Survivor Fiji: Epizoda 5

2. prosince 2011 v 20:42 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
V minulém díle, Moto poprvé ztratili člena, tentokrát rovnou dva. Další den ráno v Ravu se Yau - Man domluvil s Earlem, že budou spolupracovat na objevení tajné imunity. Domnívají se, ale i tak je to už celkem jasné, že imunita je přímo pod nimi, kde spí. Proto Earl odvedl ostatní na pláž sbírat potravu, zatímco Yau - Man zůstal v táboře sám a začal kopat. Neměl nic na kopání, tak to dělal mačetou. Bohužel imunitu nenašel.

To odpoledne v Ravu začala Rita s Michelle diskutovat o lakování nehtů, pedikúře a dalších holčičích věcech. Rockyho to tak začalo štvát, že musel odejít pryč. Štvalo to i ostatní. Kmeny pak dostali katalog, kde si mohli vybrat dvě věci, které v něm byli. Když vyhráli následující soutěž o odměnu, tak ty věci dostali.

Soutěžilo se opět v duelech. Jeden člen z každého kmene si vzal jakýsi polštář, kterým se snažil vystrnadit ven z kruhu člena jiného kmene, dostal by za to bod. Tým, který bude mít sedm bodů vítězí. Ravu si vybrali rybářské náčiní a pytel brambor, Moto si vybrali kávu a toaletní potřeby.

Moto naprosto rozdrtili Ravu 6:0 a zbýval poslední duel. Proti sobě nastoupili slaboučký Yau - Man za Ravu, proti Stacy za Moto. Všichni předpokládali, že Yau - Man prohraje, ale naopak, on vyhrál. To však nic nezměnilo, že Moto nakonec znovu vyhráli. A do Exilu byl podruhé poslán Earl.

Když přišli Moto do tábora, Dreamz se chtěl zeptat, jak se káva dělá, protože si jí chce zkusit udělat. Zeptal se Lisi a Stacy, ale ty mu neodpověděli. Alexe to štvalo, že si ty dvě hrají na královny celého kmene. Alex pak přišel s nápadem, že nesmí vyřadit Cassandru a Dreamze a vzít je do své aliance, protože se bál, aby ti dva po sloučení nepřeběhli k Ravu. Lisi, Stacy a Boo to ignorovali, ale Edgardo ne, ten si o tom s Alexem promluvil.

V následující soutěži o imunitu měli kmeny za úkol vždycky poslat jednoho, aby odkryl tabuli. Těch tabulí bylo hodně. Pak musel odkrýt ještě jednu, když bylo slovo, nebo číslice stejná jako na první tabuli, získal bod pro kmen, něco jako pexeso. Hrálo se celkem do sedmi bodů.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná a Ravu si hodně brzy získali náskok. Moto dokázali dorovnat na 6:6 a rozhodovalo se tedy mezi Rockym a Cassandrou. Rocky ale zapomněl, kde číslice jsou a Cassandra, tak získala poslední bod pro Moto, kteří znovu zvítězili.

Ravu se tedy museli rozhodnout, koho pošlou domů. Mookie, Michelle, Rita a Earl se shodli na Anthonym, ale Rocky měl jiný plán. Chtěl se zbavit Rity, která ho dováděla k šílenství. Do jeho plánu se zapojil Anthony, Earl a Mookie. Earl a Mookie však váhali a rozhodnutí tedy bylo na Yau - Manovi.

Na večerní kmenové radě, se nakonec kmen přiklonil k plánu Rockyho a vypadla tak další žena - Rita.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama