Survivor Borneo: Epizoda 12

17. února 2012 v 14:00 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo

První cíl Tagi se úspěšně podařil, vyřadit všechny Pagongy. Teď už zbývá jen čtyřčlenná aliance, jenže ta se rozpadá a pak ještě Sean, který zatím nebyl v žádné alianci.

Tagi si připadali jako vítězové, jelikož tu nezůstal nikdo z nepřátelského kmene. Sean si všiml, že spojenectví sice drží při sobě, ale všichni se pomlouvají. Pak se Richard s ostatními dohodl, že příště vyhodí Kelly. Susan se pak s Kelly pohádala, že už není v alianci. Ale Kelly pak přesvědčila Richarda, že je vše v pořádku. Susan pak zkusila jít rybařit a chytla rejnoka, ale ten jí zranil. A proto si tu ruku musela dát do sádry.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Všichni měli pět minut na to, aby dostali, co nejvíc bláta do kbelíku, ale bláto museli mít na sobě. Hrálo se o pivo a zájezd do hospody, které se podívá na první pět dílů této řady.

Odměnu nakonec vyhrála Kelly.

Pak už se všichni dostali zablácení do tábora a umyli se. A i když ostatní nevyhráli odměnu, tak byli hodně šťastní, že si užili. Susan se pak znovu začala bavit s Kelly. Večer už přijel Jeff a vzal Kelly s sebou. Zavázal ji oči, aby neviděla kam jede. Tam si neužila jen pivo, ale i pořádnou hostinu. A pak se podívala na prvních pět dílů. Jeff se taky s Kelly bavil o hře, jak jí to jde a co se děje v táboře. Pozdě večer pak do tábora přijela Kelly a šla spát.

Richard pak řekl, že ještě čtyři dny a bude konec. A pak se Susan s Kelly usmířili. Sean si pak začal hodně věřit, že další soutěž o imunitu vyhraje, nebo že ji vyhrát musí, jinak dnes letí. A pak už se vydali na soutěž.

V ní dostali kamery a museli běžet do džungle, kde bylo pět masek. Na těch maskách byli otázky, z příběhu, který jim řekl Jeff. Kdo měl jako první pět masek a správně odpovězeno na kameře pět otázek vyhrál.

Rudy na všechny otázky odpověděl "Nevím", takže určitě nevyhrál. Sean se hodně snažil, protože musel vyhrát, jenže bohužel to nevyšlo, imunitu už podruhé vyhrála Kelly.

Sean věděl, že je konec, protože i kdyby Kelly nehlasovala s aliancí, tak by Sean stejně šel domů. Ale někteří začali přemýšlet, jestli nevyřadit Rudyho.

Na kmenové radě se samozřejmě kecalo. Pak se hlasovalo. Nakonec byl přece jen vyřazen Sean.

A příště už je finále !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama