Survivor Micronesia: Epizoda 6 (Airai vs. Malakal)

18. ledna 2012 v 20:34 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Když se Erik vrátil z kmenové rady, stále byl v šoku, vypadl jeho jediný parťák, takže teď věděl, že je další na řadě. Ale i Tracy si dobře uvědomovala, že je v nevýhodě, proto šla za Ami a snažila se ji říct, že se jí Ozzy a ostatní klidně zbaví, tak proč nejít k nim. Ami to sice dobře věděla, ale neřekla, jestli se k nim přidá. Pak ale řekla, že o tom bude přemýšlet, ale do ničeho se ještě nebude hrnout, však Ami je chytrá hráčka.

V Airai se opět museli Jonathanovi podívat na koleno. James řekl, že pokud Jonathan kvůli tomu odejde, tak bude kmen v nevýhodě, protože je prý Jonathan povzbuzuje.

Pojďme na souboj o imunitu. Nejdřív museli doplavat pro prkna, klacky a lana. Potom museli těmi věcmi zabarikádovat nepřátelský tunel. Potom se museli dostat přes svůj tunel, museli se přes něj dostat všichni a po cestě tunelem samozřejmě rozbíjet barikádu. Hrálo se o dva domorodce, kteří jim měli pomoci v táboře.

I když Malakal získali vedení, vyhráli Airai. Do Exilu byl poslán Chet s Jasonem. Ještě před tím, než Airai odešli, Jonathanovi se opět podívali na nohu a tentokrát mu doktorka řekla, že by měl soutěž opustit, protože se mu do nohy dostala infekce, která může být smrtelná. Jonathan tedy velmi nerad, musel soutěž opustit, ještě před tím se všemi rozloučil a pak hru opustil.

V Malakal se konečně Ami spojila s Tracy a shodli se spolu s Erikem na vyřazení Cirie.

V Exilu se Jason vydal hledat imunitu, zatímco Chet zůstal u přístřešku. Dozvěděli jsme se, že Chet má taky zranění a taky uvažuje o tom, že hru opustí. Mezitím Jason našel falešnou Ozzyho imunitu a myslel si, že je pravá. Pokud ji použije, tak se můžeme zasmát, přece si ještě pamatujete na Jaime ze Survivor China, ne ? Smějící se

Ve kmeni Airai bylo všem smutno z toho, že je Jonathan pryč. Náladu jim zlepšili dva domorodci Joe a Edwin, kteří jim hodně pomohli a večer si užili hostinu.

No a teď je čas na souboj o imunitu. Ještě před tím, byli Malakal hodně zaskočení, že Jonathan musel odejít. Jeff se pak zeptal Jasona, jestli našel imunitu, ale ten řekl, že se domnívá, že imunitu má Ozzy. V samotné soutěž museli nejdřív pomocí dvou kůlů dostat dva členy na plošinu, samozřejmě museli kůly neustále přesouvat, aby mohl ten, co byl nahoře postupovat dál. Až byli oba dva na konci, muselo všech sedm členů stoupnout na opravdu hodně malou plošinu. Úplně stejnou soutěž jsme mohli vidět v Survivor: Cook Island, takže Parvati a Ozzy už to dělali.

Airai přišli s úplně novou strategií. Eliza si totiž stoupla na kůl, ale místo toho, aby chodila z jednoho na druhý, který tam pořád přistavovali, ostatní vzali kůl a donesli ji až na konec, tímto získali rekordní náskok, který nebyl možný dohnat a Malakal se tak mohli vydat znovu na kmenovou radu.

Když všichni přišli do tábora, spustil Chet řeč, aby pro něj všichni hlasovali, že chce odejít, kvůli zranění. Jenže Tracy s Erikem tohle nechtěli připustit a proto šli za Ami a pak za Chetem a snažili se ho přesvědčit ještě zůstat a vyřadit Ozzyho.

Na kmenové radě na tenhle plán však Chet nepřistoupil a doplatil na to, protože to byl on, kdo vypadl. Chet toho však vůbec nelitoval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 22. ledna 2012 v 8:25 | Reagovat

Jo to s tou Jaime bylo dobré. Škoda, že nikdo nanašel nikod Yau-Manovu imunitu na Fiji.

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 22. ledna 2012 v 10:05 | Reagovat

No jo. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama