Survivor Borneo: Epizoda 1

1. února 2012 v 15:17 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Od šestnácté série Survivor: Micronesia se vrátíme do starých časů, do první série Survivora, Survivor: Borneo. Vrátíme se před Exile Island, před trojčlenné finále, nebo dokonce před tajné imunity. Tohle je doba …. ehm, no prostě doba !

V jedné malé malajské rybářské vesničce odplouvá šestnáct američanů, kteří, co nevidět začnou svoje největší dobrodružství svého života. Vůbec netuší, do čeho jdou. Nastoupili na loď a vyjeli na moře. 39 dní, 16 soutěžících, jen jeden přežije !

Už dávno byli rozděleni na dva kmeny, kmen Pagong a kmen Tagi. Od nám už dnes dobře známého Jeffa Probsta dostali úkol z lodi vyhodit do moře na vor, všechno, co potřebují. Je tam jídlo, kanistry na vodu, rybářské pasti, nebo třeba sítě proti moskytům. Všichni samozřejmě začali okamžitě jednat, takže nastal velký zmatek. Pak už došel čas, tak museli naskočit na vor, nebo spíš se ho chytnout a plavat na své pláže. V kmeni Tagi můžete najít například bývalého námořníka Rudyho, doktora Seana, nebo třeba říční průvodce Kelly. V kmeni Pagong máme například důchodce B.B., studentku Colleen, nebo třeba pracovníka na farmě Grega.

Jako první na svoji pláž dorazili Tagi. Okamžitě začali vytahovat věci z voru. Rudy samozřejmě okamžitě začal štěkat po ostatních, což se nelíbilo hlavně Kelly.

Ve kmeni Pagong se stále veslovalo. Ramona si chtěla dávat samé přestávky, protože byla unavená a dělalo se jí špatně. Ale nakonec i oni dorazili na svoji pláž.

Ve kmeni Tagi se nejdřív, než začali pracovat, si chtěli promluvit. Rudy okamžitě začal chrlit nápady. Ale to do toho mu skočil Dirk, že nejdřív místo přístřešku potřebují záchod. Richard si vylezl na strom, sedl si a jen pobaveně sledoval, jak se jeho soukmenovci hádají. Ale to vadilo Susan, která chtěla, aby se Richard zvedl a začal makat. No a pak se už začalo pracovat.

Ve kmeni Pagong se nejdřív rozhodli zajít si pro vodu. Šli pouze B.B. a Ramona. Bloudili hodinu, než konečně vodu našli. Domluvili se, že zahodí mapu, aby věděli, jak se dostat ke vodě jen oni dva a tak je nemohli vyloučit, ale nakonec to neudělali. Pak už byl večer, kde se všichni seznamovali. Jenže když šli spát, objevili se u jejich přístřešku krysy.

V Tagi si dali ranní rozcvičku, tedy až na Rudyho, který s těmi "mladými" nechtěl být. Sonja pak zjistila, že se malinko pořezala na noze a teče jí krev. Ihned jak to uslyšel doktor Sean vyběhl jak záchranář a Sonje nohu ošetřil. Sean pak zkoušel rozseknout bambus a když mu to nešlo sekerou, zkusil to mačetou, ale jednou jí práskl a ta se hned rozbila. Sonja pak začala zpívat, protože je muzikanta. A potom Richard nachystal do vody pasti na ryby.

V Pagong si Ramona stěžovala na včerejší noc, že slyšela všelijaké možné zvuky. B.B. pak začal pracovat na přístřešku, ale byl naštvaný, protože mu nikdo nechtěl pomoct. Legraci si z něho dělal Joel. Pak B.B. poprosil Colleen aby rozmotala šňůru na přístřešek, ale ta to pouze dala na jiné místo a nechala to být, z čehož byl B.B. naštvaný. Pak za ním přišla Gretchen a začala mu říkat, ať si dá pauzu, jinak se spálí, ale B.B. ji neposlouchal. Pak se pokusili rozdělat oheň a vyšlo jim to.

I v Tagi se snažili rozdělat oheň, ale tam jim to nevyšlo. Pak jim přišla zpráva, že je čeká první soutěž o imunitu a zároveň odměnu.

Hrálo se o oheň. V soutěži museli kmeny nejdřív vzít raft, který je vodě. Museli ho dotáhnout na břeh. Jenže na cestě byli pochodně, které museli zapálit pomocí ohně, který byl právě na raftu. Až doběhli na břeh museli zapálit další pochodně. První, kdo to měl, vyhrál imunitu.

Tagi si brzo získali vedení, jenže pak je Pagong dorovnali. Sonja pak zakopla, tím ztratil její kmen vedení a vyhráli Pagong.

Ve kmeni Tagi si vzal Dirk svoji bibli a začal se modlit. Většina ve kmeni chtěla vyřadit Rudyho, ale někteří zase chtěli spíše Sonju.

Na historicky první kmenové radě, se samozřejmě dlouho kecalo. Pak se šlo hlasovat. I když Rudy dostal tři hlasy, tu většinu dostala Sonja, která se tak stala historicky prvním vyloučeným ze Survivora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *S.I* *S.I* | Web | 2. února 2012 v 14:10 | Reagovat

Až budu mít víc času, dočtu si to do konce. Zní to zajímavě.

2 James - Fairplay James - Fairplay | Web | 2. února 2012 v 14:36 | Reagovat

Jo, první série není špatná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama