Survivor Micronesia: Epizoda 1 (Fans vs. Favourite)

11. ledna 2012 v 21:10 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Někde nad ostrovy Mikronésie právě přelétá letadlo s Jeffem Probstem. Přímo pod ním pádluje deset Američanů, kteří, co nevidět začnou svoje největší dobrodružství svého života. Jsou si do jednoho stejní. Jsou to největší fanoušci Survivora. Konečně dostali šanci si zahrát. Jenže ještě vůbec netuší, že si zahrají proti svým oblíbeným hráčům z minulých řad. Je tu Ami a Eliza ze Survivor Vanuatu, Cirie ze Survivor Panama, Parvati, Ozzy a Jonathan ze Survivor Cook Islands, Yau - Man ze Survivor Fiji, James a Amanda ze Survivor China a taky legendární "Jonny Fairplay" ze Survivor: Pearl Islands.

39 dní, 20 soutěžících, jen jeden přežije !

Ihned, co fanoušci přistáli běželi na svou oranžovou rohožku a netrpělivě čekali, proti komu asi budou soutěžit. Začali se vynořovat jejich oblíbení hráči, když se objevil James, nebo Yau - Man, tak byl velký pokřik, naopak, když se objevil "Jonny Fairplay", tak se zase vůbec nejásalo, ale ani Jeff nebyl zrovna nadšený, protože se "Jonny F." oblékl úplně stejně jako Jeff. Jeff je rozdělil na kmeny Malakal(favoriti) a Airai(fanoušci). Pak jim Jeff řekl, že kousek odtud jsou dvě loďky a u nich dvě imunity. Dají se však použít jen na první kmenové radě. Všichni se ihned rozeběhli. "Jonny F." našel první, ale myslel si, že je falešná a proto ji zahodil. Uviděl další, u které si myslel, že je pravá. Proto se pro ní rozeběhl, jenže Yau - Man s ním svedl bitvu a narazil mu hlavu loďky. Imunitu tak získal Yau - Man a druhou, která nebyla falešná, jak si "Jonny" myslel sebrala Kathy. Pak všichni nasedli na lodě a vyjeli ke svým táborům.

Ihned jak Airai přišli, tak začalo stavění přístřešku. Dozvěděli jsme se, že Chet je homosexuál, přišla na to Kathy, která však všechny hrozně otravovala, měla štěstí, že má tu imunitu.

Ve kmeni Malakal se ihned vytvořilo láskyplné pouto mezi Jamesem a Parvati a mezi Ozzym a Amandou. Eliza na to brzo přišla a proto řekla, že by to mohla být silná čtyřka, tak by se jich měla, co nejrychleji zbavit. Proto si ihned vytvořila alianci s Yau - Manem, Ami a Jonathanem. Chtěli přibrat ještě "Jonnyho F.", protože si mysleli, že ho bude chtít ta druhá čtyřka. Přístřešek si postavili celkem rychle a díky Yau - Manovi měli i oheň, hodně si věřili, že první soutěž o imunitu vyhrají.

Ale uvidíme, pojďme tedy na ni. V ní museli nejdřív sestrojit čtyři kola a potom je upevnit na vozík. Potom měli vozík táhnout přes překážku. Pak museli z písku vyhrabat desky, ze kterých měli sestavit most, aby mohl vozík přejet. Až dojeli do konce, museli ty kola sundat a sestrojit z nich rumpál. Pak pomocí rumpálu museli zapálit provaz.

Airai (fanoušci) si ihned získali dobré tempo, Malakal ihned ztráceli, takže soutěž vyhráli Airai. A to jsou favoriti.


Malakal se tak museli vydat na kmenovou radu a vůbec nevěděli, koho poslat domů, ale čtyřka, kde je James, Parvati, Ozzy a Amanda se shodli, že by měli vyřadit Elizu, která je dobrá hráčka. Jenže potom nastal zvrat. Parvati šla s "Jonnym F." na procházku, kde se "Jonny F." přiznal, že by chtěl jet domů, protože prý jeho žena čeká dítě. Ihned to řekl také Ami, která ho tu však chtěla a proto to šla říct své alianci. Uvidíme, jak to tedy bude na kmenové radě vypadat.

Na ní to "Jonny F." skutečně před všemi řekl, že chce odejít. Pro jistotu, Yau - Man použil imunitu, ale jak se ukázalo všichni hlasovali, takže prvním vyloučeným se nakonec stal "Jonny Fairplay". Myslím si, že by se "Jonny" dostal daleko, ale rodina je přednější, než 1 milion dolarů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 2:55 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 13. ledna 2012 v 14:14 | Reagovat

Díky, jasně podívám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama