Survivor China: Epizoda 12

4. ledna 2012 v 20:37 | James-Fairplay |  Survivor: China
Když všichni přišli z kmenové rady, nemohli tomu uvěřit. Podařilo se jim vyhodit Jamese, který měl obě dvě imunity a obě je dostat ze hry. Uvidíme jestli teď podle plánu vyhodí zbývající členy Zhan Hu, nebo se aliance rozpadne.

Ale teď už k soutěži o odměnu. Soutěžící se rozdělili do dvojicích, ale ještě, než je Jeff rozdělil, přišli za soutěžícími jejich blízcí, všichni se pozdravili, řekli si, co je nového, takový Todd se dozvěděl, že jeho nejmladší sestra potratila. Ale zpátky k soutěži. Soutěžící i se svým blízkým šli do bludiště, kde se nejdřív museli najít a pak společně dojít do středu. A aby to bylo zajímavější, tak měli všichni zavázané oči. Hrálo se o pobyt na lodi se svými blízkými, kde si užijí spoustu jídla a také telefonát domů. A ještě, aby to nestačilo, tak blízký zůstal v táboře na noc.

Celá soutěž byla velmi zajímává, ale nakonec ji vyhrála Denise se svým manželem Robertem a mohla si s sebou vzít ještě další dva. Vybrala si Todda a Amandu.

Na odměně si to všichni užívali, mohli trávit čas s blízkými.

Ostatní šli zpátky do tábora a byli naštvaní, že je Denise nevybrala, hlavně Peih - Gee, která čekala, že ji Denise vezme, protože ona ji vzala minulou epizodu. Pak všichni začali říkat, že nevěří Toddovi o historce, že jeho sestra potratila, že by Todd zkoušel vymyslet si historku o smrti svých blízkých, podobně jako legendární Jonny Fairplay ?

Pak už všichni přijeli zpátky do tábora, kde nechali ostatní, aby jim olizovali čokoládu z prstů.

Nyní už náš čeká soutěž o imunitu. Všichni byli připoutáni k lanu a museli přes bažinu a přes překážky se dostat až ke krabičce s odpovědi. Museli vybrat správnou odpověď a pak vzít klíč. Pak museli zpátky na start, kde museli otevřít pomocí klíče bednu. Až měli všechny tři bedny otevřené, tak vyhráli.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná mezi Toddem a Amandou, ale nakonec se začala Amanda ztrácet a brzy Todda dohonila Peih - Gee. Toddovi už zbývala poslední bedna, jenže vybral špatný klíč, díky čemuž vyhrála Peih - Gee.

Peih - Gee si mohla oddychnout, protože dneska měla jít domů, znovu měla štěstí. Takže teď byl na řadě Erik, jenže to Erik nechtěl. Proto šel ihned za Denise a začal ji přesvědčovat, že by měli vyřadit Todda, protože on půjde do finále s Amandou a Courtney a Denise si s sebou nevezme. Je tedy jasné, že to bude mezi Toddem a Erikem, o jejich osudu rozhodne Denise.

Na kmenové radě, plán Erika nevyšel a byl to právě Erik, kdo se stal dalším vyloučeným ze Survivor China.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama