Survivor Fiji: Epizoda 10

9. prosince 2011 v 20:42 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
V této řadě, ženy opravdu moc nebodují, protože už zbyli jen dvě.

Když večer přišli ti, co byli na kmenové radě, Mookie se začal ihned zlobit, proč se Dreamz rozhodl hlasovat pro Michelle, když bylo v plánu vyřadit Stacy. Takhle je jasné, že jeden z nich by mohl odejít domů. Řekl Dreamzovi, že to oběma podělal. Ale Mookie nebyl jediný, kdo se zlobil. Alex Mookiemu vynadal za to, že hlasoval pro Stacy. Jenže Earlovi to všechno zkazilo plány. Na včerejší kmenové radě vypadla Michelle, což byla jeho dobrá spojenkyně, proto musel zapracovat na někom jiném. Jenže za Earlem přišel Boo, s tím, že s ním chce být ve spojenectví. A jelikož Earl někoho hledal, tak se s Booem dohodl.

No nic, čeká nás soutěž o odměnu. Hrálo se o noc na velké lodi, s grilováním a hostinou. A co měli dělat ? Nejdříve museli doplnit dotazníky. Pak jim Jeff řekl, že budou odpovídat na otázky, které byli v dotazníku. Když odpověděli správně, mohli rozbít jeden život někomu jinému. Celkem byli tři životy.

Jeff se většinou ptal jako " Komu by jste svěřili život, nebo koho nechcete do finále a další takové otázky. Cassandra odpověděla na všechny otázky správně a zajistila si tak velkou odměnu. Mohla si s sebou vzít ještě další tři lidi. Vzala Booa, Yau - Mana a Dreamze, aby na něm zapracovala a přidala ho do Earlovi aliance. A do Exilu poslala Mookieho.


Dreamz si asi řekl, že je na čase, aby šel do nějakého spojenectví, protože řekl Earlovi a Cassandře, že Mookie má skrytou imunitu. Dozvěděl se to ještě Yau - Man. Když se tohle Earl dozvěděl, řekl, že si na Dreamze bude dávat pozor.


A teď soutěžící čeká první souboj o individuální imunitu. Soutěžící museli stát na malých kamenech, každých 30 minut sestoupili na ještě menší kámen, až stáli na nejmenším. Pak to bylo, kdo vydrží nejdéle.

Všichni začali odpadávat jeden po druhém. Nakonec zbyli jen tři, Yau - Man, Boo a Stacy. Stacy to nedělalo žádný problém, ale z ničeho nic spadla. Jenže Boovi to dělalo velký problém a nakonec sklouzl taky, takže první imunitu vyhrál Yau - Man.

S blížící se kmenovou radou, Alex tušil, že je cíl a proto poprosil Mookieho, aby mu dal skrytou imunitu, tu by pak Alex použil a vypadl by Earl. Mookie imunitu skutečně tajně předal, ale Dreamz ho viděl a ihned to šel vyžvanit Earlově skupince, která se tak dohodla, že Alexe překvapí a vyloučí Mookieho. K tomu všemu se k Earlovi začala přidávat ještě Stacy. Alexova skupinka měla jasno, že cílem je Earl, ale později Mookie řekl, že je rozzlobený na Cassandru za to, že ho poslala do Exilu. Alex a Edgardo řekli, že je to dobrý nápad, protože Cassandra, když vypadne, tak se zhroutí celá Earlova skupinka. Jenže Earl měl ještě jiný plán. Mookie mu teď starost nedělal, raději chtěl vyřadit Alexova nejlepšího kamaráda, Edgarda. Řekl to všem ze své aliance, kromě Dreamze, protože by to mohl vyžvanit.

Na kmenové radě, Alex skutečně stoupl a podal Jeffovi skrytou imunitu. Když začal Jeff vytahovat hlasy, Alex, Edgardo a Mookie se začali smát, protože věděli, že vypadne Cassandra. Jenže úsměv jim stekl z tváře, když byl vyřazen Edgardo. To se zase začali smát Earl, Yau - Man a ostatní. Skrytá imunita se tedy znovu vrací do hry.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama