Survivor Micronesia: Epizoda 11

25. ledna 2012 v 20:40 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Po včerejším vyřazení Ozzyho Erikovi nebylo do smíchu, protože jeho miláček vypadl. Ale ani James s Amandou nebyli vůbec nadšení, že jim o tom Parvati nic neřekla. James pak šel právě za Parvati a vyříkal si to s ní. Potom jsme se dozvěděli, že James má na ruce infekci, podobnou jako měl Jonathan, takže by kvůli tomu mohl klidně vypadnout. Amanda si pak s Parvati a Cirie slíbila finální trojku, ale Amanda stejně řekla, že těm dvou moc nevěří.

Teď už nás čeká soutěž o odměnu. Ale místo odměny se konala tradiční Survivor aukce. Každý dostal peníze a Jeff postupně dával na stůl nějaké jídlo, někdy bylo zakryto.

James si nekoupil nic, ale snědl netopýry, které vyhrála Natalie, jenže ta to jíst nechtěla. Natalie pak vyhrála tajemnou skleničku, ve které stálo, že má jednoho člověka poslat do Exilu, kde byla ukryta nová imunita. Natalie neváhala a poslala tam Jasona. A do třetice Natalie vyhrála velký čokoládový dort, s kterým se podělila s Parvati, Alexis a Cirie. Erik měl na to takovou chuť, že dal Cirie peníze jen za to, aby ji mohl olízat prsty od čokolády. Ale i Erik si nakonec koupil hot dog a k tomu hranolky. Pak Jeff oznámil, že aukce končí a ostatní se vydali zpět do tábora.

Tam začali holky říkat, jak Jason určitě najde imunitu a začali se domlouvat, že Jasona musí ujistit, že je vše v pořádku, aby ho pak nečekaně dostali ze hry a s ním i imunitu, stejně jak to bylo s Ozzym.

V Exilu Jason skutečně našel imunitu, tentokrát tu pravou. Pak začal říkat, že ho sem Natalie poslala určitě záměrně, protože s ním chce alianci.

Teď je čas si zasoutěžit o imunitu. Nejdřív se museli pomocí kamenů strefit do kachličky. První čtyři nejrychlejší postoupili dál. Pak museli vyhrabat z písku klíč a tím si otevřít kolečko, které museli sestavit. Pak to kolečko zasadit a točit jím, tím spadnou dvě prkna. Dva nejrychlejší postoupí do finále. Tam pomocí dvou prken museli přejít most.

Těsně před soutěží, Natalie šla za Jasonem a řekla mu, že je v klidu, ať schválně prohraje, že dnes domů nejede. Na tohle samozřejmě Jason skočil. Do finále se dostal James a Erik. Všichni chtěli, aby vyhrál Erik, protože, kdyby Jason použil imunitu, tak by museli vyřadit Jamese. To se ale nestalo, v závěrečném sprintu zvítězil Erik.

Co víc si přát, než vyhrát imunitu na narozeniny. Holky se, ale i tak předem domluvili, že i kdyby Erik nevyhrál, protože má narozeniny ho nevyhodí. Jason pak šel rybařit a Natalie se mu koukla do batohu a uviděla skutečně imunitu. Takže plány začali. Natalie okamžitě šla za Jasonem a začala ho znovu přesvědčovat, že je vše v pořádku. Jason tomu uvěřil a vykecal Natalii, že má imunitu.

Na kmenové radě se hodně bavilo o tom, že Ozzy je pryč a oni to budou mít těžší s jídlem. Jason se nechal napálit stejně jako Ozzy, byl vyloučen a s ním i imunita, která tak bude znovu ukryta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama