Survivor China: Epizoda 4

23. prosince 2011 v 20:24 | James-Fairplay |  Survivor: China
Hned ráno se v kmeni Fei Long opět tvrdě pracovalo, tentokrát i Jean - Robert, ale potom seřval Courtney za něco úplně zbytečného a Courtney o něm začala říkat, že ho nesnáší a že to je hajzl.

V Zhan Hu zjistili, že polovina jejich rýže je plesnivá, což není dobrá zpráva, jsou tu teprve pár dní. Pak začala hádka mezi Shereou a Davem. Dave si nasbíral nějaké ty mušle, jako dárek pro maminku, až přijede domů, jenže Sherea je vzala a chtěla je vyhodit, naštěstí pro Daveho ji Dave s pomocí Frostiho zastavili.

Pak oba kmeny dostali zprávu, něco o kmenové radě, ale taky o jídle, z čehož byl nadšený, zejména Jean - Robert.

Ale teď už k té zmiňované soutěži. Vybrali se vždycky dva z kmene a každý dostal jednu obří hůlku na jídlo, pomocí, které měli dostat hořlavý balónek do koryta. Kmen, který bude mít všechny tři balónky v korytě, vítězí. Odměna byla, že do kmene přijel rybář, který je naučil rybařit a potom jim uvařil nějaké to jídlo.

Hned ze začátku si Fei Long získali vedení, které stále pokračovalo, takže to celé vyhráli. A do tábora si s sebou unesli Daveho, který dostal další svitek.

Jak Fei Long přišli do tábora, Dave si přečetl svitek a vůbec nevěděl, komu ho má dát. Nakonec se rozhodl, že nápovědu přenechá Toddovi.

V kmeni Zhan Hu bylo všem dobře, když tam Dave nebyl, zejména Sherei. Ale později, ani nevěděli jak se dělá oheň. Naštěstí pro ně, to Frosti dokázal zapálit.

Pak do tábora Fei Long přijel rybář s rodinou a společně s Denise a Aaronem jeli chytat ryby. Později si celý kmen pochutnal na velké hostině. Díky Jeanovi - Robertovi, který trochu uměl jejich řeč, se dokázali domluvit.

Nyní náš čeká soutěž o imunitu. V ní vždycky nastoupili dva z každého kmene a museli pomocí nějakých létajících koulí shodit nepřátelské vázy. Kmen, který jako první shodí všechny vázy, vyhrál. Pro jistotu všichni dostali vojenské brnění.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, ale nakonec vyhráli opět Fei Long.

Zhan Hu, tak museli rozhodnout koho pošlou domů a aliance Jaime, Frosti, Peih - Gee a Erik, o kterém jsme zatím vůbec neslyšeli, se rozhodli, že vypadne Dave, nebo Sherea.

Na kmenové radě, byl však obětován vůdce Dave.

Šťastné Vánoce a Nový rok !
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ondriké Ondriké | 26. prosince 2011 v 18:35 | Reagovat

som na teba zvedavý :) prečítal som pár recapov, a páčia sa mi

2 James - Fairplay James - Fairplay | 27. prosince 2011 v 9:49 | Reagovat

Dík.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama