Survivor Fiji: Epizoda 3

30. listopadu 2011 v 20:35 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
První dvě epizody jsou za námi a nám už dva soutěžící vypadli ( Jessica, Erica). Když se kmen Ravu vrátil z minulé kmenové rady, Yau - Man řekl, že už prostě nesmí dál prohrávat. Rocky pak v rozhovoru říkal, že nechce být v kmeni, který je nejhorší z celého Survivora. Ráno se Michelle snažila pomocí brýlí a slunce rozdělat oheň, protože ještě neměli pazourek. Prosila slunce, aby jim oheň dal. Prosba byla vyslyšena a Michelle se opravdu povedlo rozdělat oheň.

V kmeni Moto se Lisi rozhodla, že nabarví podlahu svého přístřešku modrou barvou, že to prý pomáhá proti kousnutí mravenců. Dále říkala, že kmen Ravu prohrají každou soutěž, jen aby se tyhle řeči ještě nevymstili.

V dnešní epizodě se konečně dočkáme dvou soutěží, což znamená, že teď si zasoutěžíme o odměnu. Odměna byla taková. Mohli si vybrat, buď si vezmou rybářské náčiní, předměty jako je fotbalový míč a další a nebo jídlo. Samotná soutěž spočívala v tom, že proti sobě nastoupili muž a muž, nebo žena a žena. Vystartovali a museli se doklouzat po velmi kluzké dráze. Ještě před tím, než odstartovali, jim Jeff vždycky řekne číslo míčku, který musí na dráze chytit. Až ho chytí tak musí jít na konec dráhy a strefit se do koše. Hrálo se do pěti. První kmen s pěti míčky vyhrál.

Hned ze začátku si Moto vedli dobře a nakonec už potřetí Ravu rozdrtili výsledkem 5:2. Za odměnu si vybrali rybářské náčiní a do Exilu byla už podruhé poslána Sylvia. Alespoň Ravu konečně získali pazourek.

V kmeni Moto měl však Garry problém. Začalo ho bolet u žeber, protože se na kluzké dráze narazil. A právě na žebra. Kmen tedy zavolal zdravotníky, aby se mu na to podívali, ale nenašli nic neobvyklého a proto odjeli. Alex řekl Garrymu, aby ráno, když mu bude zle, to řekl a nehrál si na hrdinu.

A teď je čas na soutěž o imunitu. V ní museli nastoupit opět dvojice, ale tentokrát to bylo jedno jestli muž a muž, nebo muž a žena. Přišel vždycky jeden ze svého kmene a Jeff vytáhl nějakou Fijiskou specialitu, což byli samozřejmě nechutnosti. První kmen, který bude mít čtyři body vítězí.

Ravu si ze začátku získali dva body, ale Moto je potom už po čtvrté znovu rozdrtili s výsledkem 4:2. Ravu se tak opět museli vydat na kmenovou radu. Už po třetí.

Jednomyslně se opět shodli na Sylvii, ale později Rocky řekl, co když našla skrytou imunitu. Proto se rozhodli, že rozdělí hlasy mezi Sylvii a Anthonyho, pro případ, že by Sylvia opravdu vytáhla skrytou imunitu. Jenže ta ji neměla, věděla, že má hlavu na špalku a proto se jí vydala hledat, jestli našla, no to zatím nevíme.

Na kmenové radě však Sylvia skrytou imunitu nevytáhla a o jeden hlas nakonec vypadla a stala se tak třetí vyloučenou ženou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama