Survivor China: Epizoda 10 a 11

3. ledna 2012 v 20:39 | James-Fairplay |  Survivor: China
Minulá epizoda byla jenom rekapitulační, kde nám zopakovali prvních devět dílů a ukázali nám pár nevysílaných dílů. A teď už jdeme rovnou na jedenáctou epizodu.

Pokračujeme hned potom, co Jeff řekl, že mají ještě spoustu práce. A tím měl na mysli, že začíná soutěž o odměnu. Hrálo se o let tryskáčem na nějakou horu, kde mohli pozorovat představení Shao Lin ( nevím, jak se to píše ) a u toho si užít hostinu.

V samotné soutěži museli odpovídat na otázky z čínské kultury, na které se ptal Jeff. Ten, kdo měl pět správných odpovědí, vyhrál.

Bylo to hodně vyrovnané mezi Peih - Gee, Jamesem a Toddem, ale nakonec zvítězila Peih - Gee a vzala si s sebou Erika a Denise.

Hned ráno pro ty tři přijela loď a odvezla je na letiště, kde odletěli v tryskáči, kde Peih - Gee začala říkat, že by měli ti tři vytvořit alianci a vyloučit Todda. Mezitím v táboře se James, Amanda, Todd a Courtney cítili dobře, a chtěli, aby byli v poslední čtyřce. Ale potom Amanda řekla, že nechce být ve finále, ani se jedním z nich.

Na odměně si to hodně užívali. Denise se pak přiznala, že už dělá osm let karate. A pak už šli spát.

Další den ráno v táboře hodně pršelo. Pak přijeli ostatní, co byli na odměně a Peih - Gee začala povídat, co tam dělali, což ostatní štvalo a hlavně Courtney. Denise se pak přiznala Toddovi, že se ji Peih - Gee pokusila přidat na svoji stranu. Později toho dne šli Amanda a Courtney pro poštu, ale během toho, řekla Amanda, že by měli vyřadit Jamese, aby se ze hry dostali obě dvě imunity.

V soutěži o imunitu museli házet hvězdicemi na terč, aby získali, co nejvíc bodů. Pak bylo další kolo, kam postoupili tři nejlepší.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, ale nakonec vyhrál Erik.

Když přišli do tábora, Amanda informovala o svém plánu vyhodit Jamese, také Todda a Denise a potom řekla Peih - Gee, ať je v klidu, že prý nevypadne. Ještě před kmenovou radou, však James něco tušil, uvidíme, tedy, co se stane.

Na kmenové radě se však James rozhodl, že imunitu nepoužije a to se mu vymstilo, protože se stal dalším vyloučeným. Teď už jsou obě imunity venku ze hry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama