Survivor Fiji: Epizoda 7

6. prosince 2011 v 20:39 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po včerejší epizodě, kde nám vypadl Anthony se Lisi vrací z Exilu a stává se novým členem kmene Ravu. Hned ze začátku začala doufat a mluvit s Edgardem a Alexem, že jejich staré spojenectví platí.

V Moto se Earl a Yau - Man opět dohodli na hledání skryté imunity, protože věděli, že imunita je v obou táborech. Earl tedy všechny ostatní znovu zavedl na pobřeží, zatímco Yau - Man kopal. Tentokrát nekopal mačetou, ale krumpáčem. Určitě se to vyplatilo, protože Yau - Man skrytou imunitu opravdu našel a byl z toho celý bez s sebe.

V minulé epizodě souboj o odměnu nebyl, tak dneska bude. Kmen, který vyhrál letěl letadlem na jeden z ostrovů do herny. K hraní dostali hot - dogy a pivo. Kmeny měli za úkol strefit se do tří košů, pomocí hořlavých míčů.


Ravu si ze začátku získali vedení, ale Moto dorovnali. Později však Ravu vyhráli a to teprve svojí první soutěž. A tak jeli na odměnu. A do Exilu byl už potřetí poslán Earl.

Hodně si to užili. Vlastně až moc, protože se přejedli. Všichni kromě Rockyho museli zvracet a chodit na záchod. Rocky se jim smál, že nic nestráví.

V Exilu, Earl říkal, že tu bude ještě víckrát, proto na pláž napsal : " Toto je Earlův ostrov".

V kmeni Moto, Yau - Man využil chvíle, kdy byl opět sám v táboře a proto z kokosu udělal falešnou imunitu a zahrabal ji, aby ji někdo našel.

A teď nás čeká soutěž o imunitu. V ní měli všichni členové, až na jednoho zavázané oči a ten jeden je musel navigovat, aby pomocí mačety rozbili pět lebek, z kterých vypadli kusy skládačky. Až měli všech pět kusů, museli vytvořit větu, která má dvě slova.

Moto si ze začátku získali dobré tempo, které pokračovalo až ke skládačce. Ravu je dohonili a rozhodovalo se tedy, kdo dřív vytvoří dvě slova. První byli opět Moto.

Když poražení Ravu přišli z výzvy, Rocky měl jasno, vyřadí Lisi. Jenže ta měla spojenectví s Alexem a Edgardem, kteří ji rozhodně nezradí. Proto se trojice rozhodla na vypadnutí Rockyho. Jenže je slyšel Dreamz a řekl to Mookiemu, který je s Rockym v alianci. Lisi věděla, že imunita je někde v jejich táboře a proto s Alexem a Edgardem začla hledat. Je jasné, že na kmenové radě se bude rozhodovat mezi Rockym a Lisi.

Rozhodující hlas měl Dreamz, který se přiklonil k alianci z bývalého Moto a vypadl tak úplně nečekaně Rocky, který byl opravdu v šoku. Rocky se taktéž stal prvním členem poroty. V posledním rozhovoru, Rocky říká, že žádný z nich milion nedostane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama