Survivor China: Epizoda 6

27. prosince 2011 v 21:55 | Faith |  Survivor: China
Je krásné, příjemné ráno ve Zhan Hu a původní členové; Jaime, Peih-Gee a Erik si užívají pohodu pěkně v přístřešku a na poslední kmenovce ušetřený James na ně maká jako kůň.

Zatím ve Fei Longu se Todd odváží udělat zásadní krok a řekne Amandě, že on má zatím všechny nápovědy k získání imunity a že ví, kde se ona imunita ukrývá.

A nyní tady máme už první výzvu o odměnu. Takže hraje se o pobyt v čajovně kde se výtěžný kmen i spolu s uneseným můžu smočit v horké lázni, napít čajíčku, dostane kartáček na zuby a toaleťák. V soutěži jde o to, že musíte vběhnout do opuštěné a polorozpadlé budovy, kde musíte sebrat tabulky s písmeny a sestavit slavný Konficiův citát. Počas výzvy se Peih- Gee setká se Shereou a řekne jí že jsou stále s nimi a že chtějí pořád udržet původní kmen, ale Sherea ji ignoruje a to samé se stane také u Frostiho. Že by Frosti a Sherea zradili svůj původní kmen? Každopádně výzvu vyhráli Fei Long a unesli, nečekaně, Jamese, který dostal další nápovědu a odebral se spolu s Fei Long do čajovny.
Všichni jsou z čajovny nadšení, teda až na Courtney, která pořád víc a víc nesnáší Jean-Roberta. A nastane další, (ne)milé překvapení, když si James vysleče plavky a začne se tam přede všemi nahý sprchovat. Amandě se zjevně líbí Jamesovo pozadí a nebojí se to dát najevo.

Mezitím v Zhan Hu ty tupé hlavy konečně přišli na to, že se na něj nejspíš Sherea a Frosti definitivně vykašlali a začali přemýšlet nad tím že další soutěž o imunitu vyhrají.

Ve Fei Longu je ovšem lepší nálada a Todd uzavře dohodu s Jamesem. Na druhý den dá James, podle dohody, nápovědu Toddovi. Todd má už skoro všechny nápovědy a spolu s Amandou přijdou na to, kde se symbol tajné imunity nachází. Je pod tou malou stříškou na začátku tábora-ou ano! Tak jdou tedy na to a Amanda se pokouší pomocí tyče symbol sundat, zcela nenápadně i když sou všichni v táboře a pak se diví když se tam objeví Frosti a začne jim s tím pomáhat. Amanda se ho snaží odlákat, Todd vyšiluje ale je to zbytečné protože Frosti už imunitu viděl. Tak se s ním teda domluví a Todd to ještě vykecá asi každému a vymyslí úžasný plán - Imunita půjde k Jamesovi a on pak na kmenové radě vyhodí Jaime. Takže teď už o imunitě ví Denise, Frosti, Amanda, Todd, Courtney a James.

A teď už je čas na soutěž o imunitu! Dneska je to soutěž s neobvyklými čínskými jídly. Této výzvy se nezúčastní: Jean-Robert, Todd a Sherea
A tady už je rozpis:
Frosti vs Peih-Gee -> jedí kuřecí srdce každý 10ks a zvítězil Frosti.
Courtney vs Jaime -> jedí úhoře každá 3ks a zvítězila Jaime
Amanda vs Erik -> jedí želvičky každý 3ks a zvítězil Erik
Denise vs James -> jedí kuřecí zárodky každý 2ks a i přes Jamesovu snahu prohrát to Denise nedala a tak vyhrál James
Frosti vs Erik -> jedí 1000let staré vejce s pískem a hlínou, bylo to hodně vyrovnané ale vyhrál Erik
Vítezí Zhan Hu = plán je v prdeli.

Po výzvě jsou všichni ve Fei Longu (včetně Jamese) zklamaní a Denise to svádí na sebe. S tímhle Fei Long moc nepočítali, ale dnes musí někoho poslat domů. Všichni už jsou skoro domluvení , když tam najednou vlítne Courtney se svojí nenávistí k Jean-Robertovi a přiměje všechny se zamyslet jestli je opravdu správné vyhodit Shereu ještě před J.R.
A nyní náš čeká jedna z nejlepších kmenovek jaké má maličkost kdy viděla.

J.R. začne jako obvykle mluvit ta své moudra a omylem z něj vyletí že je ,,zlej kluk" na čež Courtney dostane záchvat smíchu. Sherei to tak vtipné nepřipadá a začne na J.R. řvát že co si vůbec o sobě myslí a pak řekne, že ho tady nikdo nemá rád. No kdo by to do ní řekl? Courtney pořád umírá smíchy a Jeff si toho zjevně všiml a začal se jí vyptávat. Ona řekla že se tady první pár dní cítila jako outsider ale že pořád nemá na J.R. nebo něco v tom smyslu. A Todd se urazil protože pro něj Courtney prý nebyla Outsider a že si nezaslouží aby něco takového říkala. No ale nyní k hlasování: ,, šestou osobou vyřazenou ze souteže se stává…Sherea". Courtney byla zjevně smutná protože vypadnout opravdu přála Jean-Robertovi.

spoiler
IN THE NEXT EPISODE OF SURVIVOR: sloučení : ))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James - Fairplay James - Fairplay | 27. prosince 2011 v 22:05 | Reagovat

Dobrá práce Faith.

2 Faith Faith | 1. ledna 2012 v 14:41 | Reagovat

[1]: Děk, ale tvoje rekapy sou lepší. ;)

3 James - Fairplay James - Fairplay | 1. ledna 2012 v 14:54 | Reagovat

Jo, ale ty tvoje zase víc obsáhlejší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama