Survivor Fiji: Epizoda 8

7. prosince 2011 v 20:47 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Po včerejším vyřazení Rockyho, má kmen Moto o jednoho člena navíc.

Hned další den, v kmeni Ravu se Mookie, Alex a Edgardo dali dohromady a začali vykopávat skrytou imunitu, zatímco Lisi a Dreamz spali. Po chvilce hledaní, Mookie skutečně imunitu našel. Toto si, ale nechá pro sebe, stačí, že už to ví Alex a Edgardo. Jenže když Mookie zahrabával zem, zbudila se Lisi a zeptala se ho, jestli kopal imunitu. Mookie odpověděl jen " ano", tak navrhl Lisi, že ho s ní bude hledat. Jenže Lisi tušila, že ji Alex a Edgardo podvedli.

Další den k oběma kmenům přišli Fijiscí domorodci naučit je svůj tanec. Učili se ho dvě hodiny. Později oba kmeny přišli do malinké domorodecké vesnice, kde budou oba kmeny soupeřit v právě tomto tanci. Kdo vyhraje, to určí tři domorodci, kteří jsou na tento tanec specialisti. Například taková Lisi, řekla před soutěží, že výzvy nebere vážně.

Nejdřív začali Moto, kde se Earl ukázal jako kapitán, který ten tanec umí. Pak přišli na řadu Ravu, kteří to zakončili Dreamzovým saltem. Nakonec tříčlenná porota rozhodla, že vítězové jsou Moto. Ti si mohli dopřát kuře, vepřové maso, plody moře a zpěv a tanec domorodců. Všem se to hodně líbilo, takový Earl byl tancem úplně uchvácen. A abych nezapomněl, do Exilu se znovu vydala Lisi.

Lisi si to v Exilu moc neužívala, jelikož byla bouřka, navíc pak říkala, že už jí to nebaví a že chce skončit.

V souboji o imunitu byli tři kola. V první kole se foukalo z trubice, z které vyletěli šipky. Ten, kdo bude mít nejblíže svoji šipku blízko cíle, vyhrává bod pro svůj kmen. V druhém kole se házelo oštěpem. Za tohle byli dva body. A v posledním kole se střílelo z luku. Za tohle tři body.

Yau - Man se ukázal jako velmi potřebný, když pro Moto vyhrál hned dvě kola. Jedinou záchranou Ravu, bylo poslední kolo za tři body. Pak by byla remíza. Jenže Yau - Man opět skvěle vystřelil a všechno tak záviselo na Edgardovi z Ravu, který je v tomhle prý dobrý. To však neukázal, protože na terč ani nedostřelil a Moto si tak odnesli další imunitu.

Ravu chtěli vyřadit Dreamze, protože se báli, že by při sloučení přešel ke kmeni Moto, že je prý ve spojenectví s Cassandrou. Jenže Lisi řekla Alexovi, že chce skončit, ať pro ni hlasuje. Samozřejmě se to dozvěděli všichni ostatní. Dreamz a Mookie měli jasno, Lisi. Záviselo to tedy na Alexovi a Edgardovi, kteří se tedy rozhodli pro Lisi, když to chtěla. Ale později začala Lisi říkat, že domů nechce, takže s toho byli oba zmatení.

Na kmenové radě se rozhostila hádka mezi Lisi a Dreamzem. Ravu se nakonec rozhodli, že další vyloučenou osobou ze Survivor Fiji je Lisi. V rozhovoru pak Lisi řekla, že tihle chlapy jsou srábkové, takže se nediví, že pořád prohrávají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama