Prosinec 2011

Anketa 14

2. prosince 2011 v 20:53 | James-Fairplay |  Ankety
Usmívající se

Survivor Fiji: Epizoda 5

2. prosince 2011 v 20:42 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
V minulém díle, Moto poprvé ztratili člena, tentokrát rovnou dva. Další den ráno v Ravu se Yau - Man domluvil s Earlem, že budou spolupracovat na objevení tajné imunity. Domnívají se, ale i tak je to už celkem jasné, že imunita je přímo pod nimi, kde spí. Proto Earl odvedl ostatní na pláž sbírat potravu, zatímco Yau - Man zůstal v táboře sám a začal kopat. Neměl nic na kopání, tak to dělal mačetou. Bohužel imunitu nenašel.

To odpoledne v Ravu začala Rita s Michelle diskutovat o lakování nehtů, pedikúře a dalších holčičích věcech. Rockyho to tak začalo štvát, že musel odejít pryč. Štvalo to i ostatní. Kmeny pak dostali katalog, kde si mohli vybrat dvě věci, které v něm byli. Když vyhráli následující soutěž o odměnu, tak ty věci dostali.

Soutěžilo se opět v duelech. Jeden člen z každého kmene si vzal jakýsi polštář, kterým se snažil vystrnadit ven z kruhu člena jiného kmene, dostal by za to bod. Tým, který bude mít sedm bodů vítězí. Ravu si vybrali rybářské náčiní a pytel brambor, Moto si vybrali kávu a toaletní potřeby.

Moto naprosto rozdrtili Ravu 6:0 a zbýval poslední duel. Proti sobě nastoupili slaboučký Yau - Man za Ravu, proti Stacy za Moto. Všichni předpokládali, že Yau - Man prohraje, ale naopak, on vyhrál. To však nic nezměnilo, že Moto nakonec znovu vyhráli. A do Exilu byl podruhé poslán Earl.

Když přišli Moto do tábora, Dreamz se chtěl zeptat, jak se káva dělá, protože si jí chce zkusit udělat. Zeptal se Lisi a Stacy, ale ty mu neodpověděli. Alexe to štvalo, že si ty dvě hrají na královny celého kmene. Alex pak přišel s nápadem, že nesmí vyřadit Cassandru a Dreamze a vzít je do své aliance, protože se bál, aby ti dva po sloučení nepřeběhli k Ravu. Lisi, Stacy a Boo to ignorovali, ale Edgardo ne, ten si o tom s Alexem promluvil.

V následující soutěži o imunitu měli kmeny za úkol vždycky poslat jednoho, aby odkryl tabuli. Těch tabulí bylo hodně. Pak musel odkrýt ještě jednu, když bylo slovo, nebo číslice stejná jako na první tabuli, získal bod pro kmen, něco jako pexeso. Hrálo se celkem do sedmi bodů.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná a Ravu si hodně brzy získali náskok. Moto dokázali dorovnat na 6:6 a rozhodovalo se tedy mezi Rockym a Cassandrou. Rocky ale zapomněl, kde číslice jsou a Cassandra, tak získala poslední bod pro Moto, kteří znovu zvítězili.

Ravu se tedy museli rozhodnout, koho pošlou domů. Mookie, Michelle, Rita a Earl se shodli na Anthonym, ale Rocky měl jiný plán. Chtěl se zbavit Rity, která ho dováděla k šílenství. Do jeho plánu se zapojil Anthony, Earl a Mookie. Earl a Mookie však váhali a rozhodnutí tedy bylo na Yau - Manovi.

Na večerní kmenové radě, se nakonec kmen přiklonil k plánu Rockyho a vypadla tak další žena - Rita.

Survivor Fiji: Epizoda 4

1. prosince 2011 v 20:43 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Je docela dosti možné, že tuto řadu vyhraje muž, protože zatím vypadávají samé ženy. Po návratu z kmenové rady, kde Ravu vyřadili Sylvii, Earl svolal shromáždění, ale do toho mu skočil Rocky a začal se navážet do Anthonyho, jak mu leze na nervy a další řeči. Možná si to mohl odpustit.

Moto si opět žili pohodlně. Lisi opět pomlouvala Ravu a v rozhovoru řekla, že má alianci s Booem, Lilianou, Edgardem, Alexem a Stacy.

Na řadu přišla soutěž o odměnu. Hrálo se o ryby, rýži, koření a další polštáře, dokonce i postele. V soutěži se kmeny postavili na úzkou kladinu a museli po jednom projít až na druhý konec kladiny. Museli opatrně obcházet ostatní členy, což bylo někdy hodně vyčerpávající.

Ravu ze začátku hned dostali dva své členy na konec, ale potom Anthony začal padat a s ním i ostatní. Díky tomu Moto znovu vyhráli. Do Exilu byl tentokrát poslán Yau - Man.

Když Ravu přišli do tábora, Rocky začal házet vším, co mu přišlo pod ruku. Na ostatní začal řvát, že už rovnou můžou jít na kmenovou radu, aby zavolali, že už tam jdou.

V Moto si pěkně užívali odměny. Večer Liliana začala flirtovat s ostatními muži, pořád je masírovala. Ráno v Moto už tak dobrá nálada nebyla, protože stav Garryho se znovu zhoršil. Museli tedy znovu přijet zdravotníci a tentokrát odjeli i s Garrym, který musel se soutěže odstoupit.

To však nic nemění, soutěž o imunitu bude. V ní museli vybrat prvního člena, který doplaval ke kleci, kde byl druhý člen. Až tam doplavali, museli odemknout klec a ten člen, co v ní byl musel přes vratké plošiny přejít na druhou stranu, kde byla další klec se soutěžícím. Klecí byly celkem čtyři. Až byl odemčen poslední člen ve kleci, museli nastoupit na loď a cestou na břeh s sebou brát ostatní ze kmene. Až dorazili na břeh se všemi členy, museli všichni udělat pyramidu z lidí, aby dosáhli na poslední klec, kde je uvolněn poslední člen. Jeden člen měl pak pět klíčů a musel otevřít a osvobodit posledního člene. Až byl volný, museli na plošinu. Vítězný kmen pak dostane ještě tajnou skleničku.

Moto si ze začátku získali dobré tempo, které si udrželi a znovu vyhráli. Jestli to tak půjde dál, tak kmen Ravu totálně vymizí, ještě před sloučením. Pak jim Jeff podal tajemnou lahvičku. V ní stálo, že buď si nechají imunitu, ale půjdou a budou žít v táboře Ravu, nebo se vzdají imunity, ale nechají si všechny poklady a svůj tábor. Moto se nakonec rozhodli, že imunitu předají, ale všechno jim zůstane.

Když Moto přišli do tábora, Dreamz před všemi řekl, že půjde Cassandra, nebo Lisi. Lisi to tak nechat nechtěla a proto se ihned se svojí aliancí domluvila, že půjde Liliana. Alex s tím nesouhlasil, že je prý špatné posílat pryč silné ženy a nechávat si slabé.

Na kmenové radě se nakonec aliance skutečně obrátila proti Lilianě, která to vůbec nečekala a odešla naprosto v šoku.