Survivor Fiji: Finale - 1. část

15. prosince 2011 v 20:33 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
A je to tu přátelé ! Survivor Fiji uteklo jak voda a my tu už máme finále ! Tak pojďme na něj ! Kdo z poslední pětice ( Dreamz, Boo, Earl, Yau - Man, Cassandra ) vyhraje 1 milión dolarů ?

Hned ráno si všichni pogratulovali, že to dotáhli, až tak daleko. Yau - Man řekl Earlovi, jestli by mu nedal svoji skrytou imunitu, protože ji Yau - Man nutně potřebuje. Ale Earl ji nedal, přece ji nedá, teď, před finále.

Ale hned nás čeká soutěž o imunitu. Ptáte se proč ? Žádná soutěž o odměnu už nebude, jdeme rovnou na imunitu. Všech pět vešlo do velkého bludiště, skládající ho se ze pěti velkých částí. Všichni měli svoji oči zavázány šátkem. Museli v bludišti najít pomocí ukazatelů stanoviště, kde pomocí svého medailonku otevřít klíč. Pak i s klíčem museli dojít na kladinu, kterou odemkli právě tím klíčem a postoupili do druhé části. A tak to museli udělat ve všech pěti částí.

Jako první se do druhé části dostal Yau - Man, společně s Booem a Dreamzem. Yau - Man získal opravdu velký náskok, který nikdo dohnat nedokázal a proto Yau - Man zvítězil. Mohl si vážně oddychnout, protože kdyby dnes nevyhrál, mohl klidně odejít.

Cíl byl Boo, ale ten se začal ospravedlňovat, že by byl lepší volba, do finále, než Dreamz, který má velkou šanci vyhrát, protože je oblíbený. Takže se rozhodovalo mezi Booem a Dreamzem. Yau - Man s sebou pochopitelně chtěl Dreamze, protože s ním měl dohodu.

Na Kmenové radě si Boo stoupl a začal říkat, proč by měl zůstat a proč by si ho měli vzít do finále. Když všichni odhlasovali, Earl stoupl a jen tak pro jistotu použil skrytou imunitu. Jak se ukázalo, použil ji zbytečně, vyřazen byl Boo.

Ale tímhle epizoda nekončí, jedeme dál …..

Další den se Yau - Man cítil dobře, protože věděl, že kdyby Dreamz vyhrál následující soutěž o imunitu, tak by ji dal Yau - Manovi, podle dohody, pokud by ji neporušil, ale Dreamz říkal, že ji neporuší. To ještě uvidíme.

Pak všichni čtyři vyjeli, aby jako vždycky, vzdali čest všem vypadnutým. Vzali jejich pochodně a společně s lodí je spálili.

A teď už nás čeká poslední soutěž o individuální imunitu, která o všem rozhodne.

Všichni čtyři soutěžící si lehli na prkno a zavěsili se na malý držák. Toho se museli držet. Každou chvilku, Jeff pootočil prkno do jiné polohy, takže to bylo stále těžší, ještě k tomu tekla po prkně voda.

Jako první odpadla Cassandra. Ale ostatní tři se drželi. Jako další vypadl Earl a Yau - Man si mohl oddychnout, protože sice spadl taky, ale imunitu vyhrál Dreamz, takže s padesáti procent, je Yau - Man ve finále.

Dreamz Yau - Manovi svou imunitu ? Neporuší slib ? To se dozvíme …

Pokračování příště ……
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama