Survivor China: Epizoda 13

5. ledna 2012 v 20:41 | James-Fairplay |  Survivor: China
Alianci z Fei Long už se téměř podařilo odstranit veškeré hráče ze Zhan Hu, zbývá už jen Peih - Gee, která se po včerejším vyřazení Erika cítila jako, že ji tu nikdo nemá rád, ale říkala, že ještě bude bojovat.

Pojďme na souboj o odměnu. Nejdřív všichni dostali pět šípů, které museli rozdat, třeba, aby měl někdo jeden, nebo mohl mít všech pět. Pak se podívali kolik šípů dostali, taková Peih - Gee dostala jen jeden, dva dostala Denise, Amanda dostala čtyři, Todd šest a Courtney dostala dvanáct. Pak museli s těmi šípy, které dostali, jít ke kuši ze čtvrtého století, ze kterého museli vystřelit na šachovnici a pokusit se trefit svoje jméno. Kdo bude mít nejvíc svoje jméno trefené, vyhrává let tryskáčem na Velkou Čínskou zeď, kde se spali a dokonce si užili i jídla.

Celá soutěž byla vyrovnaná mezi Toddem a Denise, ale byla to Denise, kdo vyhrál. Mohla si s sebou vzít dva, vybrala Todda a pak ještě Courtney. Když vybírala, začala Peih - Gee fňukat, proč ji Denise zase nevzala, ale Denise řekla, aby Peih - Gee neměla síly na další soutěž o imunitu.

Když Peih - Gee a Amanda došli do tábora, Peih - Gee pochopitelně nebyla zrovna šťastná, ale ani Amandě nebylo do smíchu. Pak šli obě sehnat jídlo. Zkusili chytit nějaké ryby a nakonec se jim nějaké podařilo chytit. Uvařili si je s rýží, jenže pak zjistili, že té rýže snědli poněkud hodně.

Ti, co šli na odměnu, jeli opět tryskáčem, Denise už letěla podruhé. Pak šli na hostinu, ale jestli to vůbec hostina byla, když si museli všechno nejdřív uvařit. Večer Todd navrhl, co když Peih - Gee opět vyhraje imunitu a oni budou muset volit někoho ze své aliance, nakonec se však rozhodli jít spát a toto téma nevyřešili.

Ráno se vrátili zpátky do tábora, ale tam nikdo nebyl, což jim začalo být trochu podezřelé. Později však obě přišli a tak se zase pozdravili. Peih - Gee a Amanda byli naštvané, že jim Todd a Courtney nic nedonesli, Denise aspoň donesla nějaké ty oříšky.

Teď nás čeká výzva o imunitu. Tahle soutěž se skládala z několika předešlých. Nejdřív museli hodit, co nejvíc bodů, pomocí hvězdicemi na terč, dále postoupili čtyři. Pak museli, co nejrychleji sníst kuřecí zárodky. Do předposledního kola postupují tři. Potom si vzali buben a pomocí něho dopinkat míček do bubnu. Do finále postoupili dva. A nakonec museli vzít meč a pomocí něho přeseknout osm koleček. Pak ty kolečka dát na tyč.

Hned v prvním kole vypadl Todd. Následovala Denise, která to opět vzdala a nedokázala sníst kuřecí zárodky, jako v šesté Epizodě. Pak v napínavém souboji vypadla Courtney. V posledním kole zbývala Amanda a Peih - Gee, která se pochopitelně snažila vyhrát, jak nejvíc to šlo. V závěrečném cíli, nakonec zvítězila přece jen Amanda.

Peih - Gee, tak měla hlavu na špalku, ale nehodlala to tak nechat. Amanda byla stále naštvaná na Todda, proto s tím šla za Denise, která souhlasila a nakonec i za Peih - Gee. Bude se tedy rozhodovat mezi Toddem a Peih - Gee.

Na kmenové radě se však žádné překvapení nekonalo, vyřazena byla Peih - Gee.

A už zítra tu je první část Finále !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama