Survivor Fiji: Epizoda 11

12. prosince 2011 v 20:37 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po minulé kmenové radě, o které se hovoří jako jedna z nejlepších, vypadl Edgardo a Mookie s Alexem, tak byli v nevýhodě. Ihned začali vyčítat Dreamzovi, proč je zradil. Dreamz jim nakecal, aby se zachránil, tak s nimi musel hlasovat, naštěstí pro Dreamze na to oba skočili.

A ihned půjdeme na souboj o odměnu. V ní se opět rozdělili na dva týmy, zelený a oranžový. A co měli za úkol ? Museli vybrat jednoho člena týmu, který vyhazoval míčky a ostatní z týmu je museli chytat, tým který získal pět míčků, vyhrál. Podobnou soutěž už jsme mohli několikrát vidět v předešlých sérií. Za odměnu byli šampóny a ručníky, ale ne jen to. Vítězové poletěli letadlem do luxusního hotelu.

Tým oranžových, který se skládal z Yau - Mana, Mookieho, Booa a Cassandry ze začátku získal hned dva body. Tým zelených, který tvořil Alex, Stacy, Dreamz a Earl ihned dorovnali. Jenže když se bojovalo o třetí míček, Alex strčil Booa, který se skácel k zemi s bolestmi. Museli přijít zdravotníci a podívat se mu na to. Prý se mu něco stalo z kolenem. Nakonec se však rozhodl, že chce pokračovat a koleno rozchodil. Později to bylo 4:4 a rozhodoval poslední míček, ale nakonec vyhrál tým zelených. Do Exilu se tentokrát vydal Boo.

Na odměně se Alex pokoušel přemluvit Earla, aby ho ještě nevyhazoval a vyhodil nejdřív Mookieho, prý tu chce ještě chvíli zůstat.

Boo si to v Exilu moc neužíval, jelikož ho zase bolelo koleno, alespoň našel nápovědu k nové skryté imunitě, která je opět v jejich táboře, tentokrát někde u potoka.

Když se všichni vrátili z odměny, tak v táboře panoval klid. Ale to jen do té doby, než se Mookie začal bavit s Dreamzem, že Yau - Man má určitě skrytou imunitu, protože pořád zůstává v táboře. Proto na nic nečekal a společně s Alexem začali prohrabávat Yau - Manovi baťoh, když byl na rybách. Imunitu skutečně našli a proto ihned zaběhli do lesa a začali se o tom bavit. Jenže poblíž byla Stacy s Cassandrou, které je oba slyšeli. Ale když Stacy nešťastnou náhodou šlápla na větvičku, Mookie i Alex si jich všimli a proto museli pozměnit plán. Okamžitě šli za Yau - Manem a začali ho vydírat, ať ji použije. Yau - Man to samozřejmě řekl Earlovi, Stacy a Cassandře. Earl se úplně rozlobil, stejně tak Stacy s Cassandrou. Nemohli tomu uvěřit.

Ale teď už k soutěži o imunitu. V ní si nejdřív na šachovém poli, musel každý soutěžící zvolit tři pole, bylo jedno jestli vodorovně, nebo svisle. Později po jednom každý říkal nějaké čísla, třeba D5, nebo E4, nebo A1, když se trefili do políčka, kde měl někdo cedulku, tak ten, kdo ji tam měl ztratil život. Všichni měli celkem tři životy.

Jako poslední tři zůstali Yau - Man s Alexem, kteří měli oba poslední život a Stacy, která měla ještě dva. Stacy byla na řadě a uhodla políčko, kde měli oba poslední život a Stacy tak vyhrála svoji první individuální imunitu.

Earlova skupinka nevěděla jestli vyřadí Mookieho, nebo Alexa, proto Boo navrhl, že rozdělí hlasy, mezi Alexem a Mookiem, kdyby náhodou jeden z nich neměl novou skrytou imunitu. Zároveň Boo prozradil, co vyčetl v nápovědě. Všichni se tedy shodli, že hlasy rozdělí.

Na kmenové radě se probíralo, jak Alex a Mookie prohrabávali cizí věci. Pak se přistoupilo k hlasování. Tři hlasy dostal Mookie a tři Alex, zbýval poslední, který byl od Alexe, jenže Dreamz není jediný, kdo tu vráží kudlu do zad, protože hlasoval pro Mookieho, který se tak stal dalším vyloučeným soutěžícím ze Survivor Fiji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama