Survivor Fiji: Finale - 2. část

16. prosince 2011 v 20:26 | James-Fairplay |  Survivor:Fiji
Finále pokračuje, je tu druhá část ..

Bez jakéhokoliv stratégování jdeme na kmenovou radu. Na ní Jeff neřešil nic jiného, než dohodu Dreamze a Yau - Mana. Když se pak Jeff zeptal Dreamze jestli dá imunitu Yau - Manovi, Dreamz váhal. Nakonec však řekl, že nedá, což zaskočilo všechny, včetně Yau - Mana. Dreamz tak porušil slib. Nakonec vypadl Yau - Man a stal se posledním porotcem.

Když poslední trojice přišli z kmenové rady, Dreamzovi bylo líto, že nedal Yau - Manovi svoji imunitu, ale později řekl, že je to hra a že ničeho nelituje. Litoval i Earl, který nemohl uvěřit, že hlasoval pro Yau - Mana.

Další den nad ostrovem přeletělo letadlo a hodilo krabici do moře. Earl pro ni doplaval a donesl na břeh. Byla v ní velká hostina, kterou snědli a potom spálili celý přístřešek a všechno, co bylo poblíž. A pak už šli na svoji závěrečnou kmenovou radu.

Všichni tři nejdříve řekli, proč by pro ně měli hlasovat, Earl řekl, že hrál chytrou hru, Cassandra řekla, že byla ke všem přátelská a Dreamz řekl, že výhru dá např. chudým dětem. Pak přišli na řadu otázky samotných porotců. Cassandra si to u některých pokazila, stejně tak Dreamz, ale i Earl si to moc nevylepšil.

A pak na řadu přišlo poslední hlasování, které rozhodne o vítězi. Ale hlasy zůstali zavřené, přečetli se až v Los Angeles v USA. Dreamz a Cassandra nedostali ani jeden hlas a vítězem se tak stal Earl Cole.

Survivor Fiji je za námi a už v Pondělí se můžete těšit na první epizodu - Survivor : China !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama