Survivor Fiji: Epizoda 6

6. prosince 2011 v 14:56 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po pátečním díle, máme za sebou pět epizod a vypadlo šest lidí. Moto by vyhrávali stále pořád, proto se štáb Survivoru pro něco rozhodl.

Ale nejdřív nás čeká soutěž o odměnu. Nebo ne ? Když oba kmeny přišli, Jeff řekl odhoďte buffy ( šátky ). Potom se vybírali úplně jiné kmeny, aby to bylo trošku vyrovnanější. Ale nevím jestli to bude vyrovnané, když v novém kmeni Ravu jsou samí kluci - Rocky, Dreamz, Alex, Edgardo, Anthony a Mookie. V novém kmeni Moto, který bude žít stále na pohodlné pláži je Earl, Yau - Man, Boo, Stacy, Michelle a Cassandra. Zbyla jediná Lisi, která musela jít do Exilu. Připojí se ke kmeni, který později prohraje soutěž o imunitu.

Nové kmeny se tedy odebrali do svých nových domovů. V mužském kmeni Ravu se ihned začali vytvářet aliance a Rocky měl jasno, další vyloučený, pokud prohrají bude Anthony.
V kmeni Moto si Earl, Michelle a Yau - Man užívali nového domova a šli spolu s Booem a ostatními na ryby. Ravu šli také na ryby a chytili čtyři velké.

A nyní nás čeká soutěž o imunitu. V ní byli všichni členové z kmene pomocí tyče zapojeni do sebe a museli se pohybovat mezi překážkami, aby se jim tyče nezasekli, takže s sebou museli různě manévrovat. Někdy se však kmeny setkali, protože byli křižovatky, takže se zasekli. První kmen v cíli vítězí.

Muži z Ravu si ze začátku získali slušné tempo, které stále pokračovalo, ale Moto je vždy dohonili u křižovatek. Rozhodovalo se tedy u poslední křižovatky, ale nakonec vyhráli opět - Moto.

Muži z Ravu měli jasno, Anthony je cíl. Jenže Anthony věděl, že je na řadě a proto začal s Alexem a Edgardem mluvit, že by měli radši vyřadit Rockyho, že je to prý blázen, což měl trochu pravdu.

Na kmenové radě se Anthony a Rocky pustili do hádky, ve které Anthony řekl, že Rocky je hajzl. Možná to říkat nemusel. A právě díky tomu ho ostatní poslali domů a Rockyho si nechali. V rozhovoru pak Anthony říkal, že měli vyřadit Rockyho, protože on je ten, který rozhádá celý kmen a myslím si, že měl pravdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama