Leden 2012

Survivor Micronesia: Finale

31. ledna 2012 v 20:24 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Nikdy nevěř ženské. O tom se minule mohl Erik dobře přesvědčit. A James si mohl oddychnout, protože titul nejhloupějšího hráče už nepatří jemu. Kdo by čekal, že ve finále budou samé ženy, to se stalo teprve poprvé v historii Survivora.

A teď už je čas na souboj o imunitu. Nejdřív museli vylézt na kůl. Pak museli z kůlu házet do vody kanystr a vodou z něho naplňovat trubku. Z té začal stoupat klíč. Až byl na dosah ruky museli ho vzít a plavat zpět na břeh. Tam museli otevřít truhlu tím klíčem. V té truhle byli příčky. Z těch postavit žebřík. Kdo bude první nahoře vyhrál.

Natalie s Parvati rychle vystartovali, jenže pak je začala dotahovat Amanda a byla to Amanda, která vyhrála.

Amanda nemohla být šťastnější. Je ve finálové trojce, pokud tedy nedělá nějakou šílenost, třeba předání imunity, každý ví, kam tím mířím. Jenže Natalie věděla, že je na řadě, protože je poslední fanoušek. Parvati s Amandou věděli, že domů půjde buď Natalie, nebo Cirie. Nechtěli vyhodit Natalii, jenže si uvědomovali, že Cirie by mohla být hrozba.

Na kmenové radě se Cirie začala hádat, zatímco Natalie se držela stranou a byla radši zticha. Pak přišlo na hlasování, které rozhodlo, že předposledním porotcem je Natalie.

Když se poslední tři favoritky vrátili z kmenové rady, Amanda začal řvát na Cirie, proč na ně při kmenové radě tak vyjela. Ale potom se stejně usmířili. Cirie však doufala, že to je poslední trojka a že dvojka už nebude, jinak by určitě vypadla. Její nejhorší obavy se potvrdili hned další den, kde se psalo, že je čeká poslední soutěž o imunitu.

Nejdřív ale jeli na Exil, kde uctili památku ostatním vyloučeným hráčům. A pak už šli na poslední soutěž o imunitu. V ní museli držet rozřízlou kládu. Na té kládě byla malá kulička, kterou museli na kládě udržet.

Jako první odpadla Parvati a nakonec i Cirie, takže imunitu vyhrála Amanda.

Amanda může být šťastníme ve finále, ale teď ji čeká velké rozhodnutí. Sice by si tu chtěla nechat Cirie, jenže Parvati prý může být lehčí porazit.

Na kmenové radě se Amanda rozbrečela, že jí čeká velké rozhodnutí. A se hrou se musela rozloučit Cirie.

Pak obě přišli zpět do tábora, kde později našli hostinu a tak si užili. Pak zapálili přístřešek a odjeli na poslední kmenovou radu.

Nejdřív začali obě svou řeč. Amanda, než by něco řekla, tak spíš děkovala. A Parvati řekla, že hrála dobrou hru, ať to ocení, že prý se jí podařilo vyřadit například i Ozzyho. Pak na řadu přišli otázky porotců. Amandě to dávali vyžrat, že byla ufňukaná, zatímco Parvati pořád připomínali, že každého podrazila. Jako poslední na řadu přišel Ozzy, který vyznal lásku Amandě.

Pak se hlasovalo, Eliza tam snad stála hodinu, než se rozhodla. Hlasy se však přečetli až o půl roku později v USA. S poměrem hlasů 5:3 se vítězkou stala Parvati Shallow !

Další série je Survivor: Gabon, ale ten už na Prima COOL nebude, ale nebojte rekapy rozhodně nekončí, uvidíme se u další série už brzy ! Ale Gabon to nebude !

Survivor na Prima COOL pokračovat nebude.

30. ledna 2012 v 14:47 | James-Fairplay |  Survivor
Bohužel je to tak. Místo Survivora začne Pevnost Boyard. Ale to neznamená, že rekapům bude konec !

Survivor Micronesia: Epizoda 13, aneb demence je vysoká

27. ledna 2012 v 20:25 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
A zbylo jich pět ! Erik s Natalii si slíbili, že když jeden z nich vyhraje následující soutěž o odměnu, tak toho druhého pošle do Exilu, aby našel imunitu. Poslední "favoritky" se domluvili podobně. Amanda pak šla za Erikem a začala ho přesvědčovat, že do Exilu musí poslat Parvati. To je zajímavé, nejdřív do Exile Island nechtěl nikdo a najednou tam chce každý.

A teď nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o let helikoptérou, která je dovezla až k nějaké chatrči, kde si užili masáže a hostinu. V soutěži museli odpovídat na otázky z minulých sériích, například Ve které sérii jeden soutěžící spadl do ohně ?, V jaké řadě měl jeden kmen mazlíčka hada ?, nebo V jaké řadě soutěžícího kousl žralok a soutěžící kousl žraloka ? Kdo měl čtyři správné odpovědi, vyhrál.

Ukázalo se, jaký je Erik fanoušek, když vyhrál a na odměnu s sebou překvapivě vzal Amandu, z čehož Natalie nebyla moc nadšená. A do Exilu byla poslána podle plánu Parvati.

V Exilu Parvati nemarnila čas tím, že hledala imunitu a radši si to tam užívala.

I na odměně si to pořádně užili.

Za to v táboře byla pochmurná nálada. Natalie byla stále naštvaná, že ji Erik nevzal podle dohody. Pak do tábora přijeli právě Erik s Amandou. Erik pak Cirie řekl, že by bylo dobré, kdyby šel do finále s ní a Parvati. To slyšela Natalie a ihned se o tom ženy pobavili.

A teď už k souboji o imunitu-. Nejdřív museli vyběhnout pro desku, na které byli souřadnice. Podle souřadnic měli napnout lana a tam, kde se překřížili, museli vyhrabat z písku skládačku. Až ji sestavili, tak z ní dostali další souřadnice. Lana museli znovu napnout a znovu vyhrabat skládačku, kterou sestavit. A tak to udělat ještě jednou. Kdo sestavil poslední skládačku, vyhrál.

Erik okamžitě vyrazil a imunitu znovu vyhrál.

Ženy nechtěli vyřazovat znovu nějakou ženu, proto vymysleli šílený plán. Natalie zkusí přemluvit Erika, aby jí dal imunitu, protože to bude prý pro jeho dobro. Na tyto řeči Erik skočil, takže pokud to udělá, tak se zasmějeme ! Smějící se

Na kmenové radě se nejdřív probíralo, to jak Erik nevzal na odměnu Natalii. Když se pak Jeff zeptal Erika, jestli dá imunitu, Erik řekl, že ano. Dal ji Natalii. Při hlasování už jsme viděli, že většinu hlasů dostal Erik. Panebože, co si ten idiot myslel ?

Survivor Micronesia: Epizoda 12

27. ledna 2012 v 14:38 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Po včerejší kmenové radě se James odebral k zdravotníkovi, který mu řekl, že v ruce má skutečně infekci a že zítra se na to znovu podívá. A jako by těch zranění už nebylo dost, tak v noci Alexis spadla a málem se zabila.

A teď už nás čeká souboj o odměnu. Tahle soutěž už nám je určitě známá. Nejdřív všichni vyplnili dotazníky s otázkami. Na tyto otázky pak museli odpovídat, kdo to uhádl, tak někomu mohl přeseknout provaz se životem. Každý měl tři životy. Když se zeptali, za co se hraje, tak jim k nim přiběhli jejich blízcí. Odměna byla, že odjeli se svým blízkým k jezeru, kde budou plavat se spoustu medúz. Úplně stejnou odměnu jsme mohli vidět v Survivor Palau.

Soutěž vyhrála Alexis a se svým bratrem Natem odjeli. Mohla si s sebou vzít další dva. Vzala Cirie a Natalii. A do Exilu se vydala Amanda.

Když se však ostatní vraceli, Jamesovi se opět museli podívat na ruku a tentokrát musel soutěž ukončit.

Na odměně si to skutečně hodně užívali.

V Exilu se Amanda vydala hledat novou imunitu, ale stále jen nacházela další vodítka. Pak našla nápovědu, kde se psalo, že imunita je v táboře, pod vlajkou.

Pak se do tábora vrátili ti, co byli na odměně. Zjistili, že James je pryč. To pro ně však nebylo dobře, protože kdyby Erik vyhrál následující imunitu, tak by dívčí aliance musela vyřadit právě nějakou ženu. Natalie a Alexis se pak shodli, že kdyby tohle nastalo, tak musí vyřadit Amandu.

V soutěži o imunitu dostal každý tři láhve. První, kdo je všechny sestřelil vyhrál.

Ženy se samozřejmě snažili zabránit Erikovi vyhrát. Asi se moc nesnažili, protože Erik skutečně vyhrál.

Když přišli do tábora, Amanda si vysypala batoh, aby všem ukázala, že nemá imunitu. Pak šla za Parvati a začala jí říkat, že imunita je v táboře. Pak se obě shodli na vyřazení Alexis. Jenže Erik, Cirie, Natalie a Alexis se shodli, že vyřadí Amandu, což Amanda věděla a proto se snažila hledat imunitu.

Na kmenové radě, přišel i James s kapačkou. Když se pak Jeff zeptal, jestli někdo chce použít imunitu, Amanda vstala a použila ji. Udělala dobře, byli tam pro ni čtyři hlasy. Vyřazena tedy byla Alexis a stala se tak pátým členem poroty.

Survivor Micronesia: Epizoda 11

25. ledna 2012 v 20:40 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Po včerejším vyřazení Ozzyho Erikovi nebylo do smíchu, protože jeho miláček vypadl. Ale ani James s Amandou nebyli vůbec nadšení, že jim o tom Parvati nic neřekla. James pak šel právě za Parvati a vyříkal si to s ní. Potom jsme se dozvěděli, že James má na ruce infekci, podobnou jako měl Jonathan, takže by kvůli tomu mohl klidně vypadnout. Amanda si pak s Parvati a Cirie slíbila finální trojku, ale Amanda stejně řekla, že těm dvou moc nevěří.

Teď už nás čeká soutěž o odměnu. Ale místo odměny se konala tradiční Survivor aukce. Každý dostal peníze a Jeff postupně dával na stůl nějaké jídlo, někdy bylo zakryto.

James si nekoupil nic, ale snědl netopýry, které vyhrála Natalie, jenže ta to jíst nechtěla. Natalie pak vyhrála tajemnou skleničku, ve které stálo, že má jednoho člověka poslat do Exilu, kde byla ukryta nová imunita. Natalie neváhala a poslala tam Jasona. A do třetice Natalie vyhrála velký čokoládový dort, s kterým se podělila s Parvati, Alexis a Cirie. Erik měl na to takovou chuť, že dal Cirie peníze jen za to, aby ji mohl olízat prsty od čokolády. Ale i Erik si nakonec koupil hot dog a k tomu hranolky. Pak Jeff oznámil, že aukce končí a ostatní se vydali zpět do tábora.

Tam začali holky říkat, jak Jason určitě najde imunitu a začali se domlouvat, že Jasona musí ujistit, že je vše v pořádku, aby ho pak nečekaně dostali ze hry a s ním i imunitu, stejně jak to bylo s Ozzym.

V Exilu Jason skutečně našel imunitu, tentokrát tu pravou. Pak začal říkat, že ho sem Natalie poslala určitě záměrně, protože s ním chce alianci.

Teď je čas si zasoutěžit o imunitu. Nejdřív se museli pomocí kamenů strefit do kachličky. První čtyři nejrychlejší postoupili dál. Pak museli vyhrabat z písku klíč a tím si otevřít kolečko, které museli sestavit. Pak to kolečko zasadit a točit jím, tím spadnou dvě prkna. Dva nejrychlejší postoupí do finále. Tam pomocí dvou prken museli přejít most.

Těsně před soutěží, Natalie šla za Jasonem a řekla mu, že je v klidu, ať schválně prohraje, že dnes domů nejede. Na tohle samozřejmě Jason skočil. Do finále se dostal James a Erik. Všichni chtěli, aby vyhrál Erik, protože, kdyby Jason použil imunitu, tak by museli vyřadit Jamese. To se ale nestalo, v závěrečném sprintu zvítězil Erik.

Co víc si přát, než vyhrát imunitu na narozeniny. Holky se, ale i tak předem domluvili, že i kdyby Erik nevyhrál, protože má narozeniny ho nevyhodí. Jason pak šel rybařit a Natalie se mu koukla do batohu a uviděla skutečně imunitu. Takže plány začali. Natalie okamžitě šla za Jasonem a začala ho znovu přesvědčovat, že je vše v pořádku. Jason tomu uvěřil a vykecal Natalii, že má imunitu.

Na kmenové radě se hodně bavilo o tom, že Ozzy je pryč a oni to budou mít těžší s jídlem. Jason se nechal napálit stejně jako Ozzy, byl vyloučen a s ním i imunita, která tak bude znovu ukryta.

Survivor Micronesia: Epizoda 10

24. ledna 2012 v 22:05 | Faith |  Survivor: Micronesia
Takže, po minulé výzvě si Jason v táboře připadá jako king že se vyrovnal "velkému" Ozzymu a nakecá spoustu kravin.

Ale teď už k výzvě o odměnu. Všichni se měli rozdělit na dva týmy po čtyřech a ten kdo zůstal (jelikož jich bylo 9), musel odejít na ostrov vyhnanství. Tentokrát to byla Cirie. Náplní soutěže bylo, přeplavat přes překážku, vylézt na plošinu kde je tabulka s obrázky. Každý si musel zapamatovat co nejvíce obrázků a pak je uspořádat na druhé straně překážky, ale soutěžící to měli o to těžší, že měli na výběr i falešné obrázky.

V prvním družstvě byli Jason, Ozzy, Erik a Amanda, a ve druhém Natalie, Parvati, James a Alexis. Nakonec vyhráli Jason a spol. a mohli se těšit na odměnu.

Odměna byl výlet na velkolepé oslavy zdejších domorodých kmenů. Byla tam spousta jídla a velkolepé představení, ale nejvíce si to užíval, dosud nevyspělý, Erik který byl vzrušen z domorodých žen, jenž je obsluhovali "na vrchu bez" . Poté se Erik sjel betelem a Mikronéským pivem a v závěru večera se pozvracel.

Mezitím však Cirie trpěla na ostrovu vyhnanství, kde byla opravdu velká bouřka.

Ráno se v táboře James probral jako první a začal "makat". Sedl si vedle příbytku a začal mlátit do dřeva a brousil mačetu. To se ale moc nezamlouvalo Parvati, která si hezky spolu s ostatními užívala spánku a tak ho okřikla. James si to vzal asi moc osobně a hned začal říkat jak je Parvati drzá…

Mno a aby toho nebylo málo tak pak přišla naše úžasný čtverka. Začali si vychvalovat, jak to bylo na té odměně super a jak si užívali, a všichni co zůstali v táboře je měli chuť zabít. Potom začala spřádat své plány, čehož si ale všimli Amanda a James a shodli se na tom že Parvati už moc nevěří.

Mno, ale nyní už k výzvě o imunitu. Takže šlo o to že, každý se měl postavit na plošinu a držet v ruce provaz, který zajišťoval vědro s barvou, které měli nad hlavami. Stačil sebe menší pohyb, aby se vědro rozlilo. A aby toho nebylo málo, začal je Jeff provokovat s jídlem.

Nejdříve donesl gumové medvídky, bonbóny a želé. Cirie si ,nečekaně, nemohla pomoct a spolu s Erikem vyměnili imunitu za gumítky. Poté Jeff donesl něco dalšího, ale ještě ani neřekl co to bude a Alexis skončila, takže nedostala ani jídlo ani imunitu. Dále skončila Natalie. James se ji začal smát, ale to neměl dělat protože ztratil rovnováhu a skončil. Poté se Ozzy vzdal imunity za tři čokoládové koblížky. Po 5-ti hodinách se Amandě chtělo čůrat, tak taky skončila. Už zůstali vyset jenom Jason a Parvati. Naivní Jason uzavřel s ostatními smlouvu že pokud skončí, a tím získá nějaké to jídlo, oni pro něj nebudou hlasovat. Smějící se Parvati tak vydržela šest hodin.

Takže jak všichni přišli do tábora bylojasné koho vyřadí, nebo ne? Samozřejmě že ne, protože Cirie zase začala vymýšlet plán na vyřazení Ozzyho a svěřila se s tím Parv, Natalii a Alexis. Samozřejmě že ty dvě (s prominutím, ovce) to hned vykecali Jasonovi. Ale nebyli jediné kdo to měl těžké. Parvati se musela rozhodnout, jestli zůstane s původním Malakalem, nebo bude ve spojenectví s těma dvěma.

A teď už ke kmenové radě: Jako vždy je nejdřív Jeff otravoval s otázkami a pak už se přešlo na hlasování. Parvati měla imunitu takže pro ni nešlo hlasovat. *
Vyřazen byl Ozzy.
*Tato kmenovka, dle mého názoru, byla bodem zlomu mezi původními kmeny a novým spojenectvím. Zvláště pro Parvati.
V příští epizodě se můžete těšit na naštvaného Jamese.

Survivor Micronesia: Epizoda 9 (Airai vs. Malakal)

23. ledna 2012 v 20:31 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Když všichni přišli z kmenové rady, nikomu nebylo zrovna do smíchu, ale pak řekli, že si za to Ami může sama. Erik pak nemohl uvěřit, že tu stále je a myslel si o sobě jaký je borec, při tom je to úplnej debil.

V Airai si Eliza vytvořila spojenectví s Jasonem a chtěli přibrat Ami, protože věděli, že už brzo bude sloučení. Snad všichni ví, že Eliza s Ami v Survivor: Vanuatu se měli rády, jako sestry. Jason pak řekl Elize, že má imunitu.

Pak oběma kmenům přišla pošta, že se mají zbavit všechny věci a vyrazit na místo označené na mapě. To znamenalo jen jedno, sloučení. Malakal byli zjevně nešťastní z toho, že opouštějí svou skvělou pláž, zatímco Airai byli nadšení.

Pak všichni přijeli a začali se zdravit. Ale ne všichni byli nadšení, když Eliza uviděla, že je Ami pryč, tak byla pěkně naštvaná. Erik pak vymyslel nové jméno pro kmen, Dabu, což podle Erikovštiny znamená "dobro". No a potom si užili hostinu.

Večer Alexis začala flirtovat s Ozzym, což se nelíbilo zejména Amandě. TADY HOLKY VYDÍTE, JAKEJ JE OZZY NEVĚRNÍK !!! A hajzl !!!

Pak všichni přijeli zpátky do tábora. Tam Parvati řekla svůj plán o finálové čtyřce Amandě, ale ta z toho moc nadšená nebyla. Jason si pak šel schovat svoji falešnou imunitu. Eliza pak šla za Parvati a ptala se jí, jestli je v bezpečí. Pak jim přišla pošta, že je čeká první soutěž o individuální imunitu.

V ní museli jít do vody, po mříž, kde měli vydržet, co nejdéle. Aby to nebylo, tak lehké, byl příliv, takže se stále zvedala voda, až nakonec nebylo vůbec, kde dýchat.

Jako první odpadla Amanda a pak začali vypadávat jeden po druhém. Poslední dva zbyli Ozzy a Jason, ale vyhrál Jason, z čehož byl Ozzy naštvaný, ale co ty parchante, nemusíš po každé vyhrát.

Eliza věděla, že je na řadě a proto šla za Jasonem, jestli ji nedá imunitu. Jason ji dal, ale Eliza řekla, že to není imunita, jenom klacek. Jason ji řekl, ať to aspoň zkusí. Jenže pak Amanda šla za Cirie a zosnovali plán na vyřazení Alexis.

Na kmenové radě Eliza zkusila použít falešnou imunitu, ale ukázalo se, že je falešná a Jeff ji hodil do ohně. Eliza tedy řekla, že imunitu má Ozzy. Prvním porotcem se tedy přece jen stala Eliza.

Survivor Micronesia: Epizoda 8 (Airai vs. Malakal)

20. ledna 2012 v 20:39 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Po včerejší kmenové radě, je Erikovi jasné, že je další na řadě. Ale i Ozzy se už teď rozhodně necítí bezpečně. A s tím se svěřil Ami, která ho však začala utěšovat, že je vše v pořádku, ale ten parchant Oyzz pak řekl, že už ji moc nevěří.

Ve kmeni Airai si James a Parvati stěžovali, že se chtějí vrátit na svou pláž Malakal, protože tady je to k nevydržení. Parvati se pak domluvila s Natalii, že utvoří alianci Parvati, Natalie, Alexis, Amanda a tihle čtyři budou poslední čtyřka. Pak chtěli přibrat ještě Jamese a Ozzyho, ale Parvati řekla, že Jamese klidně podrazí, jen aby se dostala dál.

Potom oběma kmenům přišla pošta, aby vybrali jednoho člena z druhého kmene, který se nebude účastnit soutěže o imunitu, pojede do Exilu a dostane na příští kmenovou radu imunitu.

Ještě před soutěží, se Jeff samozřejmě podíval, kdo půjde do Exilu a dostane imunitu. Byla vybrána Alexis a potom parchant Ozzy. No a pak už Jeff vysvětlil soutěž. Hrálo se o imunitu a o pizzu. Nejdřív museli vybrat dva členy, kteří běželi přes překážky až ke pěti šátkům, které museli dostat zpátky na start. Jenže to mělo háček. U překážek na ně ostatní z nepřátelského kmene házeli pytle, které je mohli srazit do vody.

Erik za Malakal vždycky rychle skočil a jednou se mu to vymstilo, protože skočil a narazil se břichem do plošiny, škoda, že se nezabil. Nicméně soutěž nakonec znovu vyhráli Airai.

Do Airai přivezli pizzu a pivo a pěkně si na ní pochutnali.

V Exilu se Alexis a parchant Ozzy vydali hledat skrytou imunitu, kretén Ozzy samozřejmě dělal, že nic neví a pak se šel schválně podívat, jestli někdo našel jeho falešnou imunitu. Byl štěstím bez sebe, když zjistil, že ji opravdu někdo má.

Ve Malakal byl jasný cíl Erik. Ten si to moc dobře uvědomoval. Proto šel za Cirie a Amandou a začal jak malé dítě na Ami žalovat, že celou tu dobu hrála za jejich zády. Ami to však viděla a proto se začala vymlouvat, že je nikdy nepodrazila. Potom přijel hajzl Ozzy a hned se od žalovníčka Erika dozvěděl vše o Ami.

Díky tomu byla Ami na večerní kmenové radě také vyřazena.
V příští epizodě se můžete těšit na sloučení.

Bude Prima COOL pokračovat ve vysílání Survivora ?

19. ledna 2012 v 21:12 | James-Fairplay |  Survivor
Ano, to je otázka, na kterou se asi všichni ptáme. Jak asi jistě vítě, Prima COOL nakoupila šest sérií Survivora, už pět jich bylo odvysíláno a šestá, tedy Survivor: Micronesia se vysílá. Jenže až bude konec Micronesie, co bude dál ? No, bohužel to vypadá, tak, že Survivor na Prima COOL skončí. Byla by to určitě škoda, protože Survivor má rekordní sledovanost právě na Primě. Jenže v posledních dnech, jsem zaslechl zprávy, že možná Prima COOL nakoupili další čtyři série, tedy Survivor Gabon, Survivor Tocantins, Survivor Samoa a hlavně Survivor HvV, na který by se těšil asi každý. Doufejme, že tato zpráva nebude falešná a Survivor na Prima COOL neskončí !

Survivor Micronesia: Epizoda 7 (Airai vs. Malakal)

19. ledna 2012 v 20:35 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Hned další den začala Tracy všechny otravovat, protože věděla, že její nejbližší spojenec Chet vypadl na minulé kmenové radě. Takže teď bude muset zabrat, jinak je další na řadě. Potom si Ozzy vyjel na moře do větší hloubky s Erikem, Amandou a Cirie. Cirie měla sto chutí Ozzyho zabít, protože se stále bála, že je proud odnese na moře. Když doplavali zpět, Ozzy lezl po palmách a Erik řekl, že to taky dokáže a stále Ozzymu podlézal.

V Airai byla hrozná nálada. Nejhůř se asi cítila Kathy, která měla sto chutí skončit.

V souboji o odměnu se hrálo o zájezd k vodopádu, kde se mohli umýt a užít si hostinu. Dva členové museli navádět ostatní, kteří měli zavázané oči, přes překážky a ti ostatní vedli velké kolo. Tím kolem museli rozbít po cestě celkem čtyři dlaždice, ze kterých vypadli dvě kolečka. Pak ty kolečka správně zasadit do skládačky.

Malakal rychle vyrazili a potom i vyhráli. Do Exilu se znovu vydal Jason a tentokrát s ním šla Tracy.

Na odměně si to hodně užívali. Erik jedl, Cirie si lehla, ale pak uviděla jak si Ozzy jde s nahou Amandou a nahou Ami do sprchy.

V Airai zažili strašnou noc, po které se Kathy cítila ještě hůř než předtím. Pak šla na pláž za ostatními a začala brečet a říkat, že chce jít domů. Přijel Jeff, aby se jí to pokusil ještě přemluvit, ale marně, Kathy tak odjela.

Před soutěží o imunitu, byli Malakal opět vyjevení, jak to, že tam Kathy není. Jeff vše vyjasnil a pak už se šlo na soutěž. V ní nejdřív běžel jeden s lanem v ruce až na plošinu, kde měli zapnout lano na kus skládačky. Ostatní je pak měli dotáhnou se skládačkou zpátky. Takhle to museli dělat, až měli všech pět kusů skládačky. Pak skládačku sestavit.

Za Malakal Ozzy rychle přeskákal a získal tak velký náskok. Jenže ten se ztratil u skládačky. Nejen, že je Airai dohnali, ale Airai ve skutečně i zvítězili.

Malakal se tedy museli už po třetí vydat na kmenovou radu. Ženy přišli s výborným plánem. Vyřadí buďto Erika, nebo Ozzyho.

Na kmenové radě se však konalo úplné překvapení. Místo Erika, nebo Ozzyho, byla vyloučena Tracy.

Survivor Micronesia: Epizoda 6 (Airai vs. Malakal)

18. ledna 2012 v 20:34 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Když se Erik vrátil z kmenové rady, stále byl v šoku, vypadl jeho jediný parťák, takže teď věděl, že je další na řadě. Ale i Tracy si dobře uvědomovala, že je v nevýhodě, proto šla za Ami a snažila se ji říct, že se jí Ozzy a ostatní klidně zbaví, tak proč nejít k nim. Ami to sice dobře věděla, ale neřekla, jestli se k nim přidá. Pak ale řekla, že o tom bude přemýšlet, ale do ničeho se ještě nebude hrnout, však Ami je chytrá hráčka.

V Airai se opět museli Jonathanovi podívat na koleno. James řekl, že pokud Jonathan kvůli tomu odejde, tak bude kmen v nevýhodě, protože je prý Jonathan povzbuzuje.

Pojďme na souboj o imunitu. Nejdřív museli doplavat pro prkna, klacky a lana. Potom museli těmi věcmi zabarikádovat nepřátelský tunel. Potom se museli dostat přes svůj tunel, museli se přes něj dostat všichni a po cestě tunelem samozřejmě rozbíjet barikádu. Hrálo se o dva domorodce, kteří jim měli pomoci v táboře.

I když Malakal získali vedení, vyhráli Airai. Do Exilu byl poslán Chet s Jasonem. Ještě před tím, než Airai odešli, Jonathanovi se opět podívali na nohu a tentokrát mu doktorka řekla, že by měl soutěž opustit, protože se mu do nohy dostala infekce, která může být smrtelná. Jonathan tedy velmi nerad, musel soutěž opustit, ještě před tím se všemi rozloučil a pak hru opustil.

V Malakal se konečně Ami spojila s Tracy a shodli se spolu s Erikem na vyřazení Cirie.

V Exilu se Jason vydal hledat imunitu, zatímco Chet zůstal u přístřešku. Dozvěděli jsme se, že Chet má taky zranění a taky uvažuje o tom, že hru opustí. Mezitím Jason našel falešnou Ozzyho imunitu a myslel si, že je pravá. Pokud ji použije, tak se můžeme zasmát, přece si ještě pamatujete na Jaime ze Survivor China, ne ? Smějící se

Ve kmeni Airai bylo všem smutno z toho, že je Jonathan pryč. Náladu jim zlepšili dva domorodci Joe a Edwin, kteří jim hodně pomohli a večer si užili hostinu.

No a teď je čas na souboj o imunitu. Ještě před tím, byli Malakal hodně zaskočení, že Jonathan musel odejít. Jeff se pak zeptal Jasona, jestli našel imunitu, ale ten řekl, že se domnívá, že imunitu má Ozzy. V samotné soutěž museli nejdřív pomocí dvou kůlů dostat dva členy na plošinu, samozřejmě museli kůly neustále přesouvat, aby mohl ten, co byl nahoře postupovat dál. Až byli oba dva na konci, muselo všech sedm členů stoupnout na opravdu hodně malou plošinu. Úplně stejnou soutěž jsme mohli vidět v Survivor: Cook Island, takže Parvati a Ozzy už to dělali.

Airai přišli s úplně novou strategií. Eliza si totiž stoupla na kůl, ale místo toho, aby chodila z jednoho na druhý, který tam pořád přistavovali, ostatní vzali kůl a donesli ji až na konec, tímto získali rekordní náskok, který nebyl možný dohnat a Malakal se tak mohli vydat znovu na kmenovou radu.

Když všichni přišli do tábora, spustil Chet řeč, aby pro něj všichni hlasovali, že chce odejít, kvůli zranění. Jenže Tracy s Erikem tohle nechtěli připustit a proto šli za Ami a pak za Chetem a snažili se ho přesvědčit ještě zůstat a vyřadit Ozzyho.

Na kmenové radě na tenhle plán však Chet nepřistoupil a doplatil na to, protože to byl on, kdo vypadl. Chet toho však vůbec nelitoval.

Kmen MALAKAL (Favoriti)

17. ledna 2012 v 21:27 | James-Fairplay |  Survivor
Eliza Orlins
Předchozí série: Survivor Vanuatu
Stále je ve hře
Amanda Kimmel
Předchozí série: Survivor China
Stále je ve hře
Ami Cusack
Předchozí série: Survivor Vanuatu
Stále je ve hře
Zajímavost: Ami byla první lesba, která se kdy v Survivorovi objevila
Cirie Fields
Předchozí série: Survivor Panama - Exile Island
Stále je ve hře
James Clement
Předchozí série: Survivor China
Stále je ve hře
Zajímavost: Byl vyřazen se dvěmi imunitami v kapse
Jonathan Penner
Předchozí série: Survivor Cook Islands
Vypadl kvůli zranění
Zajímavost: Když Jeff nabídl ( v Cook Islands) jestli někdo zradí svůj kmen a půjde ke druhému, Jonathan to udělal
Jon "Jonny Fairplay" Dalton
Předchozí série: Survivor Pearl Islands
Už vypadl
Zajímavost: Ve své sérii Pearl Islands si vymyslel smrt své babičky, která byla samozřejmě živá a tím se zapsal do dějin Survivora jako největší padouch vůbec
Oscar "Ozzy" Lusth
Předchozí série: Survivor Cook Islands
Stále je ve hře a teď má imunitu
Zajímavost: Ve vodě je jako doma, co mi víme, třeba je to delfín
Parvati Shallow
Předchozí série: Survivor Cook Islands
Stále je ve hře
Yau - Man Chan
Přechozí série: Survivor Fiji
Už vypadl
Zajímavost: Jeden z nejoblíbenějších soutěžích v Survivorovi vůbec, škoda, že odmítl účast v HvV

Survivor Micronesia: Epizoda 5 (Fans vs. Favourite)

17. ledna 2012 v 20:42 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Když se Airai vrátili z kmenové rady, Jason tomu nemohl uvěřit. Místo Cheta vypadl Mikey B, což samozřejmě vůbec nečekal a byl tak hodně naštvaný, a řekl, že ostatní soutěže také prohrají.

Ve kmeni Malakal se obětoval kohout Charlie, tak ho pojmenovala Cirie. Ozzy ho zabil a pak si na něm pořádně smlsli. Ihned potom, si šel Ozzy schovat imunitu na svoje tajné místo a řekl o ní Jamesovi, Parvati a Amandě.

Ještě před soutěží o odměnu, která spočívala v hostině, Jeff řekl "Odhoďte šátky", což znamenalo promíchaní kmenů. Vznikli tak úplně jiné kmeny. Samotná soutěž spočívala v tom, že se museli najít v každém kmeni dvojice, nikdo nebyl přespočet. Pak soupeřili s nepřátelskou dvojicí, někde v překážkách. Když byla dvojice lovci, tak museli někomu ze druhé dvojice strhnout vlajku, tím získali bod. Když nebyli dvojice, museli utíkat a když je druhá dvojice do šedesáti sekund nechytla, tak získali bod. Hrálo se do tří bodů.

V soutěži se zranili celkem tři lidé, ale nejvážnější zranění měl Jonathan, který si rozřízl koleno. Oba kmeny měli skóre 2:2, takže rozhodl poslední běh, kde byli lovci Joel a Chet, jenže Chet byl vyčerpaný a Joel ho doslova táhl po zemi, takže pak nebylo překvapení, že soutěž vyhráli Airai.

Ihned jak Malakal přišli do tábora, Joel, Chet, Tracy a Erik byli udiveni, jak si tu žijí, protože oni takový luxus nemají. Zároveň se Ozzy, Joel a Erik dohodli na vyřazení Cheta, ale Joel si uvědomil, že když Cheta vyřadí, tak bude v početní nevýhodě. Amanda pak do sítě chytili žraloka, takže se Malakal pořádně najedli.

Ve kmeni Airai se chystali hodovat, ale jsou tam mizerné podmínky, takže jim příliv sfoukl oheň a museli si postavit nový přístřešek. James, Parvati, Eliza a Jonathan nemohli uvěřit jak tu mohli přežít, protože to tam vypadalo jako v bitvě. Večer však Jonathana začalo bolet koleno, které si rozřízl. Museli přijet zdravotníci a ošetřit mu to.

Teď je čas na soutěž o imunitu. Nejdříve museli čtyři členové pomocí házení kamínků, rozbít čtyři bedny, kde byli kusy skládačky. Pak je dotáhnout k sobě a z těch kusů tu skládačku sestavit.

Malakal si brzo získali vedení, protože snadno rozbili bedny, zatímco Airai se to moc nedařilo, jenže pak měli Malakal problémy se skládačkou, takže nakonec imunitu vyhráli Airai.

Joel měl jasno, že vyřadí Cheta, o tomhle řekl, ještě Ozzymu, který naprosto souhlasil. Erik se pak se Cirie dohodl, že také vyřadí Cheta. Jenže Cirie pak šla za Tracy a Chetem a domluvili se na vyřazení Joela. Cirie potřebovala ještě nějaké hlasy k vyřazení Joela, a proto šla za Amandou a Ozzym a řekla jim o tom.

Na kmenové radě, ze začátku dostal Joel dva hlasy, ale jen se smál, protože věděl, že jsou od Cheta a Tracy. Jenže se přestal smát, protože se začali vynořovat další hlasy pro něj. Chet je muž štěstěny, protože byl znovu ušetřen a vypadl Joel, který tomu nemohl vůbec uvěřit.

Survivor Micronesia: Epizoda 4(Fans vs. Favourite)

17. ledna 2012 v 16:22 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Po minulém vyřazení Yau - Mana, které samozřejmě zbudilo hodně ohlasů, o tom, že to bylo špatné rozhodnutí, mají fanoušci opět náskok o jednoho člena.

A teď už jdeme na souboj o odměnu. Hrálo se o tři kuřata a vejce. Nejdřív museli čtyři lidi doplavat až ke kleci, která byla pod vodou. Tam museli vyndat celkem deset kokosů. Ty kokosy měli na sobě písmeno. Až je měli všechny v koši, museli s nimi doplavat až ke břehu. Tam měli zbylí čtyři sestavit slovo.

Ozzy přišel se strategií nejdříve vyndat všechny kokosy, což se vyplatilo a Malakal vyhráli. Do exilu byla znovu poslána Kathy a s ní tam tentokrát šel Ozzy. No a Malakal si s sebou odnesli slepičky.

V Exilu se Kathy nechtělo hledat imunitu, proto navrhla, že rozdělá oheň. Ozzy řekl, že půjde pro nějaké jídlo, ale místo toho se vydal hledat imunitu, kterou později opravdu našel. Pak řekl, že se od Yau - Mana něco naučil a vytvořil vlastní imunitu, kterou ukryl, tam kde našel tu pravou.

Airai byli hodně naštvaní, že zase prohráli a už je nebavilo, pořád prohrávat.

Ve Malakal se Eliza snažila zachránit a proto šla za Parvati a začala jí říkat, že by se měli zbavit Jonathana, jenže ten stál hned za nimi, takže všechno slyšel.

Teď už je čas na souboj o imunitu. Nejdříve bylo šest členů připoutáno k hvězdici, od které se museli pomocí klíčů odemknout. Až byli všichni odemčeni, museli manévrovat, tak, aby se dostali k šesti náhrdelníkům. Pak je museli donést zbylým dvěma, kteří museli rozluštit hádanku a sestavit z nich větu.

Malakal si ihned získali náskok, protože prodejce zmrzliny Erik vůbec nedokázal otevřít zámek, takže imunitu vyhráli Malakal.

Airai museli někoho vyřadit. Cílem byl opět Chet. Mikey B šel za Joelem a řekl mu, že musí vyřadit Cheta. Jenže Joel řekl, že by se zbavil Kathy. Pak šel Joel za Chetem, Tracy a Kathy a domluvili se, že vyřadí Mikeyho B.

Na kmenové radě se hodně mluvilo o tom, že určitě vypadne Chet. Ještě před hlasováním si stoupl Jason a řekl, že se ostatní musí zamyslet, protože už prohráli 4 ze 6 soutěžích a musí tak vyřadit nejslabší článek, což je samozřejmě Chet. Chet měl však štěstí, protože opět přežil, vyřazen byl Mikey B.

Survivor Micronesia: Epizoda 3 (Fans vs. Favourite)

13. ledna 2012 v 20:31 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Ihned jak Airai přišli z kmenové rady, Mikey B si byl vědom, že ho Joel podrazil a proto za ním hned šel. Začal Joelovi říkat,že jestli se ho zbaví, tak pak prohrají každou soutěž.

Ve kmeni Malakal byla nuda a proto naše zamilovaná čtveřice (budeme jim tak říkat) šli ven a vzali s sebou Elizu, které začali říkat, že by se k nim měla přidat, aby se dostala dál. Ale Eliza pak šla za Jonathanem a vše mu řekla, že na ní zkusili zapracovat.
Ráno přišel oběma kmenům katalog, kde si měli vybrat tři věci. Když vyhráli následující soutěž o odměnu, tak ty tři věci získali. Zároveň dostali barvy , aby se pomalovali, jako válečníci.

V soutěži museli dostat pět pytlů, do svého teritoria, ale klidně ty pytle mohli ukrást druhému kmenu, takže jsme mohli vidět pěkné boje.

Když soutěž začala, tak začalo pršet. Soutěž byla velmi tvrdá, hlavně mezi Joelem a Jamesem. Soutěž nakonec vyhráli Malakal. Do exilu byla vybrána znovu Kathy a s ní se tam tentokrát vyhrála Ami.

V Malakal si pak Cirie s Amandou a Parvati vyjeli na moře, a ty dvě začali na Cirie pracovat, aby se k nim přidala. Což viděl Jonathan a ihned jak Cirie přišla zpátky, tak jí začal říkat, že doufá, že je pořád s nimi.

Večer začala asi jedna z největších bouří, co jsme mohli kdy v Survivorovi vidět. Airai za to pikali, protože jejich přístřešek byl mizerný a tak museli spát na dešti a někteří si zalehli do jeskyně. Zatímco Malakal si pohodlně leželi, jelikož vyhráli celtu.

Když se ráno Airai vzbudili vůbec nebyli naladěni, všem bylo mizerně, a snad nikdo celou noc nespal. To není dobré, když je za chvíli čeká soutěž o imunitu.

V ní museli vybrat dva muže a dvě ženy, kteří drželi pomocí provazů, koš zavěšený ve vzduchu. Ostatní museli házet kokosy do nepřátelského koše, čímž byl ten koš těžší a držel se stále hůř. Kdo vydržel déle držet, vyhrál.

I přesto, že se Airai cítili mizerně a přes všechno Jonathanovo pokřikování, to byli Airai, kdo zvítězil.

Malakal se tedy museli vydat na kmenovou radu. Jonathan se Yau - Manem a Elizou s Ami měli jasno, že pryč půjde Parvati, protože je nebezpečná. Naše zamilovaná čtveřice zase domů chtěla poslat Yau - Mana. Ale obě skupiny k tomu potřebovali ještě jeden hlas a to byla Cirie, která jak se zdá drží se zamilovanou čtveřicí. Všiml si toho Jonathan a ihned šel za Cirie. Pak ji začal říkat, aby hlasovala s nimi, že se prý dostane dál. Cirie pak šla za zamilovanou čtveřicí a řekla, že chce domů poslat Yau - Mana, jenže ti to změnili a chtěli poslat pryč Elizu. A tak se pořád hádali, všiml si toho Jonathan a řekl, že budou rozhádaní a čtyři hlasy k vyřazení Parvati budou stačit.

Na kmenové radě se rozhostila hádka mezi Jonathanem a Cirie. Jonathanův plán nevyšel a domů byl poslán Yau - Man.

Anketa 16

13. ledna 2012 v 14:37 | James-Fairplay |  Ankety
Hlasujte o vašem favoritu !

Survivor Micronesia: Epizoda 2 (Fans vs. Favourite)

12. ledna 2012 v 20:29 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Včera začala asi nejúspěšnější série celého Survivora. Jako první byl vyřazen "Jonny", uvidíme, kdo vypadne dnes.

Ve kmeni Malakal se ihned začalo zase flirtovat mezi naší zamilovanou čtveřicí. Když všichni večer spali, Cirie se zbudila, jako první, co uviděla bylo jak se Amanda a Ozzy líbají.

Ve kmeni Airai si Tracy, Chet a Kathy udělali vlastní přístřešek, což ostatní trošku naštvalo, ale pak za nimi šli, aby jim také ze svým přístřeškem pomohli.

No nyní je čas na naší první soutěž o odměnu a zároveň imunitu. Hrálo se o rybářské náčiní. Nejdřív museli doplavat na velkou stavbu, ze které museli skočit a rozbít ve skoku bednu. Ze které vypadl klíč. Až měli všech pět klíčů, musel jeden otevřít bednu, ve které byla skládačka. Tu pak museli další tři sestavit.

Všichni víme jak je Ozzy dobrý plavec, takže pro Malakal hodně rychle získal vedení. Navíc, se Chet nedokázal potopit, takže imunitu vyhráli Malakal. Do soutěže se znovu vrací Exile Islands, kam byla poslána Kathy. Jenže pak nastala změna. Malakal museli vybrat jednoho, ze svého kmene, který půjde do Exilu také. Vybrána byla Cirie.

V něm se ihned obě dvě snažili najít imunitu, ale místo toho nacházeli jen další vodítka, která je vodila od jednoho místa, ke druhému, takže nic nenašli.

Airai museli ihned začít taktizovat, kdo by asi měl jít. Mikey B se zároveň sblížil s Mary. Původní plán byl vyhodit Cheta, ale pak začal Mikey B říkat, že by měli hlasy rozdělit mezi Tracy, Cheta a Kathy, kdyby náhodou dala Kathy svou imunitu někomu z nich. Ty řeči se nelíbili zejména Joelovi, takže zosnoval plán vyhodit Mary, která je s Mikeym B dobrým spojencem.

Na kmenové radě se bavili o tom, že mají dva přístřešky a žijí odděleně, což není zrovna nejlepší. Pak se probíralo, jak Chet se nedokázal potopit. Kathy pak použila svou imunitu, a vyřazena byla Mary. Mikey B jenom nevěřícně zíral, zatímco Joel se jen smál.

Survivor Micronesia: Epizoda 1 (Fans vs. Favourite)

11. ledna 2012 v 21:10 | James-Fairplay |  Survivor: Micronesia
Někde nad ostrovy Mikronésie právě přelétá letadlo s Jeffem Probstem. Přímo pod ním pádluje deset Američanů, kteří, co nevidět začnou svoje největší dobrodružství svého života. Jsou si do jednoho stejní. Jsou to největší fanoušci Survivora. Konečně dostali šanci si zahrát. Jenže ještě vůbec netuší, že si zahrají proti svým oblíbeným hráčům z minulých řad. Je tu Ami a Eliza ze Survivor Vanuatu, Cirie ze Survivor Panama, Parvati, Ozzy a Jonathan ze Survivor Cook Islands, Yau - Man ze Survivor Fiji, James a Amanda ze Survivor China a taky legendární "Jonny Fairplay" ze Survivor: Pearl Islands.

39 dní, 20 soutěžících, jen jeden přežije !

Ihned, co fanoušci přistáli běželi na svou oranžovou rohožku a netrpělivě čekali, proti komu asi budou soutěžit. Začali se vynořovat jejich oblíbení hráči, když se objevil James, nebo Yau - Man, tak byl velký pokřik, naopak, když se objevil "Jonny Fairplay", tak se zase vůbec nejásalo, ale ani Jeff nebyl zrovna nadšený, protože se "Jonny F." oblékl úplně stejně jako Jeff. Jeff je rozdělil na kmeny Malakal(favoriti) a Airai(fanoušci). Pak jim Jeff řekl, že kousek odtud jsou dvě loďky a u nich dvě imunity. Dají se však použít jen na první kmenové radě. Všichni se ihned rozeběhli. "Jonny F." našel první, ale myslel si, že je falešná a proto ji zahodil. Uviděl další, u které si myslel, že je pravá. Proto se pro ní rozeběhl, jenže Yau - Man s ním svedl bitvu a narazil mu hlavu loďky. Imunitu tak získal Yau - Man a druhou, která nebyla falešná, jak si "Jonny" myslel sebrala Kathy. Pak všichni nasedli na lodě a vyjeli ke svým táborům.

Ihned jak Airai přišli, tak začalo stavění přístřešku. Dozvěděli jsme se, že Chet je homosexuál, přišla na to Kathy, která však všechny hrozně otravovala, měla štěstí, že má tu imunitu.

Ve kmeni Malakal se ihned vytvořilo láskyplné pouto mezi Jamesem a Parvati a mezi Ozzym a Amandou. Eliza na to brzo přišla a proto řekla, že by to mohla být silná čtyřka, tak by se jich měla, co nejrychleji zbavit. Proto si ihned vytvořila alianci s Yau - Manem, Ami a Jonathanem. Chtěli přibrat ještě "Jonnyho F.", protože si mysleli, že ho bude chtít ta druhá čtyřka. Přístřešek si postavili celkem rychle a díky Yau - Manovi měli i oheň, hodně si věřili, že první soutěž o imunitu vyhrají.

Ale uvidíme, pojďme tedy na ni. V ní museli nejdřív sestrojit čtyři kola a potom je upevnit na vozík. Potom měli vozík táhnout přes překážku. Pak museli z písku vyhrabat desky, ze kterých měli sestavit most, aby mohl vozík přejet. Až dojeli do konce, museli ty kola sundat a sestrojit z nich rumpál. Pak pomocí rumpálu museli zapálit provaz.

Airai (fanoušci) si ihned získali dobré tempo, Malakal ihned ztráceli, takže soutěž vyhráli Airai. A to jsou favoriti.


Malakal se tak museli vydat na kmenovou radu a vůbec nevěděli, koho poslat domů, ale čtyřka, kde je James, Parvati, Ozzy a Amanda se shodli, že by měli vyřadit Elizu, která je dobrá hráčka. Jenže potom nastal zvrat. Parvati šla s "Jonnym F." na procházku, kde se "Jonny F." přiznal, že by chtěl jet domů, protože prý jeho žena čeká dítě. Ihned to řekl také Ami, která ho tu však chtěla a proto to šla říct své alianci. Uvidíme, jak to tedy bude na kmenové radě vypadat.

Na ní to "Jonny F." skutečně před všemi řekl, že chce odejít. Pro jistotu, Yau - Man použil imunitu, ale jak se ukázalo všichni hlasovali, takže prvním vyloučeným se nakonec stal "Jonny Fairplay". Myslím si, že by se "Jonny" dostal daleko, ale rodina je přednější, než 1 milion dolarů.

Survivor Micronesia, již brzy !

10. ledna 2012 v 17:15 | James-Fairplay |  Survivor
Survivor: Micronesia
Již brzy !

Survivor China: Finale

9. ledna 2012 v 20:32 | James-Fairplay |  Survivor: China
Ještě před nedávnem jsme tu měli finále Survivor: Fiji a teď už je tu finále Survivor: China ! Kdo ze čtveřice - Denise, Amanda, Todd a Courtney vyhraje jeden milion dolarů ? Kdo všechny přelstí, přehraje a přežije ? To všechno se brzy dozvíme.

Ještě večer si poslední čtveřice gratulovali, že tu jsou. Courtney a Denise nemohli uvěřit, že se dostali, tak daleko.

Ráno přišla pošta, že je čeká poslední souboj o odměnu.

Na zmiňovaném souboji o odměnu začali na velké zdi, s které nejdřív museli sejít po žebříku, pak dojít k lávce, kterou museli sestavit z příček, aby mohli projít. Potom je čekala váha, na kterou měli dát kusy skládačky a vrátit se zpátky na zeď. Kdo jako první sestavil skládačku, vyhrál pizzu, pivo, limonádu a buchty.

Souboj byl vyrovnaný mezi Amandou a Toddem, ale nakonec to byla Amanda. Pak ji Jeff řekl, že si odměnu může užít sama, nebo si sebou vezme jednoho, nebo dva. Amanda dlouho váhala, že to prý bylo hodně těžké rozhodnutí, ale nakonec se rozhodla, že vezme jen Todda.

Odměnu si pěkně užili. Amanda pak Toddovi vyžvanila, že mu poslední dny moc nevěří, což Todda zaskočilo, ale pak řekl, že oba budou ve finále. Uvidíme jestli to Todd dodrží.

V táboře byla Denise zklamaná, že ji Amanda nevzala na odměnu. Pak se bavila s Courtney, že by měli vyřadit Todda a Courtney souhlasila. Později do tábora přijeli Amanda s Toddem. Odpoledne šli Courtney a Amanda na ryby, ale Todd je viděl a myslel si, že se holky spojí a vyřadí ho. Proto tam šel, ale ještě, než přišel, obě dvě se domluvili, že by bylo výhodné, kdyby ho vyřadili.

Posléze šli do chrámu, kde vzdali čest všem, kteří vypadli a pak je čekala závěrečná soutěž o imunitu. Všichni museli balancovat s nádobím, ale aby to bylo těžší, tak se každou chvíli, přidával nějaký šálek, nebo talíř.

Hned ze začátku vypadl Todd, kterého následovala Courtney. Pak se Denise snažila s Amandou domluvit, že proti sobě nebudou hlasovat, když to Denise zdá. Jenže na to Amanda nepřistoupila a Denise začala být nervózní, takže ji nádobí spadlo a imunitu vyhrála Amanda.

Ihned se jde na kmenovou radu. Na ní se Denise zeptala Amandy, pro koho bude hlasovat, ona ji však odpověděla, že vždycky byla s Denise, ale dnes to tak možná nebude. Na tohle udělal Todd úškleb, což Amandu poškodilo, ještě k tomu před porotou. Posledním porotcem se tedy stala Denise.

Ostatní přišli zpátky do tábora, kde si to Amanda a Todd mezi s sebou vyříkali. Pak šli spát. Ráno uviděli u pošty jídlo, takže se najedli a potom si udělali oheň, kde spálili všechny možné věci.

Je tu čas na poslední kmenovou radu, kde se dozvíme vítěze. Nejdřív všichni řekli, proč by si to měli zasloužit. Amanda řekla, že hrála dobrou hru, Todd řekl, že když budou hlasovat, tak ať nemyslí jen na to, že Todd lhal, ale že hrál jak nejlíp to šlo. Courtney řekla, že překvapila sama sebe.

Pak přišli na řadu samotné otázky porotců. Amanda si to moc nepolepšila, Todd jim lezl doslova do zadku a Courtney byla většinou potichu. Pak bylo na čase, aby se hlasovalo.

Hlasy se otevřeli až v Los Angeles. Amanda dostala pouze jediný hlas, Courtney dva a vítězem Survivor China se stal Todd Herzog.

Spoiler
Todd je teprve druhým homosexuálním vítězem. Tím prvním byl Richard Hatch v Survivor Borneo.

Už ve středu je tu první díl SURVIVOR: MICRONESIA ! A teď si dám guláš a půjdu se dívat na partičku. Smějící se