Survivor Fiji: Epizoda 9

8. prosince 2011 v 20:56 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
22. den, dva porotci, soutěžících zbylo už jen deset.

Hned ráno se v kmeni Ravu dohadovali, jestli trojice ( Mookie, Alex a Edgardo ) řeknou Dreamzovi, že mají skrytou imunitu. Nakonec se však rozhodli, že si to ještě na chvíli ponechají v tajnosti a s ničím si nebudou lámat hlavu.

Jenže asi by měli, protože hned další den oběma kmenům přišla pošta, aby se sbalili a odjeli do Exilu, všichni. Zároveň tam stálo, že si s sebou nesmí vzít žádnou vyhranou odměnu, jenom oblečení a jídlo. A tak oba kmeny vyrazili. Všichni tušili spojení obou kmenů, ale uvidíme jestli to bude jen odhad.

Nejdřív do Exilu dorazili jako první Moto, ale hned za nimi přijeli Ravu. Všichni se začali objímat a zdravit se. Pak šli k bedně, kterou otevřeli. Byli v ní nové šátky, což opravdu znamenalo sloučení. A naštěstí tam také stálo, že se nový kmen vrací na pláž Moto a nebudou žít v Exilu. Všichni se tedy těšili ze sprchy, gauče, jídla a všech odměn, které Moto vyhráli.

Jenže se těšili nadarmo, když přijeli všechno bylo pryč, úplně všechno, včetně přístřešku, záchodu a všech věcí, které Moto vyhráli. Jediné, co jim tam štáb nechal, bylo rybářské náčiní, pazourek na rozdělání ohně a nějaké jídlo. Všichni se shodli, že nový kmen se bude jmenovat Bula Bula.

I když se začátku všichni přivítali, ihned začalo vytváření aliancí. Taková Cassandra uzavřela spojenectví s Yau - Manem, Mookiem a Dreamzem a chtěli přibrat ještě Earla a Michelle. Shodli se na vyřazení Booa, kterého by následovala Stacy. Jenže Mookie a Dreamz šli ihned za Alexem, který měl spojenectví s Edgardem a Stacy. Dohodli se s ním ve spojenectví a taky se dohodli na vyřazení Booa, jenže když zmínili vyřazení Stacy, Alex nesouhlasil, říkal, že Stacy je jeho spojenkyně. K tomu všemu, přímo před Alexovýma očima řekl Mookie Dreamzovy, že našel imunitu. Alex nemohl věřit svým uším. Ale ani Dreamz z toho nebyl moc nadšený, protože si uvědomil, že mu to zatajili. Alex se pak s Edgardem a Mookiem jel rybařit a bavili se o tom, jak Mookie řekl Dreamzovi, že má imunitu. Edgarda to úplně vytočilo, řekl Mookiemu, že jestli to Dreamz řekne Cassandře a ta zase Earlovi, tak Mookie pojede domů. Mookie s Dreamzem si však začali uvědomovat, že když nevyřadí Stacy, tak vypadne jeden z nich.

Dnes bude jen jedna soutěž, takže rovnou na soutěž o imunitu, ale zároveň i odměnu. Jenže když všech deset Bula Bula přišlo na soutěž, řekl Jeff, ať si vyberou z váčku kámen, ale neukazují ho. Edgardo řekl, že něco tuší. A tušili to všichni, začali si totiž myslet, že žádné sloučení nebude a bude znovu rozdělení. Jeff řekl, že se opravdu rozdělí, ale jen na tuhle soutěž. Budou totiž soutěž ve zeleném a oranžovém týmu, ten tým který vyhraje soutěž o imunitu zůstává v táboře a užije si hostinu, zatímco druhý tým půjde na kmenovou radu a někoho vyloučí, ještě k tomu dostanou tajnou zprávu. A teď už k soutěži. V ní si nejdřív museli zapamatovat sedm symbolů jak vypadají a taky jejich pořadí. Až si to zapamatovali, tak museli pádlovat k první mu stanovišti a pomocí tyče sundat váček se skládačkou. Tak to museli udělat ještě u dvou stanovištích. Až měli všechny tři váčky, museli pádlovat zpět na břeh, kde měli dva z týmu sestavit právě těch sedm symbolů. Až je měli, tak je museli dát do správného pořadí.


Tým oranžových, který se skládal z Earla, Yau - Mana, Cassandry, Edgarda a Booa začal rychle, ale tým zelených který tvořil Alex, Stacy, Michelle, Dreamz a Mookie byli u stanoviště jako první. Jenže Stacy to s tyčí neuměla a proto tím ztratila náskok. Když tým zelených konečně sundal první váček, byl tým oranžových už za druhým stanovištěm. Oranžový tak měli velký náskok, který si udrželi až ke skládačce, kterou dobře sestavili a vyhráli.

Když však Jeff přečetl tajemnou zprávu, bylo týmu zelených ještě hůř. Na kmenovou radu půjdou hned teď, bez jakéhokoliv stratégování.

Na kmenové radě se Jeff ptal každého jestli vyloučí Michelle, nebo Stacy, nebo třeba Alexe. Podle toho, co řekli, se rozhodovalo mezi Michelle a Stacy. Ale byla to Michelle, která se stala devátým vyloučeným soutěžícím a třetím členem poroty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama