Leden 2012

Survivor China: Epizoda 13

5. ledna 2012 v 20:41 | James-Fairplay |  Survivor: China
Alianci z Fei Long už se téměř podařilo odstranit veškeré hráče ze Zhan Hu, zbývá už jen Peih - Gee, která se po včerejším vyřazení Erika cítila jako, že ji tu nikdo nemá rád, ale říkala, že ještě bude bojovat.

Pojďme na souboj o odměnu. Nejdřív všichni dostali pět šípů, které museli rozdat, třeba, aby měl někdo jeden, nebo mohl mít všech pět. Pak se podívali kolik šípů dostali, taková Peih - Gee dostala jen jeden, dva dostala Denise, Amanda dostala čtyři, Todd šest a Courtney dostala dvanáct. Pak museli s těmi šípy, které dostali, jít ke kuši ze čtvrtého století, ze kterého museli vystřelit na šachovnici a pokusit se trefit svoje jméno. Kdo bude mít nejvíc svoje jméno trefené, vyhrává let tryskáčem na Velkou Čínskou zeď, kde se spali a dokonce si užili i jídla.

Celá soutěž byla vyrovnaná mezi Toddem a Denise, ale byla to Denise, kdo vyhrál. Mohla si s sebou vzít dva, vybrala Todda a pak ještě Courtney. Když vybírala, začala Peih - Gee fňukat, proč ji Denise zase nevzala, ale Denise řekla, aby Peih - Gee neměla síly na další soutěž o imunitu.

Když Peih - Gee a Amanda došli do tábora, Peih - Gee pochopitelně nebyla zrovna šťastná, ale ani Amandě nebylo do smíchu. Pak šli obě sehnat jídlo. Zkusili chytit nějaké ryby a nakonec se jim nějaké podařilo chytit. Uvařili si je s rýží, jenže pak zjistili, že té rýže snědli poněkud hodně.

Ti, co šli na odměnu, jeli opět tryskáčem, Denise už letěla podruhé. Pak šli na hostinu, ale jestli to vůbec hostina byla, když si museli všechno nejdřív uvařit. Večer Todd navrhl, co když Peih - Gee opět vyhraje imunitu a oni budou muset volit někoho ze své aliance, nakonec se však rozhodli jít spát a toto téma nevyřešili.

Ráno se vrátili zpátky do tábora, ale tam nikdo nebyl, což jim začalo být trochu podezřelé. Později však obě přišli a tak se zase pozdravili. Peih - Gee a Amanda byli naštvané, že jim Todd a Courtney nic nedonesli, Denise aspoň donesla nějaké ty oříšky.

Teď nás čeká výzva o imunitu. Tahle soutěž se skládala z několika předešlých. Nejdřív museli hodit, co nejvíc bodů, pomocí hvězdicemi na terč, dále postoupili čtyři. Pak museli, co nejrychleji sníst kuřecí zárodky. Do předposledního kola postupují tři. Potom si vzali buben a pomocí něho dopinkat míček do bubnu. Do finále postoupili dva. A nakonec museli vzít meč a pomocí něho přeseknout osm koleček. Pak ty kolečka dát na tyč.

Hned v prvním kole vypadl Todd. Následovala Denise, která to opět vzdala a nedokázala sníst kuřecí zárodky, jako v šesté Epizodě. Pak v napínavém souboji vypadla Courtney. V posledním kole zbývala Amanda a Peih - Gee, která se pochopitelně snažila vyhrát, jak nejvíc to šlo. V závěrečném cíli, nakonec zvítězila přece jen Amanda.

Peih - Gee, tak měla hlavu na špalku, ale nehodlala to tak nechat. Amanda byla stále naštvaná na Todda, proto s tím šla za Denise, která souhlasila a nakonec i za Peih - Gee. Bude se tedy rozhodovat mezi Toddem a Peih - Gee.

Na kmenové radě se však žádné překvapení nekonalo, vyřazena byla Peih - Gee.

A už zítra tu je první část Finále !

Survivor China: Epizoda 12

4. ledna 2012 v 20:37 | James-Fairplay |  Survivor: China
Když všichni přišli z kmenové rady, nemohli tomu uvěřit. Podařilo se jim vyhodit Jamese, který měl obě dvě imunity a obě je dostat ze hry. Uvidíme jestli teď podle plánu vyhodí zbývající členy Zhan Hu, nebo se aliance rozpadne.

Ale teď už k soutěži o odměnu. Soutěžící se rozdělili do dvojicích, ale ještě, než je Jeff rozdělil, přišli za soutěžícími jejich blízcí, všichni se pozdravili, řekli si, co je nového, takový Todd se dozvěděl, že jeho nejmladší sestra potratila. Ale zpátky k soutěži. Soutěžící i se svým blízkým šli do bludiště, kde se nejdřív museli najít a pak společně dojít do středu. A aby to bylo zajímavější, tak měli všichni zavázané oči. Hrálo se o pobyt na lodi se svými blízkými, kde si užijí spoustu jídla a také telefonát domů. A ještě, aby to nestačilo, tak blízký zůstal v táboře na noc.

Celá soutěž byla velmi zajímává, ale nakonec ji vyhrála Denise se svým manželem Robertem a mohla si s sebou vzít ještě další dva. Vybrala si Todda a Amandu.

Na odměně si to všichni užívali, mohli trávit čas s blízkými.

Ostatní šli zpátky do tábora a byli naštvaní, že je Denise nevybrala, hlavně Peih - Gee, která čekala, že ji Denise vezme, protože ona ji vzala minulou epizodu. Pak všichni začali říkat, že nevěří Toddovi o historce, že jeho sestra potratila, že by Todd zkoušel vymyslet si historku o smrti svých blízkých, podobně jako legendární Jonny Fairplay ?

Pak už všichni přijeli zpátky do tábora, kde nechali ostatní, aby jim olizovali čokoládu z prstů.

Nyní už náš čeká soutěž o imunitu. Všichni byli připoutáni k lanu a museli přes bažinu a přes překážky se dostat až ke krabičce s odpovědi. Museli vybrat správnou odpověď a pak vzít klíč. Pak museli zpátky na start, kde museli otevřít pomocí klíče bednu. Až měli všechny tři bedny otevřené, tak vyhráli.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná mezi Toddem a Amandou, ale nakonec se začala Amanda ztrácet a brzy Todda dohonila Peih - Gee. Toddovi už zbývala poslední bedna, jenže vybral špatný klíč, díky čemuž vyhrála Peih - Gee.

Peih - Gee si mohla oddychnout, protože dneska měla jít domů, znovu měla štěstí. Takže teď byl na řadě Erik, jenže to Erik nechtěl. Proto šel ihned za Denise a začal ji přesvědčovat, že by měli vyřadit Todda, protože on půjde do finále s Amandou a Courtney a Denise si s sebou nevezme. Je tedy jasné, že to bude mezi Toddem a Erikem, o jejich osudu rozhodne Denise.

Na kmenové radě, plán Erika nevyšel a byl to právě Erik, kdo se stal dalším vyloučeným ze Survivor China.

Survivor China: Epizoda 10 a 11

3. ledna 2012 v 20:39 | James-Fairplay |  Survivor: China
Minulá epizoda byla jenom rekapitulační, kde nám zopakovali prvních devět dílů a ukázali nám pár nevysílaných dílů. A teď už jdeme rovnou na jedenáctou epizodu.

Pokračujeme hned potom, co Jeff řekl, že mají ještě spoustu práce. A tím měl na mysli, že začíná soutěž o odměnu. Hrálo se o let tryskáčem na nějakou horu, kde mohli pozorovat představení Shao Lin ( nevím, jak se to píše ) a u toho si užít hostinu.

V samotné soutěži museli odpovídat na otázky z čínské kultury, na které se ptal Jeff. Ten, kdo měl pět správných odpovědí, vyhrál.

Bylo to hodně vyrovnané mezi Peih - Gee, Jamesem a Toddem, ale nakonec zvítězila Peih - Gee a vzala si s sebou Erika a Denise.

Hned ráno pro ty tři přijela loď a odvezla je na letiště, kde odletěli v tryskáči, kde Peih - Gee začala říkat, že by měli ti tři vytvořit alianci a vyloučit Todda. Mezitím v táboře se James, Amanda, Todd a Courtney cítili dobře, a chtěli, aby byli v poslední čtyřce. Ale potom Amanda řekla, že nechce být ve finále, ani se jedním z nich.

Na odměně si to hodně užívali. Denise se pak přiznala, že už dělá osm let karate. A pak už šli spát.

Další den ráno v táboře hodně pršelo. Pak přijeli ostatní, co byli na odměně a Peih - Gee začala povídat, co tam dělali, což ostatní štvalo a hlavně Courtney. Denise se pak přiznala Toddovi, že se ji Peih - Gee pokusila přidat na svoji stranu. Později toho dne šli Amanda a Courtney pro poštu, ale během toho, řekla Amanda, že by měli vyřadit Jamese, aby se ze hry dostali obě dvě imunity.

V soutěži o imunitu museli házet hvězdicemi na terč, aby získali, co nejvíc bodů. Pak bylo další kolo, kam postoupili tři nejlepší.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, ale nakonec vyhrál Erik.

Když přišli do tábora, Amanda informovala o svém plánu vyhodit Jamese, také Todda a Denise a potom řekla Peih - Gee, ať je v klidu, že prý nevypadne. Ještě před kmenovou radou, však James něco tušil, uvidíme, tedy, co se stane.

Na kmenové radě se však James rozhodl, že imunitu nepoužije a to se mu vymstilo, protože se stal dalším vyloučeným. Teď už jsou obě imunity venku ze hry.