Survivor Borneo: Epizoda 11

12. února 2012 v 11:10 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Colleen, poslední Pagong. Pokud nevyhraje imunitu a aliance bude držet při sobě, tak na další kmenové radě určitě letí.

Všichni si všimli toho, že Sean hodně zhubnul. Colleen si pak prohlídla svoje nohy a uviděla, že je má celé rozškrábané. A má tam samé boláky. Colleen se také cítila sama, protože si připadá jak vymírající druh. Susan už začalo štvát to, jak Kelly pořád odcházela ze své aliance. A Richard se pak s Rudym domluvil, že budou finálová dvojka.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o noc na velice luxusní lodi. Jeff se pak ptal na otázky a když ten někdo odpověděl zprávně, tak mohl postoupit a jedno políčko dopředu. Kdo byl první v cíli vyhrál.

Bylo zajímavé sledovat, kdo se dostal do vedení a hned ho ztratil. Nakonec vyhrál Sean. Ale musel někoho vybrat s sebou, aby ráno na tu loď přijel a užil si aspoň snídani. Sean to slíbil Kelly, ale rozhodl se, že vezme Richarda, což Kelly naštvalo.

Sean se hodně těšil a už se nemohl dočkat. A pak už zase začalo pršet. A ostatní si stěžovali, že to byl nejhorší den na ostrově. A pak už to tábora přijel Jeff a vzal Seana na loď. No a pak už si Sean připadal jak bůh. Pak Jeff řekl Seanovi, že mu představí kapitána lodi. Ale z kapitána se vyklubal otec Seana. Takže si Sean užil parádní noc, ještě se svým otcem.

Ráno už se nemohl Richard dočkat. A pak už odjel. Na lodi se oba pěkně nadlábli. A Sean taky Richarda seznámil se svým otcem. Sean pak Richardovi vyprávěl včerejší noc, co všechno se svým otcem zažili. Ale Sean už věděl, že má problém a proto Richarda schválně pozval , aby ještě nevypadl. Jenže Rudy si všiml, že všechny holky, včetně Kelly naštval. A pak už do tábora přijel Sean se svým otcem a seznámil je. Potom už musel otec odjet. Ale než odjel, tak každýmu dal balíček a v něm bylo něco s domova.

A teď už nás čeká soutěž o imunitu. Každý si stoupl na dlouhou traverzu. Po každou chvíli Jeff odebral jednu traverzu, až zbyla jen jedna. Kdo vydržel nejdéle stát, vyhrál imunitu.

Jako poslední dvě zbyli Kelly a Colleen, pro kterou byla imunita hodně důležitá. Jenže pak udělala Colleen krok do předu, aby měla víc místa a to byla chyba, jelikož spadla a imunitu vyhrála Kelly.

Colleen věděla, že je konec a proto nic nedělala, ale co když nevyřadit Seana. To napadlo Rudyho, takže volba bude mezi Seanem a Colleen.

Na kmenové radě se nakonec žádné překvapení nekonalo, vyřazena byla Colleen a kmen Pagong definitivně vymřel. Ještě před odchodem však Colleen řekla, ať hrají fér a ať jsou milí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Faith Faith | 13. února 2012 v 20:11 | Reagovat

Néé! Svině hnusný! Chudák Colleen. :/

2 James - Fairplay James - Fairplay | 13. února 2012 v 21:05 | Reagovat

[1]: Po jejím vyhození, sem měl sto chutí s tím přestat. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama