Survivor Micronesia: Epizoda 9 (Airai vs. Malakal)

23. ledna 2012 v 20:31 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Když všichni přišli z kmenové rady, nikomu nebylo zrovna do smíchu, ale pak řekli, že si za to Ami může sama. Erik pak nemohl uvěřit, že tu stále je a myslel si o sobě jaký je borec, při tom je to úplnej debil.

V Airai si Eliza vytvořila spojenectví s Jasonem a chtěli přibrat Ami, protože věděli, že už brzo bude sloučení. Snad všichni ví, že Eliza s Ami v Survivor: Vanuatu se měli rády, jako sestry. Jason pak řekl Elize, že má imunitu.

Pak oběma kmenům přišla pošta, že se mají zbavit všechny věci a vyrazit na místo označené na mapě. To znamenalo jen jedno, sloučení. Malakal byli zjevně nešťastní z toho, že opouštějí svou skvělou pláž, zatímco Airai byli nadšení.

Pak všichni přijeli a začali se zdravit. Ale ne všichni byli nadšení, když Eliza uviděla, že je Ami pryč, tak byla pěkně naštvaná. Erik pak vymyslel nové jméno pro kmen, Dabu, což podle Erikovštiny znamená "dobro". No a potom si užili hostinu.

Večer Alexis začala flirtovat s Ozzym, což se nelíbilo zejména Amandě. TADY HOLKY VYDÍTE, JAKEJ JE OZZY NEVĚRNÍK !!! A hajzl !!!

Pak všichni přijeli zpátky do tábora. Tam Parvati řekla svůj plán o finálové čtyřce Amandě, ale ta z toho moc nadšená nebyla. Jason si pak šel schovat svoji falešnou imunitu. Eliza pak šla za Parvati a ptala se jí, jestli je v bezpečí. Pak jim přišla pošta, že je čeká první soutěž o individuální imunitu.

V ní museli jít do vody, po mříž, kde měli vydržet, co nejdéle. Aby to nebylo, tak lehké, byl příliv, takže se stále zvedala voda, až nakonec nebylo vůbec, kde dýchat.

Jako první odpadla Amanda a pak začali vypadávat jeden po druhém. Poslední dva zbyli Ozzy a Jason, ale vyhrál Jason, z čehož byl Ozzy naštvaný, ale co ty parchante, nemusíš po každé vyhrát.

Eliza věděla, že je na řadě a proto šla za Jasonem, jestli ji nedá imunitu. Jason ji dal, ale Eliza řekla, že to není imunita, jenom klacek. Jason ji řekl, ať to aspoň zkusí. Jenže pak Amanda šla za Cirie a zosnovali plán na vyřazení Alexis.

Na kmenové radě Eliza zkusila použít falešnou imunitu, ale ukázalo se, že je falešná a Jeff ji hodil do ohně. Eliza tedy řekla, že imunitu má Ozzy. Prvním porotcem se tedy přece jen stala Eliza.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faith Faith | 24. ledna 2012 v 18:57 | Reagovat

Erikovština :DD Bože.. ale je to pravda, kretén jeden...-.-"

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 24. ledna 2012 v 21:31 | Reagovat

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama