Survivor Micronesia: Epizoda 12

27. ledna 2012 v 14:38 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Po včerejší kmenové radě se James odebral k zdravotníkovi, který mu řekl, že v ruce má skutečně infekci a že zítra se na to znovu podívá. A jako by těch zranění už nebylo dost, tak v noci Alexis spadla a málem se zabila.

A teď už nás čeká souboj o odměnu. Tahle soutěž už nám je určitě známá. Nejdřív všichni vyplnili dotazníky s otázkami. Na tyto otázky pak museli odpovídat, kdo to uhádl, tak někomu mohl přeseknout provaz se životem. Každý měl tři životy. Když se zeptali, za co se hraje, tak jim k nim přiběhli jejich blízcí. Odměna byla, že odjeli se svým blízkým k jezeru, kde budou plavat se spoustu medúz. Úplně stejnou odměnu jsme mohli vidět v Survivor Palau.

Soutěž vyhrála Alexis a se svým bratrem Natem odjeli. Mohla si s sebou vzít další dva. Vzala Cirie a Natalii. A do Exilu se vydala Amanda.

Když se však ostatní vraceli, Jamesovi se opět museli podívat na ruku a tentokrát musel soutěž ukončit.

Na odměně si to skutečně hodně užívali.

V Exilu se Amanda vydala hledat novou imunitu, ale stále jen nacházela další vodítka. Pak našla nápovědu, kde se psalo, že imunita je v táboře, pod vlajkou.

Pak se do tábora vrátili ti, co byli na odměně. Zjistili, že James je pryč. To pro ně však nebylo dobře, protože kdyby Erik vyhrál následující imunitu, tak by dívčí aliance musela vyřadit právě nějakou ženu. Natalie a Alexis se pak shodli, že kdyby tohle nastalo, tak musí vyřadit Amandu.

V soutěži o imunitu dostal každý tři láhve. První, kdo je všechny sestřelil vyhrál.

Ženy se samozřejmě snažili zabránit Erikovi vyhrát. Asi se moc nesnažili, protože Erik skutečně vyhrál.

Když přišli do tábora, Amanda si vysypala batoh, aby všem ukázala, že nemá imunitu. Pak šla za Parvati a začala jí říkat, že imunita je v táboře. Pak se obě shodli na vyřazení Alexis. Jenže Erik, Cirie, Natalie a Alexis se shodli, že vyřadí Amandu, což Amanda věděla a proto se snažila hledat imunitu.

Na kmenové radě, přišel i James s kapačkou. Když se pak Jeff zeptal, jestli někdo chce použít imunitu, Amanda vstala a použila ji. Udělala dobře, byli tam pro ni čtyři hlasy. Vyřazena tedy byla Alexis a stala se tak pátým členem poroty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faith Faith | 27. ledna 2012 v 15:02 | Reagovat

Oprváávdu, úžasný díl! Sice je ,podle mě, Amanda tele, ale tohle bylo vážně úúúžasný, pořád nemůžu z těch jejcih výrazů že ,,WTFH?!!" :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama