Survivor Fiji: Epizoda 4

1. prosince 2011 v 20:43 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Je docela dosti možné, že tuto řadu vyhraje muž, protože zatím vypadávají samé ženy. Po návratu z kmenové rady, kde Ravu vyřadili Sylvii, Earl svolal shromáždění, ale do toho mu skočil Rocky a začal se navážet do Anthonyho, jak mu leze na nervy a další řeči. Možná si to mohl odpustit.

Moto si opět žili pohodlně. Lisi opět pomlouvala Ravu a v rozhovoru řekla, že má alianci s Booem, Lilianou, Edgardem, Alexem a Stacy.

Na řadu přišla soutěž o odměnu. Hrálo se o ryby, rýži, koření a další polštáře, dokonce i postele. V soutěži se kmeny postavili na úzkou kladinu a museli po jednom projít až na druhý konec kladiny. Museli opatrně obcházet ostatní členy, což bylo někdy hodně vyčerpávající.

Ravu ze začátku hned dostali dva své členy na konec, ale potom Anthony začal padat a s ním i ostatní. Díky tomu Moto znovu vyhráli. Do Exilu byl tentokrát poslán Yau - Man.

Když Ravu přišli do tábora, Rocky začal házet vším, co mu přišlo pod ruku. Na ostatní začal řvát, že už rovnou můžou jít na kmenovou radu, aby zavolali, že už tam jdou.

V Moto si pěkně užívali odměny. Večer Liliana začala flirtovat s ostatními muži, pořád je masírovala. Ráno v Moto už tak dobrá nálada nebyla, protože stav Garryho se znovu zhoršil. Museli tedy znovu přijet zdravotníci a tentokrát odjeli i s Garrym, který musel se soutěže odstoupit.

To však nic nemění, soutěž o imunitu bude. V ní museli vybrat prvního člena, který doplaval ke kleci, kde byl druhý člen. Až tam doplavali, museli odemknout klec a ten člen, co v ní byl musel přes vratké plošiny přejít na druhou stranu, kde byla další klec se soutěžícím. Klecí byly celkem čtyři. Až byl odemčen poslední člen ve kleci, museli nastoupit na loď a cestou na břeh s sebou brát ostatní ze kmene. Až dorazili na břeh se všemi členy, museli všichni udělat pyramidu z lidí, aby dosáhli na poslední klec, kde je uvolněn poslední člen. Jeden člen měl pak pět klíčů a musel otevřít a osvobodit posledního člene. Až byl volný, museli na plošinu. Vítězný kmen pak dostane ještě tajnou skleničku.

Moto si ze začátku získali dobré tempo, které si udrželi a znovu vyhráli. Jestli to tak půjde dál, tak kmen Ravu totálně vymizí, ještě před sloučením. Pak jim Jeff podal tajemnou lahvičku. V ní stálo, že buď si nechají imunitu, ale půjdou a budou žít v táboře Ravu, nebo se vzdají imunity, ale nechají si všechny poklady a svůj tábor. Moto se nakonec rozhodli, že imunitu předají, ale všechno jim zůstane.

Když Moto přišli do tábora, Dreamz před všemi řekl, že půjde Cassandra, nebo Lisi. Lisi to tak nechat nechtěla a proto se ihned se svojí aliancí domluvila, že půjde Liliana. Alex s tím nesouhlasil, že je prý špatné posílat pryč silné ženy a nechávat si slabé.

Na kmenové radě se nakonec aliance skutečně obrátila proti Lilianě, která to vůbec nečekala a odešla naprosto v šoku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama