Survivor Micronesia: Epizoda 5 (Fans vs. Favourite)

17. ledna 2012 v 20:42 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Když se Airai vrátili z kmenové rady, Jason tomu nemohl uvěřit. Místo Cheta vypadl Mikey B, což samozřejmě vůbec nečekal a byl tak hodně naštvaný, a řekl, že ostatní soutěže také prohrají.

Ve kmeni Malakal se obětoval kohout Charlie, tak ho pojmenovala Cirie. Ozzy ho zabil a pak si na něm pořádně smlsli. Ihned potom, si šel Ozzy schovat imunitu na svoje tajné místo a řekl o ní Jamesovi, Parvati a Amandě.

Ještě před soutěží o odměnu, která spočívala v hostině, Jeff řekl "Odhoďte šátky", což znamenalo promíchaní kmenů. Vznikli tak úplně jiné kmeny. Samotná soutěž spočívala v tom, že se museli najít v každém kmeni dvojice, nikdo nebyl přespočet. Pak soupeřili s nepřátelskou dvojicí, někde v překážkách. Když byla dvojice lovci, tak museli někomu ze druhé dvojice strhnout vlajku, tím získali bod. Když nebyli dvojice, museli utíkat a když je druhá dvojice do šedesáti sekund nechytla, tak získali bod. Hrálo se do tří bodů.

V soutěži se zranili celkem tři lidé, ale nejvážnější zranění měl Jonathan, který si rozřízl koleno. Oba kmeny měli skóre 2:2, takže rozhodl poslední běh, kde byli lovci Joel a Chet, jenže Chet byl vyčerpaný a Joel ho doslova táhl po zemi, takže pak nebylo překvapení, že soutěž vyhráli Airai.

Ihned jak Malakal přišli do tábora, Joel, Chet, Tracy a Erik byli udiveni, jak si tu žijí, protože oni takový luxus nemají. Zároveň se Ozzy, Joel a Erik dohodli na vyřazení Cheta, ale Joel si uvědomil, že když Cheta vyřadí, tak bude v početní nevýhodě. Amanda pak do sítě chytili žraloka, takže se Malakal pořádně najedli.

Ve kmeni Airai se chystali hodovat, ale jsou tam mizerné podmínky, takže jim příliv sfoukl oheň a museli si postavit nový přístřešek. James, Parvati, Eliza a Jonathan nemohli uvěřit jak tu mohli přežít, protože to tam vypadalo jako v bitvě. Večer však Jonathana začalo bolet koleno, které si rozřízl. Museli přijet zdravotníci a ošetřit mu to.

Teď je čas na soutěž o imunitu. Nejdříve museli čtyři členové pomocí házení kamínků, rozbít čtyři bedny, kde byli kusy skládačky. Pak je dotáhnout k sobě a z těch kusů tu skládačku sestavit.

Malakal si brzo získali vedení, protože snadno rozbili bedny, zatímco Airai se to moc nedařilo, jenže pak měli Malakal problémy se skládačkou, takže nakonec imunitu vyhráli Airai.

Joel měl jasno, že vyřadí Cheta, o tomhle řekl, ještě Ozzymu, který naprosto souhlasil. Erik se pak se Cirie dohodl, že také vyřadí Cheta. Jenže Cirie pak šla za Tracy a Chetem a domluvili se na vyřazení Joela. Cirie potřebovala ještě nějaké hlasy k vyřazení Joela, a proto šla za Amandou a Ozzym a řekla jim o tom.

Na kmenové radě, ze začátku dostal Joel dva hlasy, ale jen se smál, protože věděl, že jsou od Cheta a Tracy. Jenže se přestal smát, protože se začali vynořovat další hlasy pro něj. Chet je muž štěstěny, protože byl znovu ušetřen a vypadl Joel, který tomu nemohl vůbec uvěřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 17. ledna 2012 v 20:42 | Reagovat

Jsou to fakt blbci. Být mnou, tak Chet letí jako první.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama