Survivor Borneo: Epizoda 10

11. února 2012 v 20:27 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Vůbec nic se nezměnilo. Pagong stále vypadávají jeden po druhém a už zbývají jen dva, Colleen a Gervase.

Někteří byli šťastní konečně je Jenna venku a bude klid. Colleen byla pěkně naštvaná na Seana, protože je to idiot. Neuvědomuje si, že poslední tři vyloučení všichni dostali čtyři hlasy od těch stejných osob a on stejně hlasuje podle nějakého blbého abecedního rozpisu. Ale i Sean si uvědomil, že to kvůli němu Jenna odešla. A Richard pak opět řekl, že nachytá ryby, až jich bude jen pět. A proto chytil posledního rejnoka. Susan se pak domluvila s Kelly, že až vyhodí všechny, co nejsou ve spojenectví, tak vyloučí Richarda. A Susan pak byla ráda, že má znovu nějakou kamarádku, tím myslela Kelly. Pak přišla pošta, kde byl doutník a taky zpráva pro Gervaseho, kterému se narodil malý syn.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o pizzu a taky telefonát domů. Všichni museli balancovat přes tyče, kde byl první v cíli vyhrál.

Soutěž byla vyrovnaná mezi Richardem a Gervasem, ale vyhrál Gervase. No a pak už si Gervase užil pizzu. A potom si chtěl zavolat domů, ale nemohl teď, protože v USA byla noc.

Zpátky do tábora přišel Gervase a mohl si konečně zavolat. Gervase pak slíbil svoji ženě, že se domů vrátí s milionem dolarů. Kelly pak opět začala zvažovat spojenectví, protože se jí to už nelíbilo a cítila se, že přešla na temnou stranu. No a pak se rozhodla, že z aliance odstoupí, ale Richardovi nic neřekne, jinak by se jí určitě zbavil.

A teď už nás čeká soutěž o imunitu. V ní museli rozdělat oheň tak velký, aby se přepálilo lano.

Už od začátku si Richard získal velký oheň a proto nebylo překvapení, že to byl právě Richard.

Volby tak padla na jediného člověka, Gervaseho. Ale i Gervase a Colleen věděli, že jsou na řadě a že už nemůžou nic dělat. Ale i přesto za nimi přišel Sean a zkusil vytvořit alianci s těmi dvoumi a ještě s Kelly.

Když šli na kmenovou radu, tak začalo hodně pršet. Pak se hodně mluvilo o Seanově abecední metodě. Nakonec však nebylo překvapení, že byl vyloučen Gervase. A Colleen je teď poslední Pagong, který ještě zůstal ve hře.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama