Survivor China: Epizoda 3

22. prosince 2011 v 20:43 | James-Fairplay |  Survivor: China
Být s Jeanem - Robertem v kmeni není zrovna nejlepší, protože se o tom Fei Long mohli přesvědčit hned večer, kdy Jean - Robert chrápal a ostatní tím vzbudil, navíc se tulil k ženám a pořád je otravoval, zejména Courtney a Amandu. Ty dvě si o něm mohli myslet své. Usmívající se

Ráno James chytil kraba a ostatní se začali dohadovat, kdo ho sní a tak dále, James nemohl pochopit, že nic neví o přežívání.

Ve kmeni Zhan Hu, Dave opět tvrdě pracoval, Peih - Gee se to nelíbilo, protože se prý znovu vysílí na soutěž a nebude mít sílu, jako v minulé soutěži. Jenže ten ji neposlouchal a makal dál, ale později si lehl a začal ostatním rozkazovat, co mají dělat, ti to nepochopili a Dave radši odešel pryč.

V soutěži o odměnu, která se skládala z polštářů, plachty, dek, lana a svítilny, kmeny vždycky vybrali tři členy, bylo to ženy proti ženám a muži proti mužům. Potom se proti sobě pustili a museli všechny tři členy druhého kmene shodit do vody. Hrálo se do tří bodů.

V průběhu soutěže se Dave svlíkl, takže byl nahý. Asi to pomohlo, protože soutěž vyhráli Zhan Hu. A unesli si s sebou Leslie, která dostala další svitek s nápovědou.

Leslie neváhala a nápovědu ihned dala Jaime. Jaime vyčetla, že imunita určitě není na zemi. Leslie se v kmeni Zhan Hu cítila jako doma, protože tam našla další tři křesťany, takže chvilkami byla nešťastná z toho, že je v nesprávném kmeni.

Ve Fei Long šla Courtney s Toddem pro dřevo a slyšeli Jeana - Roberta jak se baví s Jamesem o tom, že by měla Courtney vypadnout, protože je slabá. Dokonce se Jean - Robert navážel do Jamese, že se mu Courtney líbí, jako žena.

A teď už k soutěži o imunitu. Nejdřív museli kmeny určit čtyři " sekáče", kteří museli mačetou přeseknout čtyři svazky kol. Až měli všechny kola, tak museli kola dát na tyč, kterou dotáhnout do cíle.

Za Fei Long vyrazila jako první Courtney, a když Courtney konečně přesekla první svazek kol, měli už Zhan Hu všechny, takže pak nebylo překvapením, že soutěž vyhráli Zhan Hu. Z toho byla Courtney pěkně nešťastná.

Jean - Robert měl jasno, že vyřadí slaboučkou Courtney, která jim je v soutěžích k ničemu, nebo Leslie, na kterou dopadlo podezření, že se spolčila se Zhan Hu, což byla celkem pravda, vykecala jim několik důležitých informací. Todd s Amandou chtěli vyřadit Jeana - Roberta a s tímto nápadem šli za Aaronem, jenže ten nechtěl vyřazovat Jeana - Roberta, který je v soutěžích silnější. Pak šel Jean - Robert za všemi ostatními a začal říkat, že musí vyřadit Courtney, nebo Leslie, jenže ty dvě zrovna přišli a všechno slyšeli.

Na kmenové radě se Jean - Robert opět navážel do Courtney, ta řekla, že když jí nechtějí, tak proč jí nevyřadit ? Nakonec se musela se hrou rozloučit " křesťanská sestra " Leslie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama