Survivor Fiji: Epizoda 12

13. prosince 2011 v 20:41 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po včerejší kmenové radě, nám zůstalo sedm soutěžících, Earlova skupinka proti Alexovi. Když přišli z rady, Alex říkal, že je na řadě, ale oslavoval, protože kdyby nehlasoval, proti Mookiemu, tak už by tu možná nebyl. Earl z toho moc nadšený nebyl, jelikož chtěl vyřadit Alexe, podle něj byla chyba, když rozdělovali hlasy. Stacy však šla k Alexovi a nabídla mu spojenectví, na neštěstí pro ni, ji Earl a ostatní viděli a proto vyslali Booa, aby je vyrušil.

A teď už k souboji o odměnu. Odměna byl let helikoptérou na jedno z nejkrásnějších Fijiských ostrovů, kde si užili jízdu na raftu a hostinu. Jenže se tam museli prokousat a to doslova. Všichni totiž museli běžet k zavěšenému vepřovému masu, kde jen pomocí pusou odtrhli kousek masa a odnesli ho na svůj talíř, kdo bude mít nejvíce masa vyhrává odměnu a další dva nejlepší pojedou s ním. Navíc výherce dostane výhodu na další soutěž o imunitu.

Celá soutěž vypadala hodně nerozhodně, ale nakonec to byl Boo, kdo měl nejvíce masa. A s ním si hostinu ještě užili Yau - Man a Dreamz. Do Exilu byl poslán překvapivě Earl, který z toho nebyl moc nadšený.

Když letěli všichni tři na odměnu, v helikoptéře se Boo postaral o trapné chvilky, když pořád žvanil, žvanil a žvanil a nikoho to nezajímalo. Všem však zlepšilo náladu to, že jim přišli dopisy z domova. Takový Dreamz z toho byl úplně dojatý, že začal brečet.

V Exilu, Earl dostal další nápovědu k nové skryté imunitě, v rozhovoru pak řekl, že tuší, kde imunita je.

Všichni tři se vrátili do tábora a Alex, který se chtěl udržet ve hře, začal s ostatními pomlouvat Booa, jak pořád žvaní. Proto se s Dreamzem dohodli, že když Boo nevyhraje soutěž o imunitu, půjde domů. Dreamz proto řekl Alexovi, ať se na výzvě snaží a nemusí ho poslat domů.

Ale teď už k té zmiňované soutěži o imunitu. Soutěžící měli za úkol vyhrabat tři schody v písku. Dále postoupili tři nejrychlejší. Pak museli pomocí těch schodů vylézt až na vrchol velké tyče, kde měli vzít vlaječku. Jelikož Boo získal výhodu na minulé soutěži, prvního kola se nezúčastnil a automaticky postoupil do druhého.

Všichni začali hrabat, Alex začal hodně rychle a brzo získal první schod. Jenže později se mu přestávalo dařit a postoupil Dreamz. Alex měl tedy, co dělat a hodně se snažil. Navíc ho začal dotahovat Yau - Man, ale nakonec to byl Alex, kdo postoupil dál. Ve finále se tedy utkali Boo, Dreamz a Alex. Nejrychleji začal Boo, ale Alex ho předhonil a brzo byl blízko vlajky. Jenže Boo zabral a taky to byl on, kdo celou soutěž vyhrál.

Alex nevyhrál, což znamenalo, že pojede domů. Proto si lehl a nic nedělal, říkal, že za ním stejně někdo přijde. A měl pravdu. Přišla za ním Cassandra, jen si tak popovídat, ale Alex nadhodil plán, aby si ho tu ještě nechali a vyřadili Yau - Mana, protože do finále chce Booa a Stacy. Cassandra o tom začala přemýšlet, přidal se k ní Dreamz a Earl. Ale Earl měl jasno, ten pro Yau - Mana hlasovat nebude. Za to Dreamz ano, ale Cassadnra byla na vážkách. Proto přemluvili Stacy, ale ta taky odmítla.

Jenže Yau - Man něco tušil a proto se začal bavit s Booem, že tu něco smrdí. Boo si to nemyslel. Yau - Man tedy šel za Earlem a zeptal se ho, jestli je všechno v pořádku. Ten mu odpověděl, že ano, no uvidíme.

Na kmenové radě, se však nic překvapujícího nekonalo, Yau - Man dostal hlas pouze od Alexe, takže vypadl Alex, který se stal šestým porotcem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama