Survivor Fiji: Epizoda 2

30. listopadu 2011 v 15:02 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Máme za s sebou první epizodu. Sylvia se vrací ke kmeni Ravu, ale je hodně překvapena, že ti nemají ani oheň, natož pak vodu, kterou museli olizovat z listí. Dokonce neměli, ani jídlo, ale to do té doby, než Erica našla ananasy. Když však Sylvia přišla do tábora, Yau - Man ji objal, ale zároveň se stihl podívat do její tašky, jestli našla skrytou imunitu. Nic však nenašel.

Sylvia, stejně jako v první epizodě ihned začala rozkazovat, což možná nebyl, tak dobrý nápad. V táboře Moto panovala dobrá nálada. Jen do té doby, než si Boo udělal něco z okem. Alex mu do oka nalil vodu, a potom ho to přestalo bolet, ale měl to oko pěkně červené. Aby to nestačilo, když Boo sekal dříví, sekl se sekerou do prstu. Do třetice všeho dobrého se s Booem utrhla houpací síť.

Moto nemají žádný problém s jídlem, když Garry a Dreamz nasbírali plno ovoce. Ve kmeni Ravu se Erica, Earl a Rocky snažili prohledávat ostrov, jestli nenajdou další jídlo. Našli jen manga, která byla pěkně zelená, takže nebyla uzrálá. Vrátili se s prázdnou.

Pak už kmeny čekala další soutěž o imunitu/odměnu. V ní museli pádlovat až k bójce, pak se otočit a zaháknout po cestě zpátky na břeh čtyři bedny na lano. Až přepádlovali na břeh museli pomocí toho lana ty bedny vytáhnout z vody. Pak je otevřít a z nich vyndat kusy skládačky. Skládačku sestavit. První kmen, který to bude mít vyhrává imunitu a odměnu v podobě sprchy, a dalším potřebám. Kdyby vyhráli Ravu, tak by získali oheň. Moto už oheň získali v minulé epizodě.

I když ze začátku si Ravu vytvořili dobré veslařské tempo a později byli rychle s bedny na břehu, při skládačce se kmen Moto opět ukázali jako lepší a celou soutěž nakonec vyhráli. Z toho byli Ravu pěkně frustrovaní. Čekala je tedy znovu cesta na kmenovou radu. Aby to nestačilo Moto poslali Earla do Exilu, který dostal nápovědu, že imunita je v jejich táboře.

Jednomyslně se v táboře Ravu shodli, že vyřadí Sylvii. Později však začalo Rockymu a Mookiemu vrtat hlavou jestli radši nevyřadí Ericu, která na ně při skládačce hodně řvala a všechno pokazila. K jejich nápadu se přidala Rita a samozřejmě i Sylvia, která se snažila zachránit. Řekli to ještě Anthonymu, který z toho neměl dobrý pocit a byl na vážkách. Na kmenové radě nakonec víc hlasů dostala Erica a i přesto, že pro ostatní našla ananasy, stala se druhou vyřazenou ze Survivor Fiji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama