Survivor China: Epizoda 8

29. prosince 2011 v 20:38 | James-Fairplay |  Survivor: China
Po včerejším trapném vyřazení Jaime, se Jean - Robert začal strachovat, protože kdyby ta imunita, nebyla falešná, tak by jel domů. Ostatní si z něj však dělali srandu, ať je v klidu, ale James věděl, že jestli ho naštvou, tak klidně může přejít na druhou stranu.

Teď už nás čeká soutěž o odměnu. Soutěžící se rozdělili na dva týmy, po čtyřech. Pak museli vybrat jednoho člena z týmu, aby si sedl do lodičky. Pak museli pomocí vody potopit nepřátelskou lodičku, za tohle byl bod. Tým, který má dva body, vítězí a odjede do staré čínské vesnice, kde si pochutnají na hostině.

Při rozdělování týmů, byla Denise přespočet a tak nemohla hrát. Tým, který se skládal z Jeana - Roberta, Amandy, Todda a Jamese dobře spolupracovali a mohli si tak užít odměny. Ještě, než odešli, dostali svitek, který musí všichni otevřít.

Na hostině, svitek otevřel Jean - Robert a byl naprosto šokován, že je ve hře tajná imunita, protože o ní až do teď neslyšel. Todd, James a Amanda si jen vyměnili pohledy, protože věděli, že obě imunity už se našli.

V táboře Hae Da Fung, se Denise cítila odstrčená, protože si jí na soutěži nikdo nevybral. Ostatní, co tam byli si řekli, aby utvořili alianci a vyloučili Jeana - Roberta, všichni souhlasili, jen Denise byla na vážkách, protože věděla, že kdyby se s nimi spojila, sice by měla dobré postavení, jenže nechtěla zradit alianci z Fei Long.

Když všichni, co byli na hostině, přišli do tábora, ihned šli spát, kromě Jeana - Roberta, který se vydal hledat imunitu, jenže nevěděl, že našel pouze tři falešné, neví, že dvě imunity má James.

Ráno se James nepohodl s ostatními, že prý jí víc jídla, než kdokoliv jiný. Todd v něm uviděl hrozbu a proto řekl Amandě, že by měli hlasovat pro Jamese. Jean - Robert se pak pochlubil Erikovi, že našel skrytou imunitu, jenže Erik mu řekl, že je falešná, že všechny imunity má James. Jean - Robert tedy neváhal a ihned šel za Jamesem, jenže ten to popíral.

Nyní je čas soutěžit si o imunitu. Všichni se museli posadit na barel, který se neustále houpal, navíc z něho tekla voda, takže udržet se bylo stále těžší, kdo vydržel nejdéle, vyhrál.

Slaboučká Courtney se za celou dobu, co byla na barele nepohnula, takže vyhrála a byla z toho úplně nadšená.

Todd měl jasno, teď musí vyřadit Jamese. Jenže později se spekulovalo, jestli raději nevyřadit Jeana - Roberta, ale Todd chtěl vyřadit Jamese, když to nebude čekat a tím dostane ze hry obě dvě imunity.

Na kmenové radě však James skrytou imunitu nepoužil, protože si byl jistý, že pro něj nikdo hlasovat nebude. Jenže začal mít obavy, když se z hlasovací urny začali vynořovat hlasy pro něj, nakonec však byl znovu ušetřen, druhým porotcem se stal Jean - Robert.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama