Survivor China: Epizoda 2

21. prosince 2011 v 20:45 | James-Fairplay |  Survivor: China
Když Zhan Hu přišli z včerejší kmenové rady, hned ráno vůdce Dave řekl, že musí udělat pec, na oheň. Mimochodem oheň získali, když se vrátili. Někteří s tím nesouhlasili, protože už se chtěli najíst. Pak museli ještě přestavovat přístřešek. Když však Dave nosil cihly na pec, cihla mu spadla na zem a bláto vystříklo na Jaime, které se s tím pochlubila Ashley a Sherei. Jaime řekla, že to prý bylo naschvál. Pak šla Ashley za Davem a rozhostila se mezi těmito dvěma hádka, což znamená, že ti dva se rozhodně rádi nemají.

Ve Fei Long se opět tvrdě pracovalo, nebo spíš všichni tvrdě pracovali. Teda kromě Jeana - Roberta, který si lehl a začal chrápat, když se probudil, tak si zase znovu lehl, což ostatním lezlo na nervy. Pak si Todd s Amandou vytvořili spojenectví, chtěli ještě přibrat vůdce Aarona, což se taky stalo a ten s tím souhlasil.

A teď už jdeme na výzvu o odměnu. Hrálo se o rybářské náčiní. Do bahna proti sobě nastoupili 3 členové z každého kmene. Jeff pak do zabláceného ringu pustil dvě veliké koule, o které se bojovalo. Kmen, který jako první vezme nějakou kouli a dá ji do své branky vyhrává bod. Hrálo se pouze do dvou.

I když wrestlingová zápasnice Ashley opravdu tvrdě bojovala, nic se nezměnilo na tom, že díky Jamesovi a Amandě Fei Long znovu vyhráli. Jenže potom jim Jeff řekl, že si s sebou do tábora můžou unést jednoho z kmene Zhan Hu, který s nimi bude až do příští soutěže o imunitu. Fei Long si vybrali Jaime. A když Jaime odcházela, tak od Jeffa dostala tajemný svitek, který měla otevřít někde v soukromí, ale v jejich táboře.

Poražení Zhan Hu, jenom, co přišli do tábora, ihned začali pracovat na peci. Fei Long na nic nečekali a se svými novými rybářskými potřebami ihned vyrazili rybařit. Toho využila Jaime a otevřela svitek, ve kterém stálo, že někde v táboře Fei Long je skrytá imunita. Jenže Jaime nesměla otevřít nápovědu a musela, ještě před odchodem, nápovědu někomu dát. Rozhodla se, že ji dá Leslie, protože si myslí, že je z Fei Long nejslabší a asi měla pravdu, protože Leslie začala fňukat, že s sebou nemá bibli a nemůže si z ní číst. Zároveň se ve Fei Long rozhostila hádka mezi Aaronem, který byl naštvaný, že Jean - Robert nic nedělá. Leslie otevřela nápovědu a ta říkala, že je imunita je někde, kde se na ní celou dobu dívají. Leslie chtěla spojence a proto řekla nápovědu ještě Toddovi.

A teď už k souboji o imunitu. Oba kmeny dostali jednu velkou kládu, pomocí které museli rozbít dvě dřevěné brány, něco jako beranidlo. Pak kládu museli protlačit bludištěm a nakonec pomocí klády zazvonit na velký terč.

Hned ze začátku si vedení získali Fei Long, protože vůdce Dave z kmene Zhan Hu byl tak vyčerpaný jen rozbíjením dřevěných bran a musel ho vystřídat Frosti. To si říká vůdce ? Ale zpátky k soutěži. Imunitu tedy znovu vyhráli Fei Long a měli pokoj od kmenové rady, zatímco Zhan Hu se tam znovu museli vydat.

Zhan Hu měli jasno, že vyřadí Ashley, jenže ostatní začalo štvát věčné komandování Daveho, proto zvažovali, jestli raději nevyřadit panovačného Deva, nebo radši Ashley, která v táboře nic nedělá.

Na kmenové radě se některé holky ptali Deva, proč se hrnul do pozice vůdce, když to neumí, ale Dave řekl, že si ho tam vybrali sami. Nakonec si však nemusel dělat starost, vyřazena byla Ashley. Když Ashley odcházela, tak začala Sherea brečet, když brečíš, tak proč si ji dala hlas ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faithice Faithice | 21. prosince 2011 v 21:06 | Reagovat

Jo ta Sherea fakt ...debil..:D

2 James - Fairplay James - Fairplay | 21. prosince 2011 v 22:13 | Reagovat

Spoil
Neboj, brzo vypadne, Faithice :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama