Survivor Fiji: Epizoda 13

14. prosince 2011 v 20:37 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Na začátku této epizody, nám už zbývá posledních šest, a to všichni jsou z Earlovi skupinky, takže se teď budou vylučovat mezi s sebou.

Hned ráno, Boo věděl, že je na řadě, taky věděl, že když si někdo chce popovídat o tom, kdo vypadne, tak nejčastěji jde ke studně. Proto si ke studně vysekal vlastní cestičku, aby mohl odposlouchávat, kdy by měl být na řadě on.

Později dostali stromovou poštou informaci, že budou hrát o zatím největší odměnu. Všichni se domnívali, že tou odměnou bude auto. Jelikož je Dreamz jediný ze zbývajících, kdo nemá auto, na tuhle soutěž se opravdu těšil.

Když došli, Jeff opravdu řekl, že se bude soutěžit o auto. Ale ne jenom o auto, společně s ním pojedou do Fijiské školy, kde rozdají dárky a užijí si hostinu. Byli rozděleni do dvou týmů po třech. Všichni byli spoutáni lanem, první, co museli udělat bylo, že museli přejít kladinu. Pak přelézt přes síť a nakonec vyhrabat z písku sekeru, kterou by přesekli lano.

Skupinka, která se skládala z Yau - Mana, Booa a Stacy rychle ztratila opravdu velký náskok na kladinách, ale nakonec skupinu Earla, Dreamze a Cassandry dohnali a dokonce i zvítězili. A pak přišli na řadu tři výherci - Yau - Man, Boo a Stacy. Měli dva hody na to, aby přesekli lana, kdo přesekl nejdřív obě lana, vyhrál auto. Boo začal dobře, ale Yau - Man ho srovnal a nakonec i vyhrál.

Jenže když Yau - Man vyhrál auto, dohodl se před všemi s Dreamzem, že dá Dreamzovi auto, ale když se Yau - Man dostane do finálové čtyřky a Dreamz vyhraje imunitu, tak ji dá Yau - Manovi. Dreamz nabídku přijal. Ale to znamenalo, že Yau - Man na odměnu nepojede a ke všemu se ještě sám poslal do exilu, kde našel další vodítko, podle kterého už měl opravdu jasno.


Na odměně si Dreamz začal uvědomovat, že když dá Yau - Manovi imunitu v poslední čtyřce, tak by šel domů, proto se rozhodl, že musí Yau - Mana vyřadit, ještě před čtyřkou.

A teď už nás čeká souboj o imunitu. V ní museli z vody přitáhnout lano s hákem, hák pak hodit na kruh, za který by se hák zavěsil, pak by trhli lanem a sesunula by se kladina, přes kterou by přešli dál. Postoupili čtyři nejrychlejší. Ve druhém kole museli dělat to samé, do finále postoupili dva. Ve finále taky to samé, ale z rozdílem, že když dojdou na konec, tak musí opatrně vzít další hák a pomocí něho vytáhnout bóji.

Do druhého kola postoupili Boo, Dreamz, Earl a Yau - Man. Do finále Boo a Yau - Man. Jenže Yau - Man zaostal a imunitu tak vyhrál Boo, zachránil si znovu krk, protože dnes měl vypadnout.

Dreamz ihned šel za Stacy a společně s Cassandrou se domluvili, že domů pošlou Yau - Mana. Yau - Man mezitím šel za Earlem a řekl mu poslední vodítko. Earl tedy neváhal a šel imunitu hledat. Po pár minutách imunitu opravdu našel a ihned se o tom podělil s Yau - Manem. Jenže ten měl strach, tak šel za Earlem, protože tušil, že by mohl vypadnout . Earl mu řekl, ať je v klidu.

Na kmenové radě se Jeff zeptal Stacy, jestli tohle hlasování bude jednohlasné, ale ona řekla, že ne. V tom Yau - Man něco vytušil a proto radši zariskoval a použil skrytou imunitu. A udělal dobře, protože tam pro něj byli čtyři hlasy. Ty se vyrušili a vyřazena tak byla Stacy.

Příští epizoda už je Finále !!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama