvia, která byla přespočet a musela se tak vydat do Exilu. Měla, ale štěstí, když jí Jeff řekl, že se připojí ke kmeni, který dnes prohraje soutěž a někoho vyloučí. Měla další výhodu na Exilu, jak již víme, může najít skrytou imunitu. Zároveň si však musí dávat pozor na spoustu jedovatých hadů.

Když Sylvia odešla, vysvětlil Jeff pravidla k první soutěži o imunitu a zároveň o odměnu, která se skládala z pobytu v táboře, který postavili a z příborů a dalších přepychových věcích, dokonce i pohovku.

V soutěži museli vybrat dva členy, které si stoupli na malý tahací vůz. Ostatní je měli táhnout. Ti dva, kteří byli na vozech museli po cestě odvazovat tři pytlíky se skládačkou. Až dojeli na konec dráhy, museli skládačku sestavit. Ta obsahovala tři čísla, ty čísla sečetli a vyšlo jim další číslo. Pomocí toho pak měli točit kolečkem až na to číslo narazili. Až ve správném váčku našli nůž, přeřízli jim provaz, který vyzvedl vlajku jejich kmene.

Oba kmeny vyrazili bok po boku, ale při odvazování prvního pytlíku, kmen Ravu zaostal a Moto měli náskok. Moto si náskok udrželi, až ke skládačce. Moto jako první sestavili skládačku a na první pokus přesekli provaz. Moto tak vyhráli svoji první soutěž.

Ravu prohráli, ale čekalo je ještě něco dalšího, co je zdrcující. Budou muset jít do nového tábora, kde bude jen kotlík a mačeta. Žádný přístřešek, žádný záchod a kuchyně a žádné přepychové věci. Nakonec se také museli vydat na kmenovou radu, kde vyloučí někoho ze svého kmene.

Hned ze začátku si Rocky udělal spojenectví s Ericou, kterou následovala Jessica a potom i Earl. Shodli se na vyřazení Rity. Jenže, co radši nevyřadit slabého Yau - Mana ? Ne, s takovouto myšlenkou, žádný z nich nepřišel a cílem byla Rita. Ostatním však začalo vrtat hlavou jestli radši nevyřadit Jessicu, která taky nepředvedla žádný výkon, navíc překážela u skládačky.

Na večerní kmenové radě dostala jeden hlas Rita, jeden Yau - Man, jeden Mookie a šest Jessica, která se tak stala první vyřazenou ze Survivor Fiji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bell Bell | Web | 30. listopadu 2011 v 15:05 | Reagovat

Přidáš mi prosím ozdobu na tomto odkazu?:)

http://vanocni.datart.cz/marketa-hanusova-si-preje-smartphone-nokia/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama