Survivor Micronesia: Epizoda 4(Fans vs. Favourite)

17. ledna 2012 v 16:22 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Po minulém vyřazení Yau - Mana, které samozřejmě zbudilo hodně ohlasů, o tom, že to bylo špatné rozhodnutí, mají fanoušci opět náskok o jednoho člena.

A teď už jdeme na souboj o odměnu. Hrálo se o tři kuřata a vejce. Nejdřív museli čtyři lidi doplavat až ke kleci, která byla pod vodou. Tam museli vyndat celkem deset kokosů. Ty kokosy měli na sobě písmeno. Až je měli všechny v koši, museli s nimi doplavat až ke břehu. Tam měli zbylí čtyři sestavit slovo.

Ozzy přišel se strategií nejdříve vyndat všechny kokosy, což se vyplatilo a Malakal vyhráli. Do exilu byla znovu poslána Kathy a s ní tam tentokrát šel Ozzy. No a Malakal si s sebou odnesli slepičky.

V Exilu se Kathy nechtělo hledat imunitu, proto navrhla, že rozdělá oheň. Ozzy řekl, že půjde pro nějaké jídlo, ale místo toho se vydal hledat imunitu, kterou později opravdu našel. Pak řekl, že se od Yau - Mana něco naučil a vytvořil vlastní imunitu, kterou ukryl, tam kde našel tu pravou.

Airai byli hodně naštvaní, že zase prohráli a už je nebavilo, pořád prohrávat.

Ve Malakal se Eliza snažila zachránit a proto šla za Parvati a začala jí říkat, že by se měli zbavit Jonathana, jenže ten stál hned za nimi, takže všechno slyšel.

Teď už je čas na souboj o imunitu. Nejdříve bylo šest členů připoutáno k hvězdici, od které se museli pomocí klíčů odemknout. Až byli všichni odemčeni, museli manévrovat, tak, aby se dostali k šesti náhrdelníkům. Pak je museli donést zbylým dvěma, kteří museli rozluštit hádanku a sestavit z nich větu.

Malakal si ihned získali náskok, protože prodejce zmrzliny Erik vůbec nedokázal otevřít zámek, takže imunitu vyhráli Malakal.

Airai museli někoho vyřadit. Cílem byl opět Chet. Mikey B šel za Joelem a řekl mu, že musí vyřadit Cheta. Jenže Joel řekl, že by se zbavil Kathy. Pak šel Joel za Chetem, Tracy a Kathy a domluvili se, že vyřadí Mikeyho B.

Na kmenové radě se hodně mluvilo o tom, že určitě vypadne Chet. Ještě před hlasováním si stoupl Jason a řekl, že se ostatní musí zamyslet, protože už prohráli 4 ze 6 soutěžích a musí tak vyřadit nejslabší článek, což je samozřejmě Chet. Chet měl však štěstí, protože opět přežil, vyřazen byl Mikey B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 17. ledna 2012 v 17:48 | Reagovat

Hezky napsané

2 Faith Faith | 17. ledna 2012 v 20:32 | Reagovat

Debilové sou to fakt...a Chet se tam drží stále...-.-"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama