Únor 2012

Survivor Australia: Epizoda 1

20. února 2012 v 16:09 | James - Fairplay |  Survivor: Australia
Na palubě jednoho letadla právě letí šestnáct američanů, aby začali svoje největší dobrodružství svého života. Z Bornea se přesuneme kousek dál do Austrálie. 42 dní, 16 soutěžích, pouze jeden přežije !

Z letadla měli krásný výhled na australskou zemi, ale místo toho, aby se jí kochali, tak většina z nich zvracela, z dlouhého letu. Už dávnou jsou rozděleni na dva kmeny, Kucha a Ogakor podle klokana a krokodýla. Když vystoupili vyděli dvě velké bedny, jedna pro každý kmen. Na ní byl kompas s mapou. Museli se dostat do tábora, a unést, co nejvíce zásob z bedny. A mezitím, co vystupují si představme některé soutěžící. Ve kmeni Kucha najdeme třeba barmanku Kimmi, distributora softwaru Michaela, nebo třeba osobní trenérku Aliciu. Kmen Ogakor tvoří bývalá policistka Maralyn, automechanik a kovboj Colby, nebo sekretářka Amber. Okamžitě jak si všimli beden, tak vyrazili je otevřít. A vzali všechno, co jen pobrali. První dojmy, okamžitě vypluli na povrch. No a pak už se oba vydali na cestu.

Kucha okamžitě měli problémy s kompasem. Nick to s ním vůbec neuměl, nebo třeba Debb všechny komandovala. Kimmi hodně pomlouvala Debb, a ostatním to už lezlo na nervy.

Ogakor se nedařilo o moc lépe. Cesta byla hodně vyčerpávající, hlavně pro Maralyn. Keith vyběhl do předu, aby zjistil, jestli tam náhodou není tábor. Pak museli přebrodit velkou řeku. Ale nakonec tábor našli.

I Kucha měli problémy. Jeff měl problémy, protože mu bylo na zvracení. Pak začalo pršet a cesta byla ještě horší. Ale nakonec i oni našli svůj tábor a byli tak šťastní, že skočili do vody. Pak toho litovali, protože jim byla zima a oni neměli oheň. A pak začali stavět přístřešek. Rodger to měl na starosti, protože staví domy, ale do toho mu skočil Michael a začal říkat, že podle jeho nápadu to bude vypadat lépe.

I Ogakor začali říkat nápady, kde bude jejich přístřešek. A pak už začali stavět. Colby si sebou vzal texaskou vlajku a oni z ní udělali střechu. Během stavby se Keith nepohodl s Jerri, protože se furt hádali, jak by to mělo být.

A pak už se šlo spát. Pokud tedy usli, protože třeba v KuchaKimmi každého otravovala a takový Jeff, nebo Debb chtěli spát. Kimmi furt něco kecala o masturbaci. A Jeff měl sto chutí ji zabít.

Michael ráno našel fíky. Ostatní byli nadšení, jenže když do nich kousli, byli plné much. A ostatní byli zklamaní. Pak se pokoušeli rozdělat oheň, ale marně. Rodger tedy vzal svoji bibli a vytrhl z ní nějaké stránky na oheň. V bibli také našel dopis z domova a chtěl po Elisabeth, aby mu ho přečetla.

I v Ogakor se Keith snažil rozdělat oheň. Málem jim to vyšlo, ale nakonec se jim to nepovedlo. Opět mu do toho skákala Jerri a Keith ji ignoroval. Keith se snažil rozdělat oheň, aby mohl vařit, protože je kuchař, ale bez úspěchu. Jerri vytáhla buben a začala říkat svoji píseň, aby přivolala oheň, ale znovu bez úspěchu.

A teď už nás čeká první soutěž o imunitu. Hrálo se o oheň. V soutěži musel jeden člověk držet po celou dobu pochodeň s ohněm, který nesměl zhasnout. Nejdřív se pomocí příček museli dostat za most. Pak museli dát pochodeň na vor a přeplavat s ním na druhou stranu. Pak museli vzít příčky. Potom dostali další vor, který museli znovu dostat za vodu. A pak pomocí těch příček postavit žebřík a zapálit pochodeň.

Ogakor si u mostu získali vedení. Kucha se je snažili předehnat a málem se jim to podařilo, jenže pak jim spadla pochodeň do vody a imunitu tedy vyhráli Ogakor.

Kucha nebyli moc nadšení, půjdou na kmenovou radu, ale taky přišli o oheň, který mohli vyhrát. Jeff opět zvracel a proto se někteří rozhodli ho vyloučit. Někteří ale chtěli Rodgera, který je v soutěžích slabý, nebo Debb, která každého komanduje.

Kmenová rada se teď bude konat na malé skále. Jeff Probst si pochvaloval, jak je tu dobře. Hodně si povídali o ohni, že říkali, že snad zkusili všechno, aby rozdělali oheň. Pak byla jednohlasně vyloučena Debb. Alespoň teď mají i Kucha oheň.

Survivor se vrátí !

20. února 2012 v 14:11 | James - Fairplay |  Survivor
Ano je to tak. Survivor, který nedávno na Prima COOL skončil, měl obrovskou sledovanost a proto by byla škoda, kdyby Survivor zase nevysílali. Prima COOL tedy Survivor budou znovu vysílat, vypadá to, že na podzim tohoto roku. Možná, že to ale bude dřív, pokud Prima COOL odvysílají 52 dílů Pevnosti Boyard, tak by mohl Survivor znovu nastoupit. Nevím jakou sérií to bude začínat, ale podle mého budou pokračovat Gabonem. Proto se těšte ! Usmívající se

Survivor Borneo: Finale

19. února 2012 v 17:37 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Před 36 dni odstartovala první série Survivor Borneo. A teď už tu je finále. Kdo z poslední čtveřice Rudy, Kelly, Richard a Susan zvítězí a vyhraje jeden milion dolarů ?

Nemohli tomu uvěřit, jsou poslední čtveřice. Rudy a holky se pak oholili. Pak si všichni všimli, že zhubli, to si všimli brzo. Rudymu pak připadalo zajímavé, že se do finále dostala zrovna aliance, která se utvořila. Ale taky mu bylo jasné, že teď už si půjde každý po krku. Kelly si pak uvědomila, že určitě nezíská hlasy od Susan, Rudyho a Richarda. Pak jim přišla pošta, že je čeká soutěž o imunitu, kde se Jeff bude ptát na otázky. Susan, Richard a Rudy si uvědomili, že musí vyhrát, aby mohla Kelly jít domů.

Ale soutěž o imunitu se konala na kmenové radě. Jeff se ptal na otázky jejich vypadlých spoluhráčů, třeba "Kolik let je Colleen ?, Co za práci dělá Sean? " a tak dále. Kdo měl nejvíc zodpovězených otázek, vyhrál. Pak se okamžitě bude hlasovat.

Ačkoliv se Rudy, Susan a Richard snažili, aby nevyhrála Kelly, byla to právě Kelly, kdo vyhrál. Pak už se hlasovalo. Hlasování byla remíza. Proto se hlasovalo znovu a nakonec vypadla Susan.

Ve čtyři hodiny večer do tábora přijel Jeff a zbudil poslední trojici. Nikomu se samozřejmě moc nechtělo. Pak jim Jeff řekl, že je čeká dlouhá cesta lodí. Přijeli na nějaký malý ostrov, kde se tenkrát konala první soutěž o imunitu. Tam vzdali čest svým vypadnutým hráčům. Pak už se šlo na poslední soutěž o imunitu. V ní museli stoupnout na malý špalek. Pak se museli rukou držet kůlu. Kdo se udržel nejdéle kůlu vyhrál.

První odpadl Richard, který však odpadl záměrně, protože stejně řekl, že si ho oba vezmou do finále. To je trochu riskantní, ale třeba to výjde. Jako druhý spadl nechtěně Rudy a poslední imunitu znovu vyhrála Kelly.

Kelly teď čeká velké rozhodnutí, koho si s sebou vezme do finále. Rudy byl pěkně naštvaný, že tu imunitu nevyhrál, protože teď určitě půjde domů. Kelly vůbec nevěděla, koho má vyloučit a byla z toho pěkně vynervovaná.

Na kmenové radě se hodně připomínalo, že jediná bude hlasovat Kelly, protože to bude ona, kdo rozhodne, kdo vypadne a stane se posledním porotcem a kdo s ní půjde do finále. Nakonec se Kelly rozhodla, že posledním porotcem se stává Rudy. Rudy připomněl, že na první kmenové radě dostal tři hlasy, pak dva hlasy, pak jeden a pak se na něj úplně zapomnělo.

A zbyli dva. Kelly teď řekla, že to večer bude pořádný blázinec. Kelly si pak zacvičila a řekla, že jí to pomůže. Ale taky si uvědomovala, že nemá moc velké šance na výhru. Za to Richard si jen lehl na houpací síť a v klidu si ležel. A pak už jen rozdělali velký oheň a hodili do něj všechno, co jen viděli. Potom už se oba připravili na cestu.

Nejdřív oba začali říkat, proč by měli vyhrát. Nejdřív začala Kelly. Řekla, že to nebylo jednoduchý a řekla, aby nehlasovali podle toho, jak hráli hru. Za to Richard řekl, že hrál takticky a měli by zvážit, že hrál dobrou hru. A pak už přišli na řadu otázky porotců. Všichni je samozřejmě pěkně dusili a nadávali jim, co dělali špatně a to hlavně Kelly. Asi nejlépe ze všech je sprdla Susan. Pak ještě oba jednou řekli, proč by měli vyhrát. A potom už se šlo hlasovat.

Hlasy se přečetli rovnou na kmenové radě. Rozhodl pouze jediný hlas, který byl od Grega a právě ten rozhodl, že se historicky prvním vítězem stal Richard Hatch. Všichni si pogratulovali. Pak už jsme jen viděli jak Richard vstupuje s milionem dolarů do svého nového auta. A to je konec !

Survivor Borneo: Epizoda 12

17. února 2012 v 14:00 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo

První cíl Tagi se úspěšně podařil, vyřadit všechny Pagongy. Teď už zbývá jen čtyřčlenná aliance, jenže ta se rozpadá a pak ještě Sean, který zatím nebyl v žádné alianci.

Tagi si připadali jako vítězové, jelikož tu nezůstal nikdo z nepřátelského kmene. Sean si všiml, že spojenectví sice drží při sobě, ale všichni se pomlouvají. Pak se Richard s ostatními dohodl, že příště vyhodí Kelly. Susan se pak s Kelly pohádala, že už není v alianci. Ale Kelly pak přesvědčila Richarda, že je vše v pořádku. Susan pak zkusila jít rybařit a chytla rejnoka, ale ten jí zranil. A proto si tu ruku musela dát do sádry.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Všichni měli pět minut na to, aby dostali, co nejvíc bláta do kbelíku, ale bláto museli mít na sobě. Hrálo se o pivo a zájezd do hospody, které se podívá na první pět dílů této řady.

Odměnu nakonec vyhrála Kelly.

Pak už se všichni dostali zablácení do tábora a umyli se. A i když ostatní nevyhráli odměnu, tak byli hodně šťastní, že si užili. Susan se pak znovu začala bavit s Kelly. Večer už přijel Jeff a vzal Kelly s sebou. Zavázal ji oči, aby neviděla kam jede. Tam si neužila jen pivo, ale i pořádnou hostinu. A pak se podívala na prvních pět dílů. Jeff se taky s Kelly bavil o hře, jak jí to jde a co se děje v táboře. Pozdě večer pak do tábora přijela Kelly a šla spát.

Richard pak řekl, že ještě čtyři dny a bude konec. A pak se Susan s Kelly usmířili. Sean si pak začal hodně věřit, že další soutěž o imunitu vyhraje, nebo že ji vyhrát musí, jinak dnes letí. A pak už se vydali na soutěž.

V ní dostali kamery a museli běžet do džungle, kde bylo pět masek. Na těch maskách byli otázky, z příběhu, který jim řekl Jeff. Kdo měl jako první pět masek a správně odpovězeno na kameře pět otázek vyhrál.

Rudy na všechny otázky odpověděl "Nevím", takže určitě nevyhrál. Sean se hodně snažil, protože musel vyhrát, jenže bohužel to nevyšlo, imunitu už podruhé vyhrála Kelly.

Sean věděl, že je konec, protože i kdyby Kelly nehlasovala s aliancí, tak by Sean stejně šel domů. Ale někteří začali přemýšlet, jestli nevyřadit Rudyho.

Na kmenové radě se samozřejmě kecalo. Pak se hlasovalo. Nakonec byl přece jen vyřazen Sean.

A příště už je finále !

Survivor Borneo: Epizoda 11

12. února 2012 v 11:10 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Colleen, poslední Pagong. Pokud nevyhraje imunitu a aliance bude držet při sobě, tak na další kmenové radě určitě letí.

Všichni si všimli toho, že Sean hodně zhubnul. Colleen si pak prohlídla svoje nohy a uviděla, že je má celé rozškrábané. A má tam samé boláky. Colleen se také cítila sama, protože si připadá jak vymírající druh. Susan už začalo štvát to, jak Kelly pořád odcházela ze své aliance. A Richard se pak s Rudym domluvil, že budou finálová dvojka.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o noc na velice luxusní lodi. Jeff se pak ptal na otázky a když ten někdo odpověděl zprávně, tak mohl postoupit a jedno políčko dopředu. Kdo byl první v cíli vyhrál.

Bylo zajímavé sledovat, kdo se dostal do vedení a hned ho ztratil. Nakonec vyhrál Sean. Ale musel někoho vybrat s sebou, aby ráno na tu loď přijel a užil si aspoň snídani. Sean to slíbil Kelly, ale rozhodl se, že vezme Richarda, což Kelly naštvalo.

Sean se hodně těšil a už se nemohl dočkat. A pak už zase začalo pršet. A ostatní si stěžovali, že to byl nejhorší den na ostrově. A pak už to tábora přijel Jeff a vzal Seana na loď. No a pak už si Sean připadal jak bůh. Pak Jeff řekl Seanovi, že mu představí kapitána lodi. Ale z kapitána se vyklubal otec Seana. Takže si Sean užil parádní noc, ještě se svým otcem.

Ráno už se nemohl Richard dočkat. A pak už odjel. Na lodi se oba pěkně nadlábli. A Sean taky Richarda seznámil se svým otcem. Sean pak Richardovi vyprávěl včerejší noc, co všechno se svým otcem zažili. Ale Sean už věděl, že má problém a proto Richarda schválně pozval , aby ještě nevypadl. Jenže Rudy si všiml, že všechny holky, včetně Kelly naštval. A pak už do tábora přijel Sean se svým otcem a seznámil je. Potom už musel otec odjet. Ale než odjel, tak každýmu dal balíček a v něm bylo něco s domova.

A teď už nás čeká soutěž o imunitu. Každý si stoupl na dlouhou traverzu. Po každou chvíli Jeff odebral jednu traverzu, až zbyla jen jedna. Kdo vydržel nejdéle stát, vyhrál imunitu.

Jako poslední dvě zbyli Kelly a Colleen, pro kterou byla imunita hodně důležitá. Jenže pak udělala Colleen krok do předu, aby měla víc místa a to byla chyba, jelikož spadla a imunitu vyhrála Kelly.

Colleen věděla, že je konec a proto nic nedělala, ale co když nevyřadit Seana. To napadlo Rudyho, takže volba bude mezi Seanem a Colleen.

Na kmenové radě se nakonec žádné překvapení nekonalo, vyřazena byla Colleen a kmen Pagong definitivně vymřel. Ještě před odchodem však Colleen řekla, ať hrají fér a ať jsou milí.

Survivor Borneo se blíží do finále !

12. února 2012 v 10:16 | James - Fairplay |  Ankety
Je to tak, už je dvě epizody a máme tu finále. Hlasujte, komu ze zbývajících fandíte.

Survivor Borneo: Epizoda 10

11. února 2012 v 20:27 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Vůbec nic se nezměnilo. Pagong stále vypadávají jeden po druhém a už zbývají jen dva, Colleen a Gervase.

Někteří byli šťastní konečně je Jenna venku a bude klid. Colleen byla pěkně naštvaná na Seana, protože je to idiot. Neuvědomuje si, že poslední tři vyloučení všichni dostali čtyři hlasy od těch stejných osob a on stejně hlasuje podle nějakého blbého abecedního rozpisu. Ale i Sean si uvědomil, že to kvůli němu Jenna odešla. A Richard pak opět řekl, že nachytá ryby, až jich bude jen pět. A proto chytil posledního rejnoka. Susan se pak domluvila s Kelly, že až vyhodí všechny, co nejsou ve spojenectví, tak vyloučí Richarda. A Susan pak byla ráda, že má znovu nějakou kamarádku, tím myslela Kelly. Pak přišla pošta, kde byl doutník a taky zpráva pro Gervaseho, kterému se narodil malý syn.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o pizzu a taky telefonát domů. Všichni museli balancovat přes tyče, kde byl první v cíli vyhrál.

Soutěž byla vyrovnaná mezi Richardem a Gervasem, ale vyhrál Gervase. No a pak už si Gervase užil pizzu. A potom si chtěl zavolat domů, ale nemohl teď, protože v USA byla noc.

Zpátky do tábora přišel Gervase a mohl si konečně zavolat. Gervase pak slíbil svoji ženě, že se domů vrátí s milionem dolarů. Kelly pak opět začala zvažovat spojenectví, protože se jí to už nelíbilo a cítila se, že přešla na temnou stranu. No a pak se rozhodla, že z aliance odstoupí, ale Richardovi nic neřekne, jinak by se jí určitě zbavil.

A teď už nás čeká soutěž o imunitu. V ní museli rozdělat oheň tak velký, aby se přepálilo lano.

Už od začátku si Richard získal velký oheň a proto nebylo překvapení, že to byl právě Richard.

Volby tak padla na jediného člověka, Gervaseho. Ale i Gervase a Colleen věděli, že jsou na řadě a že už nemůžou nic dělat. Ale i přesto za nimi přišel Sean a zkusil vytvořit alianci s těmi dvoumi a ještě s Kelly.

Když šli na kmenovou radu, tak začalo hodně pršet. Pak se hodně mluvilo o Seanově abecední metodě. Nakonec však nebylo překvapení, že byl vyloučen Gervase. A Colleen je teď poslední Pagong, který ještě zůstal ve hře.Survivor Borneo: Epizoda 9

11. února 2012 v 16:37 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Colleen byla pěkně naštvaná z aliance, která vyřazuje jednoho Pagonga za druhým, ale taky byla naštvaná, že pořád lžou. Ale i Kelly už to přestávalo bavit a začala se rozhodovat, jestli z aliance neodejít. Sean si uvědomil, proč nevyhodit Richarda, kromě ryb tu nic jiného nedělá. Souhlasil s ním Gervase. Richard pak opět ulovil nějaké rejnoky a tak si na nich chtěli smlsnout. Jenže Rudy je až moc opekl a Richard byl na něj pěkně naštvaný. A proto si Richard řekl, že na ryby přestane chodit, než si ho začnou vážit. Ženy pak vyjeli na moře a podařilo se jim chytit svoji první rybu. A Richardovi hned sklapla čelist.

A teď už na nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o grilování. A k tomu také dopisy z domova, tentokrát tam měla i Jenna. V samotné soutěži to byla taková provazová dráha. Měla celkem 16 částí. Na každém stanovišti je číslo, a oni musí sebrat to stejné číslo, které dostali. Ten, kdo bude mít všech šestnáct čísel, vyhrál.

Závod to byl vyrovnaný, hlavně mezi Kelly a Colleen a nakonec to byla přece jen Colleen. Ale mohla si někoho vybrat sebou. Colleen chtěla samozřejmě všechny, ale nakonec se rozhodla pro Jennu, aby se konečně dozvěděla něco o svých dcerkách.

Na odměně se doslova obě přežrali. Colleen pak řekla, že už asi ví, kdo je v tom tajném spojenectví. A taky věděla, že Sean je rozhodující hlas. A pak už přišlo na dopisy.

Další ráno měl Richard narozeniny a nemohl to oslavit jak jinak, než, že se svlékl. Některým jako Jenna to vadilo. Nebo i Colleen z toho nebyla nadšená, že jim tam pobíhá nahej teplouš. Sean si pak uvědomil, že další v abecedním hlasování je Jenna.

Pojďme si zasoutěžit o imunitu. Každý si nejdřív stoupnul na čtverec. Pak se podle pořadí přesunul na další. Ale ten předchozí musí zakrýt, aby tam nikdo jiný nemohl jít. Vítězí ten, který bude mít nějaké místo.

Všichni začali odpadávat jako hrušky, nakonec zvítězil Rudy a všichni mu zatleskali.

Colleen nechtěla jen tak sedět a čekat až ji vyloučí. Šla za Gervasem, že něco s Jennou vymysleli, zbaví se Richarda, ale k tomu potřebují Seanův hlas. Kelly se pak začala víc bavit s Colleen a Jennou, Richard tedy okamžitě šel za ní a přesvědčil ji, že musí zůstat spolu.

Na kmenové radě se probíralo to jak Richard chodil nahý. Pak se hlasovalo. Sean hlasoval pro Jennu s tím, že jeden hlas nic nezmění. Jenže to byl právě Seanův hlas, který vyloučil Jennu.


Survivor Borneo: Epizoda 8

11. února 2012 v 10:43 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Teď mají aliance z Tagi velkou výhodu, jelikož můžou ostatní Pagong postupně vyřadit. Pokud se tedy něco nepodělá.

Jenže Pagong si uvědomovali, že proti nim někdo utvořil alianci a teď je chtějí všechny vyloučit. Dozvěděli jsme se, že Rudy naverboval ostatní, aby vyloučili Gretchen. Jediná šance Pagong je teď, aby se k nim přidal Sean, který zatím není v žádné alianci. Susan pak přesvědčila Jennu, že nejdřív půjdou muži. Rudy si opět stěžoval, že je tu až moc lidí. A pak se pohádali o rýži, aby jí tolik nejedli, jinak jim brzy dojde. Richard opět vyjel rybařit a dokonce se mu podařilo chytit malého žraloka. A ostatní už slintali, aby jim to okamžitě naservíroval. A pak si ostatní všimli, že Greg začal manipulovat s Colleen. Richard a Greg si pak oba všimli, že kontrolují tuhle hru, takže příště určitě jeden z nich půjde. Greg prokoukl Richarda a Richard prokoukl Grega.

Ráno jim pak přišlo, že je čeká soutěž o odměnu. A taky tam stálo, že to bude něco se svými blízkými. Takže všichni začali přát vítězství Jenně, která moc chtěla vidět svoje dvě malé dcerky. Později k nim přijel Jeff spolu s velkou bednou. Ukázalo se, že je v ní televize. Nejdřív jim Jeff pustil malé ukázky z domova. Ten, který vyhrál následující soutěž o odměnu, která spočívala v lukostřelbě si mohl video z domova pustit celé. Když jim ukazoval ukázky, tak už ukázal všem kromě Jenny. Ta byla celá natěšená, ale Jeff ji řekl, že žádné video nepřišlo a ona z toho byla hodně smutná. Vítěz si pak mohl natočit vlastní video domů.

Každý měl jen jeden šíp. Zvítězil Greg a mohl se podívat na celé video se svojí sestrou a pak ji poslal sám jedno video.

Greg si pak pustil svoje video, ale ostatním to připadalo, že je jeho sestra naprosto střelená. Mezitím Jenna stále trénovala lukostřelbu, protože byla smutná z toho, že nepřišlo žádný video. Pak už natočil Greg vlastní video, ale Rudymu to připadalo jako incest. Jenna probrečela snad celý den.

Další den si pak ráno uvědomili, že možná Jenna chce jít domů kvůli svým dětem, protože pořád brečela. Susan si pak stěžovala na Gervaseho, že vůbec nic nedělá. A taky si stěžovala, že nikdo z nich také nepracuje. Gervase pak ukázal svoji kartovou hru Richardovi, protože je v ní mistr, ale Richard ho okamžitě porazil. A později jim přišla pošta, že je čeká souboj o imunitu.

Šlo o velké provazové bludiště s pěti stanovišti. Všichni budou připojeni k velkému lanu a musí získat všech pět karabin. Kdo první doběhne do cíle s pěti karabinami, vítězí.

Gregovi šlo o hodně, protože potřeboval vyhrát, jinak by jel domů. Ale to se mu nepovedlo, protože byl celou dobu úplně ztracený. Gervase si naopak získal slušné tempo a taky zvítězil.

Aliance z Tagi si teď musela vybrat další cíl. Takže jasný cíl byl Greg. Ale taky záleží jestli se Sean přidá k Pagong a ti budou hlasovat stejně.

Jenže na kmenové radě Sean použil znovu svoji abecední taktiku a domů s pláčem odešel Greg a stal se tak prvním porotcem.TEST: Jak dobře znáte Survivor ?

10. února 2012 v 15:57 | James - Fairplay |  Survivor
1. Na jakém ostrově se natáčela první řada ( nepište Borneo, chci konkrétní ostrov ) ?

2. V jaké řadě se stalo nejvážnější zranění ?

3. Jak se jmenoval sloučený kmen v 5. řadě ?

4. Kolikrát bylo rozdělení kmenů na pohlaví ( nepočítejte nejnovější řadu ) ?

5. Jak se jmenoval had, kterého si Rupert ochočil ?

6. V jaké řadě se poprvé objevil Exile Island ?

7. V jaké řadě byla poprvé použita falešná imunita a kým ?

8. Co to znamená Tocantins ?

9. Jak se jmenuje hráč ze 22. série, byl to agent FBI a nosil růžové plavky ?

10. Jak by se měla jmenovat nejnovější řada ?

11. Kdo je tohle ?


12. A kdo je tohle ?


Odpovědi pište do komentářů.


Survivor Borneo: Epizoda 7

10. února 2012 v 13:19 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
A je to tady. Už v dnešní epizodě nás čeká sloučení. Nejdřív oba kmeny vyslali své zástupce (Sean, Jenna), kteří měli vidět tábor druhého kmene a posoudit jaký je lepší. Jenna byl hodně překvapená, jak se tam Tagi daří. Zatímco Seanovi to v Pagong připadalo, jak po válce. Aliance z Tagi okamžitě začala jednat a začala vymýšlet, kdo asi půjde první. A pak už oba zástupci vyjeli na jakýsi malý ostrov, kde pro ně byla nachystaná velká hostina, hodně chlastu a taky společná postel, jak v romantickém filmu. A přes tu noc museli vymyslet nový jméno kmene, kde budou žít a taky jaké předměty s sebou vezmou. Ale ti dva mysleli jen na to jídlo. Sean pak začal samozřejmě nabalovat, ale Jenna nic takového, má přece dvě děti. Sean se opravdu hodně "ožral".

Ráno oba vyslanci vyjeli ke kmeni Pagong a řekli jim, že se jede do tábora Tagi, aby si zbalili všechny věci. A pak jsme se od nich dozvěděli, že nový kmen se jmenuje Rattana. No a pak už odjeli.

Když přijeli, tak je všichni přivítali, a to hlavně Richard, který k nim plaval až na konec světa. Všichni byli tak zaujatí tím, jak to tam vypadalo. Všichni se hned přivítali, ale například Rudymu to vadilo, jelikož už tam bylo jen pět lidí a najednou jich je zase deset. Greg okamžitě poznal, že Richard může být velká hrozba. A pak už začala stavba nového přístřešku. Ale pracovali na tom ženy, takže pak nebylo překvapením, že se celý přístřešek zbořil. A večer se všichni víc poznávali.
Ráno byl Rudy pěkně naštvaný, jelikož celou noc spokojeně ležel a jak začalo pršet, tak pršelo na ženy a ty se na něj okamžitě nahrnuly. Ale i Colleen si stěžovala, že ji Rudy kopal, a že je mu to úplně jedno.

A teď už nás čeká soutěž o individuální imunitu. V ní šlo jen o to, kdo vydrží nejdéle pod vodou.

Soutěž byla vyrovnaná mezi Gregem a Seanem, ale byl to přece jen Greg, kdo zvítězil a mohl si oddychnout jinak by šel dnes domů.

A teď už nás čeká kmenová rada. Jenže když se hlasovalo, tak Pagong naprosto vyhořeli, jelikož každý z nich hlasoval pro někoho jiného. Zatímco aliance z Tagi držela při sobě a vyloučila Gretchen pouze čtyřmi hlasy. A teď mají početní převahu. Ale to nejzajímavější na kmenové radě bylo to, jak Sean začal hlasovat podle abecedy, takže jeho hlas dostala Colleen.Survivor Borneo: Epizoda 6

8. února 2012 v 15:28 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Už za tři dny nás čeká sloučení, ale ještě před ním, někdo musí odejít.

V Tagi bylo všem dobře, jelikož všichni odpočívali a nikdo nic nedělal. Všichni si ale uvědomovali, že už brzy bude sloučení. A pak plánovali, že se nejdřív musí zbavit Grega, Jenny a Gervaseho.

V Pagong se rozhodli, že sní slepičku. Někteří ji chtěli okamžitě zmasakrovat, aby stříkala krev, jako v horroru, ale ženy to nechtěli ani vidět. Jenna pak navrhla, aby všechny slepičky nejdřív snědli, když brzo bude sloučení. A pak už si pochutnali.

V Tagi si Richard vysvlékl plavky a začal po táboře chodit nahý. Což ostatním připadalo trošku trapné.

V Pagong řekl Gervase, že žena je ten nejhloupější tvor na světě, což samozřejmě ženy naštvalo a Gretchen naverbovala holky, aby pro Gervaseho hlasovali. A Gervase se okamžitě začal vymlouvat.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Jeden po jednom museli vybíhat do chatrčí a donést z nich dva otvíráky, dva nože a dvě přilby. A hrálo se o jídlo.

Tagi si brzo získali vedení, jenže pak se dopustili velké chyby a odměnu vyhráli Pagong.

Pagong si uvědomili, že následující soutěž o imunitu musí vyhrát, aby to při sloučení bylo 6 na 4. Jenže pak začal Joel štvát všechny ženy a tak změnili hlasování z Gervaseho na Joela.

A teď je čas na souboj o nesmírně důležitou imunitu. Všichni členové kmene museli přejít velkou armádní dráhu.

Bylo to hodně vyrovnané, ale vítězi se staly Tagi.

Nejhorší obavy Pagong se potvrdili, protože to bude remíza. A pak zjistili, že jim někdo sežral kuřata. Byla to jakási ještěrka. A někteří se pak shodli, že to bude Joel.

Na kmenové radě se hodně řešilo to jak Joel a Gervase pomlouvali ženy. I když Jenna překvapivě dostala dva hlasy, vyřazen byl přece jen Joel.Nový desing blogu

7. února 2012 v 18:55 | James-Fairplay |  Survivor
Ano, jistě jste si všimli, že se blog trošku změnil. Moje kamarádka Faith se do toho opřela a vytvořila nový a skvělí desing. Doufám, že vás to nezmátne, aby jste si nemysleli, že je to jinej blog. Tak jak se vám líbí ? Hlasujte v anketě. Usmívající se

Survivor Borneo: Epizoda 5

4. února 2012 v 22:05 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
V Pagong byla pochmurná nálada, protože už prohráli dvě soutěže po sobě. Gretchen si opět stěžovala, že je v táboře nepořádek.

V Tagi si postavili slunečník. Sean a Dirk šli znovu na ryby a znovu nic nechytili, a některé to už začalo štvát, že nic nedělají a ulejvají se. Susan si na ně opět stěžovala, jako vždycky. Pak k nim přišel Jeff a dal jim zprávu o zítřejší soutěži o odměnu. Bude to spočívat ve střelbě lukem, házením oštěpem, nebo foukání šipek. To jim tam Jeff donesl, aby mohli trénovat. A to samé udělal v Pagong.

Tagi se okamžitě začali připravovat a vypadalo to, že jsou dobře sehraní a další soutěž znovu vyhrají. Ale i Pagong byli dobře připraveni.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, rozhodlo až poslední kolo hod oštěpem, ve kterém nakonec zvítězili Pagong a odnesli si ovoce a slepičky, které pojmenovali Snídaně, Večeře a Oběd.

Pagong byli nadšení, konečně znovu vyhráli a nemohli být šťastnější získali slepičky.

Za Tagi nebyli vůbec nadšení, protože prohráli velkou odměnu. Naštvaná byla hlavně Susan, která si nedokázala odpustit to, že prohrála nad Joelem.

V Pagong, Greg nechtěl spát s ostatními a proto šel spát do džungle. A Colleen začala chodit s ním. Takže si ostatní zase mysleli, co tam ti dva asi dělají. Ale ti to komentují, že jsou jen kamarádi.

V Tagi si Richard začal hrát s hadem, ale pak ho zahodil. Pak se ostatní začali strachovat o Dirka, který začal být čím dál hubenější a hubenější. A pak se tajná aliance domluvila, že musí vyhodit Dirka.

A teď už nás čeká soutěž o imunitu. Jeden člen musel nastoupit na člun a pádlovat, aby zachránil zbývající členy, kteří jsou ve vodě.

Za Pagong pádloval Gervase, který samozřejmě vůbec neumí plavat. Jenže Kelly se tímhle živí, takže výsledek byl jasný. Jaké to ale bylo překvapení, když Pagong vyhráli.

Kelly z toho nebyla moc nadšená, porazil ji muž, který ani neumí plavat. Na sto procent je jasné, že jde Dirk, ale proč nevyřadit Kelly, která to pokazila.

Na kmenové radě se hodně probíralo to, jak Kelly prohrála. Nakonec byl vyřazen přece jen Dirk.

Survivor Borneo: Epizoda 4

3. února 2012 v 21:55 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Hned tu další noc začal takový liják, že snad nikdo nespal. Ráno se všichni probudili v Pagong celý mokří a unavení. Nejhůř na tom asi byla Ramona, která má problémy už od prvního dne, ale stále se ještě drží. Gretchen si opět začal stěžovat, že musí přístřešek posunout až pod stromy, jinak voda smete jejich starý přístřešek. Pak si ještě začal stěžovat, že je tu hrozný nepořádek. A tak začala stavba nového přístřešku, který by tentokrát měl být pod stromy. Pak se asi Greg zbláznil, protože začal mluvit do kokosu, jako by to byl mobil.

V Tagi šla Susan s Kelly hledat nějaké ovoce. Sean se asi také zbláznil, protože začal vymýšlet plán, jak bude vypadat nová kuželna na pláži. Pak to začalo štvát Susan, která říkala, že nějaká kuželna je ztráta času.

Pak oběma kmenům přišla zpráva, že na pláži musí udělat viditelný signál, pak nad tábory proletí letadlo, které posoudí, který signál je lepší. Kmen, který bude mít lepší signál vyhrává odměnu, v podobě bedně se zásobami. Pak vyslali oba kmeny svého zástupce, kteří měli posoudit, co v bedně bude, byli vybráni Dirk a Jenna. Pak už oba kmeny začali vymýšlet plány, co asi udělají, aby vyhráli.

Richard pak přišel s geniálním nápadem. Vytvoří si spojenectví, aby se mohl dostat dál. Některým to připadá normální, protože tak to ve všech sériích Survivora bývá, ale tohle je první série a o nějakých spojenectvích nikdo neměl ani šajnu.

V Pagong měli už všichni dost toho, že Ramona vůbec nepracuje, jenže ta začala pracovat jak nejlíp to šlo, najednou. A pak začal Greg telefonovat svým kokosovým mobilem.

Později už se rozjelo letadlo a nejdřív proletělo oba tábory. Pak posoudili, který tábor je lepší a shodli se, že odměnu vyhrávají Tagi.

Tagi byli nadšení, protože si dopřáli takový luxus, jaký jen mohl být. Za to Pagong se cítili mizerně.

V Tagi se konečně vytvořila první aliance - Richard, Susan, Kelly a Rudy. A pak zvažovali, koho vyloučit. Susan chtěla Seana, ale jiní zase Dirka.

V Pagong byli všichni nadšení, protože byli rádi, že už se Ramona cítí normálně. Pak už si všichni věřili, že další soutěž o imunitu vyhrají.

V už zmiňované soutěž o imunitu se běhala štafeta. Nejdřív museli doplavat pro mapu a vzít ji zpátky, kterou museli předat dalšímu členovi. Ten člen musel přejít přes most a pak musel pádlovat. Pak předali mapu dalšímu členovy, který běžel pomocí mapy do džungle, kde musel vyšplhat na žebřík a sebrat klíč. Pak poslední dva členové museli vykopat truhlu s pokladem, první kmen, který dotáhne truhlu do cíle vyhrál.

Tagi si získali brzo vedení, a když už to vypadalo, že je Pagong dotáhnou, tak je zklamal Gervase, který neměl sílu na běh a doslova chodil, Pagong tak prohráli a museli znovu někoho vyloučit.

Jasným cílem byla Ramona, ale ta se začala v posledních dnech zlepšovat a tak někteří chtěli vyloučit Colleen, protože je v soutěžích moc slabá. Jenže ještě někdo chtěl vyloučit Jennu, která je prý moc otravná. Takže jedna z nich to bude na sto procent.

Na kmenové radě Jeff připomínal, že Gervase je taky v soutěžích moc slabý, ale ten žádný hlas nedostal, tu většinu hlasu dostala Ramona a vypadla.

Survivor Borneo: Epizoda 3

3. února 2012 v 15:25 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Hned ráno u Tagi znovu zkusili vyjet na moře rybařit. Sean opět zkoušel ten svůj prut a opět nic. A když už byli naštvaní, že nic nechytili, tak opět začala Stacey pomlouvat Rudyho. Přidala se k ní i Kelly a Susan. Ale Susan sama chtěla vyřadit Stacey, protože je prý nejslabší. Ale Stacey si všimla, že je Susan nějak potichu, proto si začala myslet, že ji chce vyloučit.

U Pagong začalo docházet jídlo, proto se Greg, Colleen a Gretchen vydali do džungle najít nějaké ovoce. Ale místo jídla našli bahno a udělali si bahenní koupel. Ale i ostatní si to chtěli zkusit a proto tam šli všichni znovu.

V Tagi si Dirk opět začal číst svoji bibli. A pak Dirk začal kázat ostatním, ale ty to vůbec nezajímalo a některé, jako třeba Susan to už dokonce i štvalo. Stacey a Kelly přišli na to, že Dirk chce zbalit Kelly. Potom se Dirk začal hádat s Richardem. Pak oběma kmenům přišla zpráva, že je čeká souboj o odměnu.

Hrálo se o rybářské náčiní. V soutěži museli kmeny doplavat ke svým těžkým truhlám, které byli pod vodou. Museli je dostat zpět na břeh. První, kdo to dokázal vyhrál.

Závod to byl hodně těsný, ale nakonec to byli přece jen Tagi, kdo si odnesli odměnu.

Richard byl nadšený, protože vyhráli rybářské náčiní, okamžitě ho vyzkoušel a zadařilo se. Richard dokázal chytit rejnoka. A pak začal chytat další rejnoky.

U Pagong nezaháleli a vyjeli taktéž rybařit, jenže bez úspěchu. A neměli moc masa, proto se někteří rozhodli, že sní krysu a některým to dokonce zachutnalo. Dokonce i Ramona to snědla.

Pak oběma kmenům přišla pošta, že musí postavit nosítka a vybrat nejmenšího člena, bude to souviset s další soutěží o imunitu. Proto oba kmeny okamžitě začali stavět.

A teď už na řadě ta ž zmiňovaná soutěž o imunitu. Nejdřív jeden nejmenší člen šel do džungle. Ti ostatní ho museli zachránit, tak aby slezl na nosítka. Pak to byl závod do konce.

Pagong si už od začátku získali vedení, které si nenechali ukradnout a proto vyhráli.

Ženy měli jasno, Rudy musí jít pryč. Jenže někteří chtěli zase vyloučit Stacey, takže to bude někdo z nich.

Na kmenové radě začalo hodně pršet. Hodně se probíralo, jak někteří nemohli chytit ryby, za to například Richard je chytil okamžitě. Pak se šlo hlasovat. Hlasy se pomalu nedali ani přečíst, jak lilo a text byl celý promáčený. Ale i tak jsme z nich mohli vyčíst, že třetí osobou, která je opouští Borneo je Stacey.

Survivor Borneo: Epizoda 2

2. února 2012 v 21:24 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Hned další ráno měli u Tagi problém s jídlem. Dozvěděli jsme se, že Stacey je vegetariánka a proto se rozhodla, že radši krysy jíst nebude. No a pak si někteří vyjeli na moře, že půjdou rybařit. Nejdřív se zkusili podívat do nastražených pastí, jestli se nějaká chytla, ale bez výsledku. Pak už Stacey měla dost Rudyho a vyjela na něho.

U Pagong se znovu přestavoval přístřešek. A náš pracant B.B. opět makal jak kůň. Někteří jako třeba Jenna, nebo Gretchen ho mají rádi, ale třeba Gervase, nebo Joel vůbec. B.B. si pochvaloval, že tu pracují jen Gretchen, Jenna a Greg. Až byl konečně přístřešek hotový, tak B.B. všem vyrobil hůlky a smlsli si na rýži.

Zpátky v Tagi se Rudy vžil do role kuchaře. Později jsme se dozvěděli, že Richard je homosexuál, ale ten nechtěl, aby to zjistil Rudy, protože si myslel, že by se s ním jinak nebavil. Ale později se i Rudy dozvěděl, o tom, že je Richard homosexuál, ale vůbec mu to nevadilo.

V Pagong si rozdělili papáju, ale Ramona to odmítla, i když celou dobu pomalu nic nejí. A místo toho se jen napila vody. Gervasovi jí bylo líto, protože se prý trápí. A když Ramona zkusila si dát trochu rýže, tak ji okamžitě vyzvracela. Náš pracant B.B. si opět stěžoval na pracovní morálku a to zejména na Ramonu, která jen odpočívá, odpočívá a odpočívá. Greg k němu cítil dokonce i respekt, ale někteří ho zase měli plné zuby. Ale B.B. sám pak řekl, že mu na výhře nezáleží, jen, aby si to tu užil. Pak šli Greg a Colleen zkusit najít nějaké ovoce, ale někteří si začali myslet, že se ti dva mají rádi. A večer si zahráli jakousi hru. Jenže ráno zjistili, že brzo bude příliv a s takovou to jejich přístřešek smete, proto začali stavět barikádu, jenže ta moc nepomohla. A pak se B.B. a Joel pohádali.

U Tagi si Sean vytvořil rybářský prut a spolu s Dirkem vyjeli rybařit, jenže bez úspěchu.

V Pagong si B.B. vzal vodu z kanistru a vypral si oblečení. Jenže to byla poslední, kterou měli a než by došli pro další vodu, tak by byl další den. A potom se B.B. se všemi pohádal. Pak oba kmeny dostali poštu, že je čeká soutěž o imunitu a bude to něco nechutného.

V ní musel každý z kmene sníst místní delikatesu - červa. Pokud všichni členové snědli červa, tak musel kmen vybrat někoho z druhého kmene a ten druhý kmen zase někoho z prvního kmene. Ti dva pak soutěžili, kdo dřív sní červa, vyhrál imunitu pro svůj kmen.

Samozřejmě, že všichni červa snědli. Takže z Pagong byl vybrán Gervase, který měl opravdu velké problémy a z Tagi to byla Stacey, které to taky zrovna nešlo. Ale byla to Stacy, která byla rychlejší a Tagi si tak odnesli imunitu.

Pagong se museli vydat na kmenovou radu. Volba padla na dva lidi. Tím prvním byl B.B., který jen štěká rozkazy a skoro nikdo ho nemá rád, nebo Ramona, která je ve kmeni jen přítěží. Jenže pak začal B.B. říkat ostatním, aby ho vyloučili.

Na kmenové radě se hlavně řešilo, kdo je vůdce, což byl zvolen zejména B.B. Pak už se hlasovalo. Hlasy rozhodli, že druhou vyloučenou osobou je náš pracant B.B..

Survivor Borneo: Epizoda 1

1. února 2012 v 15:17 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Od šestnácté série Survivor: Micronesia se vrátíme do starých časů, do první série Survivora, Survivor: Borneo. Vrátíme se před Exile Island, před trojčlenné finále, nebo dokonce před tajné imunity. Tohle je doba …. ehm, no prostě doba !

V jedné malé malajské rybářské vesničce odplouvá šestnáct američanů, kteří, co nevidět začnou svoje největší dobrodružství svého života. Vůbec netuší, do čeho jdou. Nastoupili na loď a vyjeli na moře. 39 dní, 16 soutěžících, jen jeden přežije !

Už dávno byli rozděleni na dva kmeny, kmen Pagong a kmen Tagi. Od nám už dnes dobře známého Jeffa Probsta dostali úkol z lodi vyhodit do moře na vor, všechno, co potřebují. Je tam jídlo, kanistry na vodu, rybářské pasti, nebo třeba sítě proti moskytům. Všichni samozřejmě začali okamžitě jednat, takže nastal velký zmatek. Pak už došel čas, tak museli naskočit na vor, nebo spíš se ho chytnout a plavat na své pláže. V kmeni Tagi můžete najít například bývalého námořníka Rudyho, doktora Seana, nebo třeba říční průvodce Kelly. V kmeni Pagong máme například důchodce B.B., studentku Colleen, nebo třeba pracovníka na farmě Grega.

Jako první na svoji pláž dorazili Tagi. Okamžitě začali vytahovat věci z voru. Rudy samozřejmě okamžitě začal štěkat po ostatních, což se nelíbilo hlavně Kelly.

Ve kmeni Pagong se stále veslovalo. Ramona si chtěla dávat samé přestávky, protože byla unavená a dělalo se jí špatně. Ale nakonec i oni dorazili na svoji pláž.

Ve kmeni Tagi se nejdřív, než začali pracovat, si chtěli promluvit. Rudy okamžitě začal chrlit nápady. Ale to do toho mu skočil Dirk, že nejdřív místo přístřešku potřebují záchod. Richard si vylezl na strom, sedl si a jen pobaveně sledoval, jak se jeho soukmenovci hádají. Ale to vadilo Susan, která chtěla, aby se Richard zvedl a začal makat. No a pak se už začalo pracovat.

Ve kmeni Pagong se nejdřív rozhodli zajít si pro vodu. Šli pouze B.B. a Ramona. Bloudili hodinu, než konečně vodu našli. Domluvili se, že zahodí mapu, aby věděli, jak se dostat ke vodě jen oni dva a tak je nemohli vyloučit, ale nakonec to neudělali. Pak už byl večer, kde se všichni seznamovali. Jenže když šli spát, objevili se u jejich přístřešku krysy.

V Tagi si dali ranní rozcvičku, tedy až na Rudyho, který s těmi "mladými" nechtěl být. Sonja pak zjistila, že se malinko pořezala na noze a teče jí krev. Ihned jak to uslyšel doktor Sean vyběhl jak záchranář a Sonje nohu ošetřil. Sean pak zkoušel rozseknout bambus a když mu to nešlo sekerou, zkusil to mačetou, ale jednou jí práskl a ta se hned rozbila. Sonja pak začala zpívat, protože je muzikanta. A potom Richard nachystal do vody pasti na ryby.

V Pagong si Ramona stěžovala na včerejší noc, že slyšela všelijaké možné zvuky. B.B. pak začal pracovat na přístřešku, ale byl naštvaný, protože mu nikdo nechtěl pomoct. Legraci si z něho dělal Joel. Pak B.B. poprosil Colleen aby rozmotala šňůru na přístřešek, ale ta to pouze dala na jiné místo a nechala to být, z čehož byl B.B. naštvaný. Pak za ním přišla Gretchen a začala mu říkat, ať si dá pauzu, jinak se spálí, ale B.B. ji neposlouchal. Pak se pokusili rozdělat oheň a vyšlo jim to.

I v Tagi se snažili rozdělat oheň, ale tam jim to nevyšlo. Pak jim přišla zpráva, že je čeká první soutěž o imunitu a zároveň odměnu.

Hrálo se o oheň. V soutěži museli kmeny nejdřív vzít raft, který je vodě. Museli ho dotáhnout na břeh. Jenže na cestě byli pochodně, které museli zapálit pomocí ohně, který byl právě na raftu. Až doběhli na břeh museli zapálit další pochodně. První, kdo to měl, vyhrál imunitu.

Tagi si brzo získali vedení, jenže pak je Pagong dorovnali. Sonja pak zakopla, tím ztratil její kmen vedení a vyhráli Pagong.

Ve kmeni Tagi si vzal Dirk svoji bibli a začal se modlit. Většina ve kmeni chtěla vyřadit Rudyho, ale někteří zase chtěli spíše Sonju.

Na historicky první kmenové radě, se samozřejmě dlouho kecalo. Pak se šlo hlasovat. I když Rudy dostal tři hlasy, tu většinu dostala Sonja, která se tak stala historicky prvním vyloučeným ze Survivora.