Survivor China: Epizoda 1

20. prosince 2011 v 20:41 | James-Fairplay |  Survivor: China
Přátelé, vítejte v Číně ! Máme tu novou řadu, Survivor: China, 16 soutěžících, různého původu jede vlakem z moderního Šanghaje až pryč do divočiny k jezeru tisíce ostrovů. Máme tu například hrobaře Jamese, kuchařku Denise, učitelku Shereu, leteckého stewarda Todda, bývalou miss Montanu Amandu, prodejkyně šperků Peih - Gee, nebo třeba barmanka Courtney. Máme tu také nejmladšího trosečníka Frostiho.

Vstoupili do velkého chrámu a první, co udělali, šli na pokyn Jeffa do buddhistického chrámu a podívalo se na něco jako bohoslužbu. Někteří jako třeba Denise, z toho byli uchváceni, ale taková Courtney si chtěla odpočinout a chtěla už jít pryč, ale co čekáš ? Tohle je Survivor. Nebo taková Leslie odešla v polovině bohoslužby, protože je prý jiného vyznání.

Když bohoslužba skončila, všichni vyšli z chrámu a Jeff je rozdělil na dva kmeny - Zhan Hu a Fei Long. Pak dostali mapy k novým domovům a také nějaký svitek o válečnictví. Ve Fei Long se role vůdce ujal Aaron, když všechny dirigoval jak mají veslovat.

Hned, když Fei Long přijeli, začali se stavbou přístřešku. Todd a Jean - Robert našli stromovou poštu. Pak řekl Jean - Robert Toddovi, že si na něj bude dávat pozor. James a Aaron se stavby přístřešku ujali celkem rychle, taková Amanda byla ráda, že je v tomto kmeni a začala se všemi seznamovat. Ale Courtney vypadala jako kdyby chtěla usnout a nic nedělat, asi by se měla víc zapojovat.

Zhan Hu nebyli pozadu a ihned ke svému domovu odpádlovali také. Chicken se snažil prosadit svůj názor na přístřešek, ale nikdo ho neposlouchal, takže toho nechal. V Zhan Hu se zase vůdce ujal Dave, který to však vůbec nechtěl.

Další den museli Zhan Hu přístřešek přestavovat, protože na ně celou noc pršelo a Ashley z toho onemocněla. Později si oba kmeny přečetli svitky.

Ale teď už k naší první soutěži a to rovnou o imunitu. Vlastně i o odměnu. Když vyhráli, dostali oheň. Všech osm soutěžících z každého kmene drželo velkého draka, nebo tygra. Museli se s drakem dostat pře překážky. Pak jeden z každého kmene, vyrazil vpřed přes další překážky a uvolnil cestu ostatním. Oba kmeny se potom museli s drakem dostat přes bažinu až ke skládačce, kde museli draka, nebo tygra správně dosadit.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, rozhodl až běh bažinou. První byli Fei Long a vyhráli svoji první soutěž. Kromě imunity, teď mají i oheň.

Když Zhan Hu přišli z prohrané soutěže, Peih - Gee začala brečet, ale později začala všem rozkazovat, což některým lezlo na nervy, zejména Ashley. Někteří chtěli vyřadit Chickena, za to že se nezapojuje. Chicken s Davem chtěli vyřadit Ashley. Rozhodovalo se tak mezi Chickenem, Ashley a Peih - Gee.

Kmenová rada se v téhle řadě bude odehrávat v takovém menším chrámu. Zhan Hu řešili, kdo bude vůdcem, zvolily Daveho, ale taky Peih - Gee. Hlasování pak rozhodlo, že prvním vyloučeným ze Survivor: China je Chicken.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama