Survivor China: Epizoda 9

30. prosince 2011 v 20:26 | James-Fairplay |  Survivor: China
Po včerejší kmenové radě si James uvědomil, že není v tak dobrém postavení, jak si myslel. Denise se cítila odstrčená, že jí nikdo neřekl, že se hlasuje pro Jeana - Roberta, cítila se trapně, že jako jediná hlasovala proti Peih - Gee. Courtney byla šťastná, když její největší nepřítel vypadl.

Teď už náš čeká soutěž o odměnu. V ní se kmen opět rozdělil na dva týmy po čtyřech. Všichni dostali bubny, na kterých měli dopinkat míček do sudu. Za tohle byl bod. K vítězství stačili tři body. A hrálo se o plavbu na řece, kde zažijí hostinu.

Tým, který se skládal z Amandy, Frostiho, Erika a Courtney dobře spolupracovali a díky Frostimu a Erikovi dokázali vyhrát.

Když se druhý tým dostal zpátky do tábora, Peih - Gee začala obviňovat Jamese, že kvůli němu prohráli a proto se pohádali.

Na odměně si to hodně užili. Frosti se s Courtney sblížili, takže si ostatní začali myslet, že spolu chodí, protože se na lodi pořád objímali. Erik zkoušel na Amandu nějaký řeči, aby se tu ještě udržel.

Nyní je čas na soutěž o imunitu. Jeff vždycky řekl symbol nějakého zvířete, bylo jich třeba pět a oni ty symboli museli ve správném pořadí napíchnout na nůž. Když jste se spletli, tak jste vypadli. Jenže, než se začalo, řekl Jeff, že si můžou vybrat. Buď budou soutěžit, nebo se můžou najíst.

Soutěžit si vybrali jen Amanda, Frosti, Peih - Gee a Erik. Erik vypadl hned v prvním kole, následovala ho Amanda. Soutěž nakonec vyhrála Peih - Gee a mohla si opravdu oddechnout.

Když se všichni vrátili ze soutěže, Todd měl opět jasno, půjde Frosti, nebo Erik. A i ti dva věděli, že mají hlavu na špalku. Jenže Frosti na nic nečekal a ihned šel za Toddem, říct mu, že Erik je velká hrozba a že kdyby se dostal do finále, tak by určitě vyhrál.

Na kmenové radě se nakonec kmen Hae Da Fung rozhodli vyřadit Frostiho. Jenže, když Frosti odešel, řekl Jeff, že budou mít ještě spoustu práce a nepustil je do tábora, což znamená, že se ještě něco stane ……
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama