Prosinec 2011

Survivor China: Epizoda 9

30. prosince 2011 v 20:26 | James-Fairplay |  Survivor: China
Po včerejší kmenové radě si James uvědomil, že není v tak dobrém postavení, jak si myslel. Denise se cítila odstrčená, že jí nikdo neřekl, že se hlasuje pro Jeana - Roberta, cítila se trapně, že jako jediná hlasovala proti Peih - Gee. Courtney byla šťastná, když její největší nepřítel vypadl.

Teď už náš čeká soutěž o odměnu. V ní se kmen opět rozdělil na dva týmy po čtyřech. Všichni dostali bubny, na kterých měli dopinkat míček do sudu. Za tohle byl bod. K vítězství stačili tři body. A hrálo se o plavbu na řece, kde zažijí hostinu.

Tým, který se skládal z Amandy, Frostiho, Erika a Courtney dobře spolupracovali a díky Frostimu a Erikovi dokázali vyhrát.

Když se druhý tým dostal zpátky do tábora, Peih - Gee začala obviňovat Jamese, že kvůli němu prohráli a proto se pohádali.

Na odměně si to hodně užili. Frosti se s Courtney sblížili, takže si ostatní začali myslet, že spolu chodí, protože se na lodi pořád objímali. Erik zkoušel na Amandu nějaký řeči, aby se tu ještě udržel.

Nyní je čas na soutěž o imunitu. Jeff vždycky řekl symbol nějakého zvířete, bylo jich třeba pět a oni ty symboli museli ve správném pořadí napíchnout na nůž. Když jste se spletli, tak jste vypadli. Jenže, než se začalo, řekl Jeff, že si můžou vybrat. Buď budou soutěžit, nebo se můžou najíst.

Soutěžit si vybrali jen Amanda, Frosti, Peih - Gee a Erik. Erik vypadl hned v prvním kole, následovala ho Amanda. Soutěž nakonec vyhrála Peih - Gee a mohla si opravdu oddechnout.

Když se všichni vrátili ze soutěže, Todd měl opět jasno, půjde Frosti, nebo Erik. A i ti dva věděli, že mají hlavu na špalku. Jenže Frosti na nic nečekal a ihned šel za Toddem, říct mu, že Erik je velká hrozba a že kdyby se dostal do finále, tak by určitě vyhrál.

Na kmenové radě se nakonec kmen Hae Da Fung rozhodli vyřadit Frostiho. Jenže, když Frosti odešel, řekl Jeff, že budou mít ještě spoustu práce a nepustil je do tábora, což znamená, že se ještě něco stane ……

Survivor China: Epizoda 8

29. prosince 2011 v 20:38 | James-Fairplay |  Survivor: China
Po včerejším trapném vyřazení Jaime, se Jean - Robert začal strachovat, protože kdyby ta imunita, nebyla falešná, tak by jel domů. Ostatní si z něj však dělali srandu, ať je v klidu, ale James věděl, že jestli ho naštvou, tak klidně může přejít na druhou stranu.

Teď už nás čeká soutěž o odměnu. Soutěžící se rozdělili na dva týmy, po čtyřech. Pak museli vybrat jednoho člena z týmu, aby si sedl do lodičky. Pak museli pomocí vody potopit nepřátelskou lodičku, za tohle byl bod. Tým, který má dva body, vítězí a odjede do staré čínské vesnice, kde si pochutnají na hostině.

Při rozdělování týmů, byla Denise přespočet a tak nemohla hrát. Tým, který se skládal z Jeana - Roberta, Amandy, Todda a Jamese dobře spolupracovali a mohli si tak užít odměny. Ještě, než odešli, dostali svitek, který musí všichni otevřít.

Na hostině, svitek otevřel Jean - Robert a byl naprosto šokován, že je ve hře tajná imunita, protože o ní až do teď neslyšel. Todd, James a Amanda si jen vyměnili pohledy, protože věděli, že obě imunity už se našli.

V táboře Hae Da Fung, se Denise cítila odstrčená, protože si jí na soutěži nikdo nevybral. Ostatní, co tam byli si řekli, aby utvořili alianci a vyloučili Jeana - Roberta, všichni souhlasili, jen Denise byla na vážkách, protože věděla, že kdyby se s nimi spojila, sice by měla dobré postavení, jenže nechtěla zradit alianci z Fei Long.

Když všichni, co byli na hostině, přišli do tábora, ihned šli spát, kromě Jeana - Roberta, který se vydal hledat imunitu, jenže nevěděl, že našel pouze tři falešné, neví, že dvě imunity má James.

Ráno se James nepohodl s ostatními, že prý jí víc jídla, než kdokoliv jiný. Todd v něm uviděl hrozbu a proto řekl Amandě, že by měli hlasovat pro Jamese. Jean - Robert se pak pochlubil Erikovi, že našel skrytou imunitu, jenže Erik mu řekl, že je falešná, že všechny imunity má James. Jean - Robert tedy neváhal a ihned šel za Jamesem, jenže ten to popíral.

Nyní je čas soutěžit si o imunitu. Všichni se museli posadit na barel, který se neustále houpal, navíc z něho tekla voda, takže udržet se bylo stále těžší, kdo vydržel nejdéle, vyhrál.

Slaboučká Courtney se za celou dobu, co byla na barele nepohnula, takže vyhrála a byla z toho úplně nadšená.

Todd měl jasno, teď musí vyřadit Jamese. Jenže později se spekulovalo, jestli raději nevyřadit Jeana - Roberta, ale Todd chtěl vyřadit Jamese, když to nebude čekat a tím dostane ze hry obě dvě imunity.

Na kmenové radě však James skrytou imunitu nepoužil, protože si byl jistý, že pro něj nikdo hlasovat nebude. Jenže začal mít obavy, když se z hlasovací urny začali vynořovat hlasy pro něj, nakonec však byl znovu ušetřen, druhým porotcem se stal Jean - Robert.

Survivor China: Epizoda 7

28. prosince 2011 v 20:40 | James-Fairplay |  Survivor: China
Po včerejším vyřazení Sherei, nám zbývá deset lidí.

Hned ráno v Zhan Hu, Peih - Gee řekla Jamesovi, že musí držet s nimi, až bude sloučení. Pak odešla za Erikem a Jaime, James byl v táboře sám a proto neváhal a našel skrytou imunitu, takže už má dvě, co víc si přát. Jenže vedle imunity, byla i falešná imunita, která spadla na zem, jenže James ji už nedokázal uklidit. Našla ji Jaime s Erikem a mysleli si, že je to skrytá imunita. Pak se Jamesovi podívali do batohu, protože něco tušili a našli tam obě dvě imunity.

Ve kmeni Fei Long začala Courtney na všechny řvát, proč vyhodili Shereu, a né radši Jeana - Roberta.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Jenže když přišli, tak se žádná odměna nekonala, místo toho, jak naznačila Faith v minulém článku, nastalo sloučení.

Pak šli všichni na hostinu, přičemž pozorovali akrobacii, jenže ještě před odchodem jim Jeff řekl, že hra nikdy nekončí.

Když přišli do tábora, lámali si hlavou, jak se bude jmenovat nový kmen. Nakonec se rozhodli, pro jméno Hae Da Fung, což znamená " černí lítající tygři, nebo tak něco. Pak do tábora přijel Jeff s tajemným pytlem a řekl, že hra nikdy nekončí, čímž měl na mysli, to co řekl před tím, z pytle vytáhl novou individuální imunitu, protože souboj o ní začíná právě teď.

Soutěžící museli odpovídat na otázky, kde se Jeff ptal na akrobacii, kterou viděli, při hostině.

Nejlepší paměť měl Frosti a vyhrál tak svojí první soutěž.

James věděl, že Jaime má falešnou imunitu, proto se aliance, ze starého Fei Longu dohodla, že vyřadí Jaime. Jenže Courtney stále chce vyřadit Jeana - Roberta, proto se na alianci z Fei Longu vykašlala. Ale i Jean - Robert chtěl vyřadit někoho jiného a to Peih - Gee.

A teď už ke kmenové radě, která je podle mého, asi druhá nejlepší z této série. Když chtěl Jeff začít číst hlasy, stoupla Jaime a podala mu imunitu. Jenže Jeff řekl, že tohle není imunita, z čehož dostali ostatní záchvat smíchu, kráva blbá. Smějící se Takže pak nebylo překvapení, že vypadla Jaime a stala se tak prvním porotcem.

Survivor China: Epizoda 6

27. prosince 2011 v 21:55 | Faith |  Survivor: China
Je krásné, příjemné ráno ve Zhan Hu a původní členové; Jaime, Peih-Gee a Erik si užívají pohodu pěkně v přístřešku a na poslední kmenovce ušetřený James na ně maká jako kůň.

Zatím ve Fei Longu se Todd odváží udělat zásadní krok a řekne Amandě, že on má zatím všechny nápovědy k získání imunity a že ví, kde se ona imunita ukrývá.

A nyní tady máme už první výzvu o odměnu. Takže hraje se o pobyt v čajovně kde se výtěžný kmen i spolu s uneseným můžu smočit v horké lázni, napít čajíčku, dostane kartáček na zuby a toaleťák. V soutěži jde o to, že musíte vběhnout do opuštěné a polorozpadlé budovy, kde musíte sebrat tabulky s písmeny a sestavit slavný Konficiův citát. Počas výzvy se Peih- Gee setká se Shereou a řekne jí že jsou stále s nimi a že chtějí pořád udržet původní kmen, ale Sherea ji ignoruje a to samé se stane také u Frostiho. Že by Frosti a Sherea zradili svůj původní kmen? Každopádně výzvu vyhráli Fei Long a unesli, nečekaně, Jamese, který dostal další nápovědu a odebral se spolu s Fei Long do čajovny.
Všichni jsou z čajovny nadšení, teda až na Courtney, která pořád víc a víc nesnáší Jean-Roberta. A nastane další, (ne)milé překvapení, když si James vysleče plavky a začne se tam přede všemi nahý sprchovat. Amandě se zjevně líbí Jamesovo pozadí a nebojí se to dát najevo.

Mezitím v Zhan Hu ty tupé hlavy konečně přišli na to, že se na něj nejspíš Sherea a Frosti definitivně vykašlali a začali přemýšlet nad tím že další soutěž o imunitu vyhrají.

Ve Fei Longu je ovšem lepší nálada a Todd uzavře dohodu s Jamesem. Na druhý den dá James, podle dohody, nápovědu Toddovi. Todd má už skoro všechny nápovědy a spolu s Amandou přijdou na to, kde se symbol tajné imunity nachází. Je pod tou malou stříškou na začátku tábora-ou ano! Tak jdou tedy na to a Amanda se pokouší pomocí tyče symbol sundat, zcela nenápadně i když sou všichni v táboře a pak se diví když se tam objeví Frosti a začne jim s tím pomáhat. Amanda se ho snaží odlákat, Todd vyšiluje ale je to zbytečné protože Frosti už imunitu viděl. Tak se s ním teda domluví a Todd to ještě vykecá asi každému a vymyslí úžasný plán - Imunita půjde k Jamesovi a on pak na kmenové radě vyhodí Jaime. Takže teď už o imunitě ví Denise, Frosti, Amanda, Todd, Courtney a James.

A teď už je čas na soutěž o imunitu! Dneska je to soutěž s neobvyklými čínskými jídly. Této výzvy se nezúčastní: Jean-Robert, Todd a Sherea
A tady už je rozpis:
Frosti vs Peih-Gee -> jedí kuřecí srdce každý 10ks a zvítězil Frosti.
Courtney vs Jaime -> jedí úhoře každá 3ks a zvítězila Jaime
Amanda vs Erik -> jedí želvičky každý 3ks a zvítězil Erik
Denise vs James -> jedí kuřecí zárodky každý 2ks a i přes Jamesovu snahu prohrát to Denise nedala a tak vyhrál James
Frosti vs Erik -> jedí 1000let staré vejce s pískem a hlínou, bylo to hodně vyrovnané ale vyhrál Erik
Vítezí Zhan Hu = plán je v prdeli.

Po výzvě jsou všichni ve Fei Longu (včetně Jamese) zklamaní a Denise to svádí na sebe. S tímhle Fei Long moc nepočítali, ale dnes musí někoho poslat domů. Všichni už jsou skoro domluvení , když tam najednou vlítne Courtney se svojí nenávistí k Jean-Robertovi a přiměje všechny se zamyslet jestli je opravdu správné vyhodit Shereu ještě před J.R.
A nyní náš čeká jedna z nejlepších kmenovek jaké má maličkost kdy viděla.

J.R. začne jako obvykle mluvit ta své moudra a omylem z něj vyletí že je ,,zlej kluk" na čež Courtney dostane záchvat smíchu. Sherei to tak vtipné nepřipadá a začne na J.R. řvát že co si vůbec o sobě myslí a pak řekne, že ho tady nikdo nemá rád. No kdo by to do ní řekl? Courtney pořád umírá smíchy a Jeff si toho zjevně všiml a začal se jí vyptávat. Ona řekla že se tady první pár dní cítila jako outsider ale že pořád nemá na J.R. nebo něco v tom smyslu. A Todd se urazil protože pro něj Courtney prý nebyla Outsider a že si nezaslouží aby něco takového říkala. No ale nyní k hlasování: ,, šestou osobou vyřazenou ze souteže se stává…Sherea". Courtney byla zjevně smutná protože vypadnout opravdu přála Jean-Robertovi.

spoiler
IN THE NEXT EPISODE OF SURVIVOR: sloučení : ))

Survivor China: Epizoda 5

26. prosince 2011 v 20:34 | James-Fairplay |  Survivor: China
Hned ráno ve Fei Long James opět tvrdě pracoval, společně s Denise, se kterou se trošku sblížili, Denise byla ráda, že ho má jak společníka. Ale nemyslím to jako lásku.

V Zhan Hu bylo všem dobře, když už tam Dave nebyl a to hlavně Sherei. Frosti pak říkal, že už ho nebaví pořád prohrávat. Mezitím Erik se Jaime sblížili jako pár a vznikala mezi těmito dvěmi vášeň.

Pak oběma kmenům přišla zpráva, aby zakroužkovali dva ze druhého kmene a ti se k nim připojí. Takže James a Aaron ze kmene Fei Long šli do Zhan Hu a Frosti se Shereou šli do Fei Long a tak už to zůstane napořád. Jamese a Aarona to stavělo do špatné situace, stejně tak Frostiho a Shereu. Tohle byl velký zlom, který na tuhle hru bude mít určitě velký dopad.

Jaime a Peih - Gee se domluvli, že soutěž o imunitu sami prohrají, aby mohli vyřadit Jamese a Aarona.

A teď už k soutěži o imunitu. Dva členové z každého kmene museli plavat na stanoviště, kde se měli potopit a vyndat 12 koleček, pomocí tyčí. Až měli všech 12 koleček museli se vrátit na břeh, kde měli další tři sestavit z koleček skládačku.

Aaron a Erik rychle dokázali získat všechny kolečka, jenže potom to Jaime záměrně pokazila, z čehož byl James naprosto naštvaný. Imunitu si tak opět odnesli Fei Long.

Ihned jak Zhan Hu přišli do tábora, James a Aaron ihned seřvali Jaime a Erik šel za těmi dvěmi a zeptal se jich, co to mělo znamenat, a ti mu řekli, že to bylo záměrně. James a Aaron věděli, že mají hlavu na špalku.

Na kmenové radě se Jaime přiznala, že soutěž záměrně prohráli, z čehož James naprosto vybuchnul vztekem. Tím si to pokazil. Nakonec však James zůstal, vyřazen byl Aaron.

Omlouvám se, že je díl tak krátký.

Survivor China: Epizoda 4

23. prosince 2011 v 20:24 | James-Fairplay |  Survivor: China
Hned ráno se v kmeni Fei Long opět tvrdě pracovalo, tentokrát i Jean - Robert, ale potom seřval Courtney za něco úplně zbytečného a Courtney o něm začala říkat, že ho nesnáší a že to je hajzl.

V Zhan Hu zjistili, že polovina jejich rýže je plesnivá, což není dobrá zpráva, jsou tu teprve pár dní. Pak začala hádka mezi Shereou a Davem. Dave si nasbíral nějaké ty mušle, jako dárek pro maminku, až přijede domů, jenže Sherea je vzala a chtěla je vyhodit, naštěstí pro Daveho ji Dave s pomocí Frostiho zastavili.

Pak oba kmeny dostali zprávu, něco o kmenové radě, ale taky o jídle, z čehož byl nadšený, zejména Jean - Robert.

Ale teď už k té zmiňované soutěži. Vybrali se vždycky dva z kmene a každý dostal jednu obří hůlku na jídlo, pomocí, které měli dostat hořlavý balónek do koryta. Kmen, který bude mít všechny tři balónky v korytě, vítězí. Odměna byla, že do kmene přijel rybář, který je naučil rybařit a potom jim uvařil nějaké to jídlo.

Hned ze začátku si Fei Long získali vedení, které stále pokračovalo, takže to celé vyhráli. A do tábora si s sebou unesli Daveho, který dostal další svitek.

Jak Fei Long přišli do tábora, Dave si přečetl svitek a vůbec nevěděl, komu ho má dát. Nakonec se rozhodl, že nápovědu přenechá Toddovi.

V kmeni Zhan Hu bylo všem dobře, když tam Dave nebyl, zejména Sherei. Ale později, ani nevěděli jak se dělá oheň. Naštěstí pro ně, to Frosti dokázal zapálit.

Pak do tábora Fei Long přijel rybář s rodinou a společně s Denise a Aaronem jeli chytat ryby. Později si celý kmen pochutnal na velké hostině. Díky Jeanovi - Robertovi, který trochu uměl jejich řeč, se dokázali domluvit.

Nyní náš čeká soutěž o imunitu. V ní vždycky nastoupili dva z každého kmene a museli pomocí nějakých létajících koulí shodit nepřátelské vázy. Kmen, který jako první shodí všechny vázy, vyhrál. Pro jistotu všichni dostali vojenské brnění.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, ale nakonec vyhráli opět Fei Long.

Zhan Hu, tak museli rozhodnout koho pošlou domů a aliance Jaime, Frosti, Peih - Gee a Erik, o kterém jsme zatím vůbec neslyšeli, se rozhodli, že vypadne Dave, nebo Sherea.

Na kmenové radě, byl však obětován vůdce Dave.

Šťastné Vánoce a Nový rok !

Survivor China: Epizoda 3

22. prosince 2011 v 20:43 | James-Fairplay |  Survivor: China
Být s Jeanem - Robertem v kmeni není zrovna nejlepší, protože se o tom Fei Long mohli přesvědčit hned večer, kdy Jean - Robert chrápal a ostatní tím vzbudil, navíc se tulil k ženám a pořád je otravoval, zejména Courtney a Amandu. Ty dvě si o něm mohli myslet své. Usmívající se

Ráno James chytil kraba a ostatní se začali dohadovat, kdo ho sní a tak dále, James nemohl pochopit, že nic neví o přežívání.

Ve kmeni Zhan Hu, Dave opět tvrdě pracoval, Peih - Gee se to nelíbilo, protože se prý znovu vysílí na soutěž a nebude mít sílu, jako v minulé soutěži. Jenže ten ji neposlouchal a makal dál, ale později si lehl a začal ostatním rozkazovat, co mají dělat, ti to nepochopili a Dave radši odešel pryč.

V soutěži o odměnu, která se skládala z polštářů, plachty, dek, lana a svítilny, kmeny vždycky vybrali tři členy, bylo to ženy proti ženám a muži proti mužům. Potom se proti sobě pustili a museli všechny tři členy druhého kmene shodit do vody. Hrálo se do tří bodů.

V průběhu soutěže se Dave svlíkl, takže byl nahý. Asi to pomohlo, protože soutěž vyhráli Zhan Hu. A unesli si s sebou Leslie, která dostala další svitek s nápovědou.

Leslie neváhala a nápovědu ihned dala Jaime. Jaime vyčetla, že imunita určitě není na zemi. Leslie se v kmeni Zhan Hu cítila jako doma, protože tam našla další tři křesťany, takže chvilkami byla nešťastná z toho, že je v nesprávném kmeni.

Ve Fei Long šla Courtney s Toddem pro dřevo a slyšeli Jeana - Roberta jak se baví s Jamesem o tom, že by měla Courtney vypadnout, protože je slabá. Dokonce se Jean - Robert navážel do Jamese, že se mu Courtney líbí, jako žena.

A teď už k soutěži o imunitu. Nejdřív museli kmeny určit čtyři " sekáče", kteří museli mačetou přeseknout čtyři svazky kol. Až měli všechny kola, tak museli kola dát na tyč, kterou dotáhnout do cíle.

Za Fei Long vyrazila jako první Courtney, a když Courtney konečně přesekla první svazek kol, měli už Zhan Hu všechny, takže pak nebylo překvapením, že soutěž vyhráli Zhan Hu. Z toho byla Courtney pěkně nešťastná.

Jean - Robert měl jasno, že vyřadí slaboučkou Courtney, která jim je v soutěžích k ničemu, nebo Leslie, na kterou dopadlo podezření, že se spolčila se Zhan Hu, což byla celkem pravda, vykecala jim několik důležitých informací. Todd s Amandou chtěli vyřadit Jeana - Roberta a s tímto nápadem šli za Aaronem, jenže ten nechtěl vyřazovat Jeana - Roberta, který je v soutěžích silnější. Pak šel Jean - Robert za všemi ostatními a začal říkat, že musí vyřadit Courtney, nebo Leslie, jenže ty dvě zrovna přišli a všechno slyšeli.

Na kmenové radě se Jean - Robert opět navážel do Courtney, ta řekla, že když jí nechtějí, tak proč jí nevyřadit ? Nakonec se musela se hrou rozloučit " křesťanská sestra " Leslie.

Anketa 15

21. prosince 2011 v 20:54 | James-Fairplay |  Ankety
Usmívající se

Survivor China: Epizoda 2

21. prosince 2011 v 20:45 | James-Fairplay |  Survivor: China
Když Zhan Hu přišli z včerejší kmenové rady, hned ráno vůdce Dave řekl, že musí udělat pec, na oheň. Mimochodem oheň získali, když se vrátili. Někteří s tím nesouhlasili, protože už se chtěli najíst. Pak museli ještě přestavovat přístřešek. Když však Dave nosil cihly na pec, cihla mu spadla na zem a bláto vystříklo na Jaime, které se s tím pochlubila Ashley a Sherei. Jaime řekla, že to prý bylo naschvál. Pak šla Ashley za Davem a rozhostila se mezi těmito dvěma hádka, což znamená, že ti dva se rozhodně rádi nemají.

Ve Fei Long se opět tvrdě pracovalo, nebo spíš všichni tvrdě pracovali. Teda kromě Jeana - Roberta, který si lehl a začal chrápat, když se probudil, tak si zase znovu lehl, což ostatním lezlo na nervy. Pak si Todd s Amandou vytvořili spojenectví, chtěli ještě přibrat vůdce Aarona, což se taky stalo a ten s tím souhlasil.

A teď už jdeme na výzvu o odměnu. Hrálo se o rybářské náčiní. Do bahna proti sobě nastoupili 3 členové z každého kmene. Jeff pak do zabláceného ringu pustil dvě veliké koule, o které se bojovalo. Kmen, který jako první vezme nějakou kouli a dá ji do své branky vyhrává bod. Hrálo se pouze do dvou.

I když wrestlingová zápasnice Ashley opravdu tvrdě bojovala, nic se nezměnilo na tom, že díky Jamesovi a Amandě Fei Long znovu vyhráli. Jenže potom jim Jeff řekl, že si s sebou do tábora můžou unést jednoho z kmene Zhan Hu, který s nimi bude až do příští soutěže o imunitu. Fei Long si vybrali Jaime. A když Jaime odcházela, tak od Jeffa dostala tajemný svitek, který měla otevřít někde v soukromí, ale v jejich táboře.

Poražení Zhan Hu, jenom, co přišli do tábora, ihned začali pracovat na peci. Fei Long na nic nečekali a se svými novými rybářskými potřebami ihned vyrazili rybařit. Toho využila Jaime a otevřela svitek, ve kterém stálo, že někde v táboře Fei Long je skrytá imunita. Jenže Jaime nesměla otevřít nápovědu a musela, ještě před odchodem, nápovědu někomu dát. Rozhodla se, že ji dá Leslie, protože si myslí, že je z Fei Long nejslabší a asi měla pravdu, protože Leslie začala fňukat, že s sebou nemá bibli a nemůže si z ní číst. Zároveň se ve Fei Long rozhostila hádka mezi Aaronem, který byl naštvaný, že Jean - Robert nic nedělá. Leslie otevřela nápovědu a ta říkala, že je imunita je někde, kde se na ní celou dobu dívají. Leslie chtěla spojence a proto řekla nápovědu ještě Toddovi.

A teď už k souboji o imunitu. Oba kmeny dostali jednu velkou kládu, pomocí které museli rozbít dvě dřevěné brány, něco jako beranidlo. Pak kládu museli protlačit bludištěm a nakonec pomocí klády zazvonit na velký terč.

Hned ze začátku si vedení získali Fei Long, protože vůdce Dave z kmene Zhan Hu byl tak vyčerpaný jen rozbíjením dřevěných bran a musel ho vystřídat Frosti. To si říká vůdce ? Ale zpátky k soutěži. Imunitu tedy znovu vyhráli Fei Long a měli pokoj od kmenové rady, zatímco Zhan Hu se tam znovu museli vydat.

Zhan Hu měli jasno, že vyřadí Ashley, jenže ostatní začalo štvát věčné komandování Daveho, proto zvažovali, jestli raději nevyřadit panovačného Deva, nebo radši Ashley, která v táboře nic nedělá.

Na kmenové radě se některé holky ptali Deva, proč se hrnul do pozice vůdce, když to neumí, ale Dave řekl, že si ho tam vybrali sami. Nakonec si však nemusel dělat starost, vyřazena byla Ashley. Když Ashley odcházela, tak začala Sherea brečet, když brečíš, tak proč si ji dala hlas ?

Survivor China: Epizoda 1

20. prosince 2011 v 20:41 | James-Fairplay |  Survivor: China
Přátelé, vítejte v Číně ! Máme tu novou řadu, Survivor: China, 16 soutěžících, různého původu jede vlakem z moderního Šanghaje až pryč do divočiny k jezeru tisíce ostrovů. Máme tu například hrobaře Jamese, kuchařku Denise, učitelku Shereu, leteckého stewarda Todda, bývalou miss Montanu Amandu, prodejkyně šperků Peih - Gee, nebo třeba barmanka Courtney. Máme tu také nejmladšího trosečníka Frostiho.

Vstoupili do velkého chrámu a první, co udělali, šli na pokyn Jeffa do buddhistického chrámu a podívalo se na něco jako bohoslužbu. Někteří jako třeba Denise, z toho byli uchváceni, ale taková Courtney si chtěla odpočinout a chtěla už jít pryč, ale co čekáš ? Tohle je Survivor. Nebo taková Leslie odešla v polovině bohoslužby, protože je prý jiného vyznání.

Když bohoslužba skončila, všichni vyšli z chrámu a Jeff je rozdělil na dva kmeny - Zhan Hu a Fei Long. Pak dostali mapy k novým domovům a také nějaký svitek o válečnictví. Ve Fei Long se role vůdce ujal Aaron, když všechny dirigoval jak mají veslovat.

Hned, když Fei Long přijeli, začali se stavbou přístřešku. Todd a Jean - Robert našli stromovou poštu. Pak řekl Jean - Robert Toddovi, že si na něj bude dávat pozor. James a Aaron se stavby přístřešku ujali celkem rychle, taková Amanda byla ráda, že je v tomto kmeni a začala se všemi seznamovat. Ale Courtney vypadala jako kdyby chtěla usnout a nic nedělat, asi by se měla víc zapojovat.

Zhan Hu nebyli pozadu a ihned ke svému domovu odpádlovali také. Chicken se snažil prosadit svůj názor na přístřešek, ale nikdo ho neposlouchal, takže toho nechal. V Zhan Hu se zase vůdce ujal Dave, který to však vůbec nechtěl.

Další den museli Zhan Hu přístřešek přestavovat, protože na ně celou noc pršelo a Ashley z toho onemocněla. Později si oba kmeny přečetli svitky.

Ale teď už k naší první soutěži a to rovnou o imunitu. Vlastně i o odměnu. Když vyhráli, dostali oheň. Všech osm soutěžících z každého kmene drželo velkého draka, nebo tygra. Museli se s drakem dostat pře překážky. Pak jeden z každého kmene, vyrazil vpřed přes další překážky a uvolnil cestu ostatním. Oba kmeny se potom museli s drakem dostat přes bažinu až ke skládačce, kde museli draka, nebo tygra správně dosadit.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, rozhodl až běh bažinou. První byli Fei Long a vyhráli svoji první soutěž. Kromě imunity, teď mají i oheň.

Když Zhan Hu přišli z prohrané soutěže, Peih - Gee začala brečet, ale později začala všem rozkazovat, což některým lezlo na nervy, zejména Ashley. Někteří chtěli vyřadit Chickena, za to že se nezapojuje. Chicken s Davem chtěli vyřadit Ashley. Rozhodovalo se tak mezi Chickenem, Ashley a Peih - Gee.

Kmenová rada se v téhle řadě bude odehrávat v takovém menším chrámu. Zhan Hu řešili, kdo bude vůdcem, zvolily Daveho, ale taky Peih - Gee. Hlasování pak rozhodlo, že prvním vyloučeným ze Survivor: China je Chicken.

Survivor Fiji: Finale - 2. část

16. prosince 2011 v 20:26 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Finále pokračuje, je tu druhá část ..

Bez jakéhokoliv stratégování jdeme na kmenovou radu. Na ní Jeff neřešil nic jiného, než dohodu Dreamze a Yau - Mana. Když se pak Jeff zeptal Dreamze jestli dá imunitu Yau - Manovi, Dreamz váhal. Nakonec však řekl, že nedá, což zaskočilo všechny, včetně Yau - Mana. Dreamz tak porušil slib. Nakonec vypadl Yau - Man a stal se posledním porotcem.

Když poslední trojice přišli z kmenové rady, Dreamzovi bylo líto, že nedal Yau - Manovi svoji imunitu, ale později řekl, že je to hra a že ničeho nelituje. Litoval i Earl, který nemohl uvěřit, že hlasoval pro Yau - Mana.

Další den nad ostrovem přeletělo letadlo a hodilo krabici do moře. Earl pro ni doplaval a donesl na břeh. Byla v ní velká hostina, kterou snědli a potom spálili celý přístřešek a všechno, co bylo poblíž. A pak už šli na svoji závěrečnou kmenovou radu.

Všichni tři nejdříve řekli, proč by pro ně měli hlasovat, Earl řekl, že hrál chytrou hru, Cassandra řekla, že byla ke všem přátelská a Dreamz řekl, že výhru dá např. chudým dětem. Pak přišli na řadu otázky samotných porotců. Cassandra si to u některých pokazila, stejně tak Dreamz, ale i Earl si to moc nevylepšil.

A pak na řadu přišlo poslední hlasování, které rozhodne o vítězi. Ale hlasy zůstali zavřené, přečetli se až v Los Angeles v USA. Dreamz a Cassandra nedostali ani jeden hlas a vítězem se tak stal Earl Cole.

Survivor Fiji je za námi a už v Pondělí se můžete těšit na první epizodu - Survivor : China !

Survivor Fiji: Finale - 1. část

15. prosince 2011 v 20:33 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
A je to tu přátelé ! Survivor Fiji uteklo jak voda a my tu už máme finále ! Tak pojďme na něj ! Kdo z poslední pětice ( Dreamz, Boo, Earl, Yau - Man, Cassandra ) vyhraje 1 milión dolarů ?

Hned ráno si všichni pogratulovali, že to dotáhli, až tak daleko. Yau - Man řekl Earlovi, jestli by mu nedal svoji skrytou imunitu, protože ji Yau - Man nutně potřebuje. Ale Earl ji nedal, přece ji nedá, teď, před finále.

Ale hned nás čeká soutěž o imunitu. Ptáte se proč ? Žádná soutěž o odměnu už nebude, jdeme rovnou na imunitu. Všech pět vešlo do velkého bludiště, skládající ho se ze pěti velkých částí. Všichni měli svoji oči zavázány šátkem. Museli v bludišti najít pomocí ukazatelů stanoviště, kde pomocí svého medailonku otevřít klíč. Pak i s klíčem museli dojít na kladinu, kterou odemkli právě tím klíčem a postoupili do druhé části. A tak to museli udělat ve všech pěti částí.

Jako první se do druhé části dostal Yau - Man, společně s Booem a Dreamzem. Yau - Man získal opravdu velký náskok, který nikdo dohnat nedokázal a proto Yau - Man zvítězil. Mohl si vážně oddychnout, protože kdyby dnes nevyhrál, mohl klidně odejít.

Cíl byl Boo, ale ten se začal ospravedlňovat, že by byl lepší volba, do finále, než Dreamz, který má velkou šanci vyhrát, protože je oblíbený. Takže se rozhodovalo mezi Booem a Dreamzem. Yau - Man s sebou pochopitelně chtěl Dreamze, protože s ním měl dohodu.

Na Kmenové radě si Boo stoupl a začal říkat, proč by měl zůstat a proč by si ho měli vzít do finále. Když všichni odhlasovali, Earl stoupl a jen tak pro jistotu použil skrytou imunitu. Jak se ukázalo, použil ji zbytečně, vyřazen byl Boo.

Ale tímhle epizoda nekončí, jedeme dál …..

Další den se Yau - Man cítil dobře, protože věděl, že kdyby Dreamz vyhrál následující soutěž o imunitu, tak by ji dal Yau - Manovi, podle dohody, pokud by ji neporušil, ale Dreamz říkal, že ji neporuší. To ještě uvidíme.

Pak všichni čtyři vyjeli, aby jako vždycky, vzdali čest všem vypadnutým. Vzali jejich pochodně a společně s lodí je spálili.

A teď už nás čeká poslední soutěž o individuální imunitu, která o všem rozhodne.

Všichni čtyři soutěžící si lehli na prkno a zavěsili se na malý držák. Toho se museli držet. Každou chvilku, Jeff pootočil prkno do jiné polohy, takže to bylo stále těžší, ještě k tomu tekla po prkně voda.

Jako první odpadla Cassandra. Ale ostatní tři se drželi. Jako další vypadl Earl a Yau - Man si mohl oddychnout, protože sice spadl taky, ale imunitu vyhrál Dreamz, takže s padesáti procent, je Yau - Man ve finále.

Dreamz Yau - Manovi svou imunitu ? Neporuší slib ? To se dozvíme …

Pokračování příště ……

Survivor Fiji: Epizoda 13

14. prosince 2011 v 20:37 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Na začátku této epizody, nám už zbývá posledních šest, a to všichni jsou z Earlovi skupinky, takže se teď budou vylučovat mezi s sebou.

Hned ráno, Boo věděl, že je na řadě, taky věděl, že když si někdo chce popovídat o tom, kdo vypadne, tak nejčastěji jde ke studně. Proto si ke studně vysekal vlastní cestičku, aby mohl odposlouchávat, kdy by měl být na řadě on.

Později dostali stromovou poštou informaci, že budou hrát o zatím největší odměnu. Všichni se domnívali, že tou odměnou bude auto. Jelikož je Dreamz jediný ze zbývajících, kdo nemá auto, na tuhle soutěž se opravdu těšil.

Když došli, Jeff opravdu řekl, že se bude soutěžit o auto. Ale ne jenom o auto, společně s ním pojedou do Fijiské školy, kde rozdají dárky a užijí si hostinu. Byli rozděleni do dvou týmů po třech. Všichni byli spoutáni lanem, první, co museli udělat bylo, že museli přejít kladinu. Pak přelézt přes síť a nakonec vyhrabat z písku sekeru, kterou by přesekli lano.

Skupinka, která se skládala z Yau - Mana, Booa a Stacy rychle ztratila opravdu velký náskok na kladinách, ale nakonec skupinu Earla, Dreamze a Cassandry dohnali a dokonce i zvítězili. A pak přišli na řadu tři výherci - Yau - Man, Boo a Stacy. Měli dva hody na to, aby přesekli lana, kdo přesekl nejdřív obě lana, vyhrál auto. Boo začal dobře, ale Yau - Man ho srovnal a nakonec i vyhrál.

Jenže když Yau - Man vyhrál auto, dohodl se před všemi s Dreamzem, že dá Dreamzovi auto, ale když se Yau - Man dostane do finálové čtyřky a Dreamz vyhraje imunitu, tak ji dá Yau - Manovi. Dreamz nabídku přijal. Ale to znamenalo, že Yau - Man na odměnu nepojede a ke všemu se ještě sám poslal do exilu, kde našel další vodítko, podle kterého už měl opravdu jasno.


Na odměně si Dreamz začal uvědomovat, že když dá Yau - Manovi imunitu v poslední čtyřce, tak by šel domů, proto se rozhodl, že musí Yau - Mana vyřadit, ještě před čtyřkou.

A teď už nás čeká souboj o imunitu. V ní museli z vody přitáhnout lano s hákem, hák pak hodit na kruh, za který by se hák zavěsil, pak by trhli lanem a sesunula by se kladina, přes kterou by přešli dál. Postoupili čtyři nejrychlejší. Ve druhém kole museli dělat to samé, do finále postoupili dva. Ve finále taky to samé, ale z rozdílem, že když dojdou na konec, tak musí opatrně vzít další hák a pomocí něho vytáhnout bóji.

Do druhého kola postoupili Boo, Dreamz, Earl a Yau - Man. Do finále Boo a Yau - Man. Jenže Yau - Man zaostal a imunitu tak vyhrál Boo, zachránil si znovu krk, protože dnes měl vypadnout.

Dreamz ihned šel za Stacy a společně s Cassandrou se domluvili, že domů pošlou Yau - Mana. Yau - Man mezitím šel za Earlem a řekl mu poslední vodítko. Earl tedy neváhal a šel imunitu hledat. Po pár minutách imunitu opravdu našel a ihned se o tom podělil s Yau - Manem. Jenže ten měl strach, tak šel za Earlem, protože tušil, že by mohl vypadnout . Earl mu řekl, ať je v klidu.

Na kmenové radě se Jeff zeptal Stacy, jestli tohle hlasování bude jednohlasné, ale ona řekla, že ne. V tom Yau - Man něco vytušil a proto radši zariskoval a použil skrytou imunitu. A udělal dobře, protože tam pro něj byli čtyři hlasy. Ty se vyrušili a vyřazena tak byla Stacy.

Příští epizoda už je Finále !!

Survivor Fiji: Epizoda 12

13. prosince 2011 v 20:41 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po včerejší kmenové radě, nám zůstalo sedm soutěžících, Earlova skupinka proti Alexovi. Když přišli z rady, Alex říkal, že je na řadě, ale oslavoval, protože kdyby nehlasoval, proti Mookiemu, tak už by tu možná nebyl. Earl z toho moc nadšený nebyl, jelikož chtěl vyřadit Alexe, podle něj byla chyba, když rozdělovali hlasy. Stacy však šla k Alexovi a nabídla mu spojenectví, na neštěstí pro ni, ji Earl a ostatní viděli a proto vyslali Booa, aby je vyrušil.

A teď už k souboji o odměnu. Odměna byl let helikoptérou na jedno z nejkrásnějších Fijiských ostrovů, kde si užili jízdu na raftu a hostinu. Jenže se tam museli prokousat a to doslova. Všichni totiž museli běžet k zavěšenému vepřovému masu, kde jen pomocí pusou odtrhli kousek masa a odnesli ho na svůj talíř, kdo bude mít nejvíce masa vyhrává odměnu a další dva nejlepší pojedou s ním. Navíc výherce dostane výhodu na další soutěž o imunitu.

Celá soutěž vypadala hodně nerozhodně, ale nakonec to byl Boo, kdo měl nejvíce masa. A s ním si hostinu ještě užili Yau - Man a Dreamz. Do Exilu byl poslán překvapivě Earl, který z toho nebyl moc nadšený.

Když letěli všichni tři na odměnu, v helikoptéře se Boo postaral o trapné chvilky, když pořád žvanil, žvanil a žvanil a nikoho to nezajímalo. Všem však zlepšilo náladu to, že jim přišli dopisy z domova. Takový Dreamz z toho byl úplně dojatý, že začal brečet.

V Exilu, Earl dostal další nápovědu k nové skryté imunitě, v rozhovoru pak řekl, že tuší, kde imunita je.

Všichni tři se vrátili do tábora a Alex, který se chtěl udržet ve hře, začal s ostatními pomlouvat Booa, jak pořád žvaní. Proto se s Dreamzem dohodli, že když Boo nevyhraje soutěž o imunitu, půjde domů. Dreamz proto řekl Alexovi, ať se na výzvě snaží a nemusí ho poslat domů.

Ale teď už k té zmiňované soutěži o imunitu. Soutěžící měli za úkol vyhrabat tři schody v písku. Dále postoupili tři nejrychlejší. Pak museli pomocí těch schodů vylézt až na vrchol velké tyče, kde měli vzít vlaječku. Jelikož Boo získal výhodu na minulé soutěži, prvního kola se nezúčastnil a automaticky postoupil do druhého.

Všichni začali hrabat, Alex začal hodně rychle a brzo získal první schod. Jenže později se mu přestávalo dařit a postoupil Dreamz. Alex měl tedy, co dělat a hodně se snažil. Navíc ho začal dotahovat Yau - Man, ale nakonec to byl Alex, kdo postoupil dál. Ve finále se tedy utkali Boo, Dreamz a Alex. Nejrychleji začal Boo, ale Alex ho předhonil a brzo byl blízko vlajky. Jenže Boo zabral a taky to byl on, kdo celou soutěž vyhrál.

Alex nevyhrál, což znamenalo, že pojede domů. Proto si lehl a nic nedělal, říkal, že za ním stejně někdo přijde. A měl pravdu. Přišla za ním Cassandra, jen si tak popovídat, ale Alex nadhodil plán, aby si ho tu ještě nechali a vyřadili Yau - Mana, protože do finále chce Booa a Stacy. Cassandra o tom začala přemýšlet, přidal se k ní Dreamz a Earl. Ale Earl měl jasno, ten pro Yau - Mana hlasovat nebude. Za to Dreamz ano, ale Cassadnra byla na vážkách. Proto přemluvili Stacy, ale ta taky odmítla.

Jenže Yau - Man něco tušil a proto se začal bavit s Booem, že tu něco smrdí. Boo si to nemyslel. Yau - Man tedy šel za Earlem a zeptal se ho, jestli je všechno v pořádku. Ten mu odpověděl, že ano, no uvidíme.

Na kmenové radě, se však nic překvapujícího nekonalo, Yau - Man dostal hlas pouze od Alexe, takže vypadl Alex, který se stal šestým porotcem.

Survivor Fiji: Epizoda 11

12. prosince 2011 v 20:37 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po minulé kmenové radě, o které se hovoří jako jedna z nejlepších, vypadl Edgardo a Mookie s Alexem, tak byli v nevýhodě. Ihned začali vyčítat Dreamzovi, proč je zradil. Dreamz jim nakecal, aby se zachránil, tak s nimi musel hlasovat, naštěstí pro Dreamze na to oba skočili.

A ihned půjdeme na souboj o odměnu. V ní se opět rozdělili na dva týmy, zelený a oranžový. A co měli za úkol ? Museli vybrat jednoho člena týmu, který vyhazoval míčky a ostatní z týmu je museli chytat, tým který získal pět míčků, vyhrál. Podobnou soutěž už jsme mohli několikrát vidět v předešlých sérií. Za odměnu byli šampóny a ručníky, ale ne jen to. Vítězové poletěli letadlem do luxusního hotelu.

Tým oranžových, který se skládal z Yau - Mana, Mookieho, Booa a Cassandry ze začátku získal hned dva body. Tým zelených, který tvořil Alex, Stacy, Dreamz a Earl ihned dorovnali. Jenže když se bojovalo o třetí míček, Alex strčil Booa, který se skácel k zemi s bolestmi. Museli přijít zdravotníci a podívat se mu na to. Prý se mu něco stalo z kolenem. Nakonec se však rozhodl, že chce pokračovat a koleno rozchodil. Později to bylo 4:4 a rozhodoval poslední míček, ale nakonec vyhrál tým zelených. Do Exilu se tentokrát vydal Boo.

Na odměně se Alex pokoušel přemluvit Earla, aby ho ještě nevyhazoval a vyhodil nejdřív Mookieho, prý tu chce ještě chvíli zůstat.

Boo si to v Exilu moc neužíval, jelikož ho zase bolelo koleno, alespoň našel nápovědu k nové skryté imunitě, která je opět v jejich táboře, tentokrát někde u potoka.

Když se všichni vrátili z odměny, tak v táboře panoval klid. Ale to jen do té doby, než se Mookie začal bavit s Dreamzem, že Yau - Man má určitě skrytou imunitu, protože pořád zůstává v táboře. Proto na nic nečekal a společně s Alexem začali prohrabávat Yau - Manovi baťoh, když byl na rybách. Imunitu skutečně našli a proto ihned zaběhli do lesa a začali se o tom bavit. Jenže poblíž byla Stacy s Cassandrou, které je oba slyšeli. Ale když Stacy nešťastnou náhodou šlápla na větvičku, Mookie i Alex si jich všimli a proto museli pozměnit plán. Okamžitě šli za Yau - Manem a začali ho vydírat, ať ji použije. Yau - Man to samozřejmě řekl Earlovi, Stacy a Cassandře. Earl se úplně rozlobil, stejně tak Stacy s Cassandrou. Nemohli tomu uvěřit.

Ale teď už k soutěži o imunitu. V ní si nejdřív na šachovém poli, musel každý soutěžící zvolit tři pole, bylo jedno jestli vodorovně, nebo svisle. Později po jednom každý říkal nějaké čísla, třeba D5, nebo E4, nebo A1, když se trefili do políčka, kde měl někdo cedulku, tak ten, kdo ji tam měl ztratil život. Všichni měli celkem tři životy.

Jako poslední tři zůstali Yau - Man s Alexem, kteří měli oba poslední život a Stacy, která měla ještě dva. Stacy byla na řadě a uhodla políčko, kde měli oba poslední život a Stacy tak vyhrála svoji první individuální imunitu.

Earlova skupinka nevěděla jestli vyřadí Mookieho, nebo Alexa, proto Boo navrhl, že rozdělí hlasy, mezi Alexem a Mookiem, kdyby náhodou jeden z nich neměl novou skrytou imunitu. Zároveň Boo prozradil, co vyčetl v nápovědě. Všichni se tedy shodli, že hlasy rozdělí.

Na kmenové radě se probíralo, jak Alex a Mookie prohrabávali cizí věci. Pak se přistoupilo k hlasování. Tři hlasy dostal Mookie a tři Alex, zbýval poslední, který byl od Alexe, jenže Dreamz není jediný, kdo tu vráží kudlu do zad, protože hlasoval pro Mookieho, který se tak stal dalším vyloučeným soutěžícím ze Survivor Fiji.

Survivor Fiji: Epizoda 10

9. prosince 2011 v 20:42 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
V této řadě, ženy opravdu moc nebodují, protože už zbyli jen dvě.

Když večer přišli ti, co byli na kmenové radě, Mookie se začal ihned zlobit, proč se Dreamz rozhodl hlasovat pro Michelle, když bylo v plánu vyřadit Stacy. Takhle je jasné, že jeden z nich by mohl odejít domů. Řekl Dreamzovi, že to oběma podělal. Ale Mookie nebyl jediný, kdo se zlobil. Alex Mookiemu vynadal za to, že hlasoval pro Stacy. Jenže Earlovi to všechno zkazilo plány. Na včerejší kmenové radě vypadla Michelle, což byla jeho dobrá spojenkyně, proto musel zapracovat na někom jiném. Jenže za Earlem přišel Boo, s tím, že s ním chce být ve spojenectví. A jelikož Earl někoho hledal, tak se s Booem dohodl.

No nic, čeká nás soutěž o odměnu. Hrálo se o noc na velké lodi, s grilováním a hostinou. A co měli dělat ? Nejdříve museli doplnit dotazníky. Pak jim Jeff řekl, že budou odpovídat na otázky, které byli v dotazníku. Když odpověděli správně, mohli rozbít jeden život někomu jinému. Celkem byli tři životy.

Jeff se většinou ptal jako " Komu by jste svěřili život, nebo koho nechcete do finále a další takové otázky. Cassandra odpověděla na všechny otázky správně a zajistila si tak velkou odměnu. Mohla si s sebou vzít ještě další tři lidi. Vzala Booa, Yau - Mana a Dreamze, aby na něm zapracovala a přidala ho do Earlovi aliance. A do Exilu poslala Mookieho.


Dreamz si asi řekl, že je na čase, aby šel do nějakého spojenectví, protože řekl Earlovi a Cassandře, že Mookie má skrytou imunitu. Dozvěděl se to ještě Yau - Man. Když se tohle Earl dozvěděl, řekl, že si na Dreamze bude dávat pozor.


A teď soutěžící čeká první souboj o individuální imunitu. Soutěžící museli stát na malých kamenech, každých 30 minut sestoupili na ještě menší kámen, až stáli na nejmenším. Pak to bylo, kdo vydrží nejdéle.

Všichni začali odpadávat jeden po druhém. Nakonec zbyli jen tři, Yau - Man, Boo a Stacy. Stacy to nedělalo žádný problém, ale z ničeho nic spadla. Jenže Boovi to dělalo velký problém a nakonec sklouzl taky, takže první imunitu vyhrál Yau - Man.

S blížící se kmenovou radou, Alex tušil, že je cíl a proto poprosil Mookieho, aby mu dal skrytou imunitu, tu by pak Alex použil a vypadl by Earl. Mookie imunitu skutečně tajně předal, ale Dreamz ho viděl a ihned to šel vyžvanit Earlově skupince, která se tak dohodla, že Alexe překvapí a vyloučí Mookieho. K tomu všemu se k Earlovi začala přidávat ještě Stacy. Alexova skupinka měla jasno, že cílem je Earl, ale později Mookie řekl, že je rozzlobený na Cassandru za to, že ho poslala do Exilu. Alex a Edgardo řekli, že je to dobrý nápad, protože Cassandra, když vypadne, tak se zhroutí celá Earlova skupinka. Jenže Earl měl ještě jiný plán. Mookie mu teď starost nedělal, raději chtěl vyřadit Alexova nejlepšího kamaráda, Edgarda. Řekl to všem ze své aliance, kromě Dreamze, protože by to mohl vyžvanit.

Na kmenové radě, Alex skutečně stoupl a podal Jeffovi skrytou imunitu. Když začal Jeff vytahovat hlasy, Alex, Edgardo a Mookie se začali smát, protože věděli, že vypadne Cassandra. Jenže úsměv jim stekl z tváře, když byl vyřazen Edgardo. To se zase začali smát Earl, Yau - Man a ostatní. Skrytá imunita se tedy znovu vrací do hry.

Survivor Fiji: Epizoda 9

8. prosince 2011 v 20:56 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
22. den, dva porotci, soutěžících zbylo už jen deset.

Hned ráno se v kmeni Ravu dohadovali, jestli trojice ( Mookie, Alex a Edgardo ) řeknou Dreamzovi, že mají skrytou imunitu. Nakonec se však rozhodli, že si to ještě na chvíli ponechají v tajnosti a s ničím si nebudou lámat hlavu.

Jenže asi by měli, protože hned další den oběma kmenům přišla pošta, aby se sbalili a odjeli do Exilu, všichni. Zároveň tam stálo, že si s sebou nesmí vzít žádnou vyhranou odměnu, jenom oblečení a jídlo. A tak oba kmeny vyrazili. Všichni tušili spojení obou kmenů, ale uvidíme jestli to bude jen odhad.

Nejdřív do Exilu dorazili jako první Moto, ale hned za nimi přijeli Ravu. Všichni se začali objímat a zdravit se. Pak šli k bedně, kterou otevřeli. Byli v ní nové šátky, což opravdu znamenalo sloučení. A naštěstí tam také stálo, že se nový kmen vrací na pláž Moto a nebudou žít v Exilu. Všichni se tedy těšili ze sprchy, gauče, jídla a všech odměn, které Moto vyhráli.

Jenže se těšili nadarmo, když přijeli všechno bylo pryč, úplně všechno, včetně přístřešku, záchodu a všech věcí, které Moto vyhráli. Jediné, co jim tam štáb nechal, bylo rybářské náčiní, pazourek na rozdělání ohně a nějaké jídlo. Všichni se shodli, že nový kmen se bude jmenovat Bula Bula.

I když se začátku všichni přivítali, ihned začalo vytváření aliancí. Taková Cassandra uzavřela spojenectví s Yau - Manem, Mookiem a Dreamzem a chtěli přibrat ještě Earla a Michelle. Shodli se na vyřazení Booa, kterého by následovala Stacy. Jenže Mookie a Dreamz šli ihned za Alexem, který měl spojenectví s Edgardem a Stacy. Dohodli se s ním ve spojenectví a taky se dohodli na vyřazení Booa, jenže když zmínili vyřazení Stacy, Alex nesouhlasil, říkal, že Stacy je jeho spojenkyně. K tomu všemu, přímo před Alexovýma očima řekl Mookie Dreamzovy, že našel imunitu. Alex nemohl věřit svým uším. Ale ani Dreamz z toho nebyl moc nadšený, protože si uvědomil, že mu to zatajili. Alex se pak s Edgardem a Mookiem jel rybařit a bavili se o tom, jak Mookie řekl Dreamzovi, že má imunitu. Edgarda to úplně vytočilo, řekl Mookiemu, že jestli to Dreamz řekne Cassandře a ta zase Earlovi, tak Mookie pojede domů. Mookie s Dreamzem si však začali uvědomovat, že když nevyřadí Stacy, tak vypadne jeden z nich.

Dnes bude jen jedna soutěž, takže rovnou na soutěž o imunitu, ale zároveň i odměnu. Jenže když všech deset Bula Bula přišlo na soutěž, řekl Jeff, ať si vyberou z váčku kámen, ale neukazují ho. Edgardo řekl, že něco tuší. A tušili to všichni, začali si totiž myslet, že žádné sloučení nebude a bude znovu rozdělení. Jeff řekl, že se opravdu rozdělí, ale jen na tuhle soutěž. Budou totiž soutěž ve zeleném a oranžovém týmu, ten tým který vyhraje soutěž o imunitu zůstává v táboře a užije si hostinu, zatímco druhý tým půjde na kmenovou radu a někoho vyloučí, ještě k tomu dostanou tajnou zprávu. A teď už k soutěži. V ní si nejdřív museli zapamatovat sedm symbolů jak vypadají a taky jejich pořadí. Až si to zapamatovali, tak museli pádlovat k první mu stanovišti a pomocí tyče sundat váček se skládačkou. Tak to museli udělat ještě u dvou stanovištích. Až měli všechny tři váčky, museli pádlovat zpět na břeh, kde měli dva z týmu sestavit právě těch sedm symbolů. Až je měli, tak je museli dát do správného pořadí.


Tým oranžových, který se skládal z Earla, Yau - Mana, Cassandry, Edgarda a Booa začal rychle, ale tým zelených který tvořil Alex, Stacy, Michelle, Dreamz a Mookie byli u stanoviště jako první. Jenže Stacy to s tyčí neuměla a proto tím ztratila náskok. Když tým zelených konečně sundal první váček, byl tým oranžových už za druhým stanovištěm. Oranžový tak měli velký náskok, který si udrželi až ke skládačce, kterou dobře sestavili a vyhráli.

Když však Jeff přečetl tajemnou zprávu, bylo týmu zelených ještě hůř. Na kmenovou radu půjdou hned teď, bez jakéhokoliv stratégování.

Na kmenové radě se Jeff ptal každého jestli vyloučí Michelle, nebo Stacy, nebo třeba Alexe. Podle toho, co řekli, se rozhodovalo mezi Michelle a Stacy. Ale byla to Michelle, která se stala devátým vyloučeným soutěžícím a třetím členem poroty.

Survivor Fiji: Epizoda 8

7. prosince 2011 v 20:47 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po včerejším vyřazení Rockyho, má kmen Moto o jednoho člena navíc.

Hned další den, v kmeni Ravu se Mookie, Alex a Edgardo dali dohromady a začali vykopávat skrytou imunitu, zatímco Lisi a Dreamz spali. Po chvilce hledaní, Mookie skutečně imunitu našel. Toto si, ale nechá pro sebe, stačí, že už to ví Alex a Edgardo. Jenže když Mookie zahrabával zem, zbudila se Lisi a zeptala se ho, jestli kopal imunitu. Mookie odpověděl jen " ano", tak navrhl Lisi, že ho s ní bude hledat. Jenže Lisi tušila, že ji Alex a Edgardo podvedli.

Další den k oběma kmenům přišli Fijiscí domorodci naučit je svůj tanec. Učili se ho dvě hodiny. Později oba kmeny přišli do malinké domorodecké vesnice, kde budou oba kmeny soupeřit v právě tomto tanci. Kdo vyhraje, to určí tři domorodci, kteří jsou na tento tanec specialisti. Například taková Lisi, řekla před soutěží, že výzvy nebere vážně.

Nejdřív začali Moto, kde se Earl ukázal jako kapitán, který ten tanec umí. Pak přišli na řadu Ravu, kteří to zakončili Dreamzovým saltem. Nakonec tříčlenná porota rozhodla, že vítězové jsou Moto. Ti si mohli dopřát kuře, vepřové maso, plody moře a zpěv a tanec domorodců. Všem se to hodně líbilo, takový Earl byl tancem úplně uchvácen. A abych nezapomněl, do Exilu se znovu vydala Lisi.

Lisi si to v Exilu moc neužívala, jelikož byla bouřka, navíc pak říkala, že už jí to nebaví a že chce skončit.

V souboji o imunitu byli tři kola. V první kole se foukalo z trubice, z které vyletěli šipky. Ten, kdo bude mít nejblíže svoji šipku blízko cíle, vyhrává bod pro svůj kmen. V druhém kole se házelo oštěpem. Za tohle byli dva body. A v posledním kole se střílelo z luku. Za tohle tři body.

Yau - Man se ukázal jako velmi potřebný, když pro Moto vyhrál hned dvě kola. Jedinou záchranou Ravu, bylo poslední kolo za tři body. Pak by byla remíza. Jenže Yau - Man opět skvěle vystřelil a všechno tak záviselo na Edgardovi z Ravu, který je v tomhle prý dobrý. To však neukázal, protože na terč ani nedostřelil a Moto si tak odnesli další imunitu.

Ravu chtěli vyřadit Dreamze, protože se báli, že by při sloučení přešel ke kmeni Moto, že je prý ve spojenectví s Cassandrou. Jenže Lisi řekla Alexovi, že chce skončit, ať pro ni hlasuje. Samozřejmě se to dozvěděli všichni ostatní. Dreamz a Mookie měli jasno, Lisi. Záviselo to tedy na Alexovi a Edgardovi, kteří se tedy rozhodli pro Lisi, když to chtěla. Ale později začala Lisi říkat, že domů nechce, takže s toho byli oba zmatení.

Na kmenové radě se rozhostila hádka mezi Lisi a Dreamzem. Ravu se nakonec rozhodli, že další vyloučenou osobou ze Survivor Fiji je Lisi. V rozhovoru pak Lisi řekla, že tihle chlapy jsou srábkové, takže se nediví, že pořád prohrávají.

Survivor Fiji: Epizoda 7

6. prosince 2011 v 20:39 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po včerejší epizodě, kde nám vypadl Anthony se Lisi vrací z Exilu a stává se novým členem kmene Ravu. Hned ze začátku začala doufat a mluvit s Edgardem a Alexem, že jejich staré spojenectví platí.

V Moto se Earl a Yau - Man opět dohodli na hledání skryté imunity, protože věděli, že imunita je v obou táborech. Earl tedy všechny ostatní znovu zavedl na pobřeží, zatímco Yau - Man kopal. Tentokrát nekopal mačetou, ale krumpáčem. Určitě se to vyplatilo, protože Yau - Man skrytou imunitu opravdu našel a byl z toho celý bez s sebe.

V minulé epizodě souboj o odměnu nebyl, tak dneska bude. Kmen, který vyhrál letěl letadlem na jeden z ostrovů do herny. K hraní dostali hot - dogy a pivo. Kmeny měli za úkol strefit se do tří košů, pomocí hořlavých míčů.


Ravu si ze začátku získali vedení, ale Moto dorovnali. Později však Ravu vyhráli a to teprve svojí první soutěž. A tak jeli na odměnu. A do Exilu byl už potřetí poslán Earl.

Hodně si to užili. Vlastně až moc, protože se přejedli. Všichni kromě Rockyho museli zvracet a chodit na záchod. Rocky se jim smál, že nic nestráví.

V Exilu, Earl říkal, že tu bude ještě víckrát, proto na pláž napsal : " Toto je Earlův ostrov".

V kmeni Moto, Yau - Man využil chvíle, kdy byl opět sám v táboře a proto z kokosu udělal falešnou imunitu a zahrabal ji, aby ji někdo našel.

A teď nás čeká soutěž o imunitu. V ní měli všichni členové, až na jednoho zavázané oči a ten jeden je musel navigovat, aby pomocí mačety rozbili pět lebek, z kterých vypadli kusy skládačky. Až měli všech pět kusů, museli vytvořit větu, která má dvě slova.

Moto si ze začátku získali dobré tempo, které pokračovalo až ke skládačce. Ravu je dohonili a rozhodovalo se tedy, kdo dřív vytvoří dvě slova. První byli opět Moto.

Když poražení Ravu přišli z výzvy, Rocky měl jasno, vyřadí Lisi. Jenže ta měla spojenectví s Alexem a Edgardem, kteří ji rozhodně nezradí. Proto se trojice rozhodla na vypadnutí Rockyho. Jenže je slyšel Dreamz a řekl to Mookiemu, který je s Rockym v alianci. Lisi věděla, že imunita je někde v jejich táboře a proto s Alexem a Edgardem začla hledat. Je jasné, že na kmenové radě se bude rozhodovat mezi Rockym a Lisi.

Rozhodující hlas měl Dreamz, který se přiklonil k alianci z bývalého Moto a vypadl tak úplně nečekaně Rocky, který byl opravdu v šoku. Rocky se taktéž stal prvním členem poroty. V posledním rozhovoru, Rocky říká, že žádný z nich milion nedostane.

Survivor Fiji: Epizoda 6

6. prosince 2011 v 14:56 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po pátečním díle, máme za sebou pět epizod a vypadlo šest lidí. Moto by vyhrávali stále pořád, proto se štáb Survivoru pro něco rozhodl.

Ale nejdřív nás čeká soutěž o odměnu. Nebo ne ? Když oba kmeny přišli, Jeff řekl odhoďte buffy ( šátky ). Potom se vybírali úplně jiné kmeny, aby to bylo trošku vyrovnanější. Ale nevím jestli to bude vyrovnané, když v novém kmeni Ravu jsou samí kluci - Rocky, Dreamz, Alex, Edgardo, Anthony a Mookie. V novém kmeni Moto, který bude žít stále na pohodlné pláži je Earl, Yau - Man, Boo, Stacy, Michelle a Cassandra. Zbyla jediná Lisi, která musela jít do Exilu. Připojí se ke kmeni, který později prohraje soutěž o imunitu.

Nové kmeny se tedy odebrali do svých nových domovů. V mužském kmeni Ravu se ihned začali vytvářet aliance a Rocky měl jasno, další vyloučený, pokud prohrají bude Anthony.
V kmeni Moto si Earl, Michelle a Yau - Man užívali nového domova a šli spolu s Booem a ostatními na ryby. Ravu šli také na ryby a chytili čtyři velké.

A nyní nás čeká soutěž o imunitu. V ní byli všichni členové z kmene pomocí tyče zapojeni do sebe a museli se pohybovat mezi překážkami, aby se jim tyče nezasekli, takže s sebou museli různě manévrovat. Někdy se však kmeny setkali, protože byli křižovatky, takže se zasekli. První kmen v cíli vítězí.

Muži z Ravu si ze začátku získali slušné tempo, které stále pokračovalo, ale Moto je vždy dohonili u křižovatek. Rozhodovalo se tedy u poslední křižovatky, ale nakonec vyhráli opět - Moto.

Muži z Ravu měli jasno, Anthony je cíl. Jenže Anthony věděl, že je na řadě a proto začal s Alexem a Edgardem mluvit, že by měli radši vyřadit Rockyho, že je to prý blázen, což měl trochu pravdu.

Na kmenové radě se Anthony a Rocky pustili do hádky, ve které Anthony řekl, že Rocky je hajzl. Možná to říkat nemusel. A právě díky tomu ho ostatní poslali domů a Rockyho si nechali. V rozhovoru pak Anthony říkal, že měli vyřadit Rockyho, protože on je ten, který rozhádá celý kmen a myslím si, že měl pravdu.