Survivor China: Epizoda 5

26. prosince 2011 v 20:34 | James-Fairplay |  Survivor: China
Hned ráno ve Fei Long James opět tvrdě pracoval, společně s Denise, se kterou se trošku sblížili, Denise byla ráda, že ho má jak společníka. Ale nemyslím to jako lásku.

V Zhan Hu bylo všem dobře, když už tam Dave nebyl a to hlavně Sherei. Frosti pak říkal, že už ho nebaví pořád prohrávat. Mezitím Erik se Jaime sblížili jako pár a vznikala mezi těmito dvěmi vášeň.

Pak oběma kmenům přišla zpráva, aby zakroužkovali dva ze druhého kmene a ti se k nim připojí. Takže James a Aaron ze kmene Fei Long šli do Zhan Hu a Frosti se Shereou šli do Fei Long a tak už to zůstane napořád. Jamese a Aarona to stavělo do špatné situace, stejně tak Frostiho a Shereu. Tohle byl velký zlom, který na tuhle hru bude mít určitě velký dopad.

Jaime a Peih - Gee se domluvli, že soutěž o imunitu sami prohrají, aby mohli vyřadit Jamese a Aarona.

A teď už k soutěži o imunitu. Dva členové z každého kmene museli plavat na stanoviště, kde se měli potopit a vyndat 12 koleček, pomocí tyčí. Až měli všech 12 koleček museli se vrátit na břeh, kde měli další tři sestavit z koleček skládačku.

Aaron a Erik rychle dokázali získat všechny kolečka, jenže potom to Jaime záměrně pokazila, z čehož byl James naprosto naštvaný. Imunitu si tak opět odnesli Fei Long.

Ihned jak Zhan Hu přišli do tábora, James a Aaron ihned seřvali Jaime a Erik šel za těmi dvěmi a zeptal se jich, co to mělo znamenat, a ti mu řekli, že to bylo záměrně. James a Aaron věděli, že mají hlavu na špalku.

Na kmenové radě se Jaime přiznala, že soutěž záměrně prohráli, z čehož James naprosto vybuchnul vztekem. Tím si to pokazil. Nakonec však James zůstal, vyřazen byl Aaron.

Omlouvám se, že je díl tak krátký.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Faith Faith | 27. prosince 2011 v 17:26 | Reagovat

Chudák James :DD S toho sem úplně nemohla :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama