Survivor Borneo: Epizoda 2

2. února 2012 v 21:24 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Hned další ráno měli u Tagi problém s jídlem. Dozvěděli jsme se, že Stacey je vegetariánka a proto se rozhodla, že radši krysy jíst nebude. No a pak si někteří vyjeli na moře, že půjdou rybařit. Nejdřív se zkusili podívat do nastražených pastí, jestli se nějaká chytla, ale bez výsledku. Pak už Stacey měla dost Rudyho a vyjela na něho.

U Pagong se znovu přestavoval přístřešek. A náš pracant B.B. opět makal jak kůň. Někteří jako třeba Jenna, nebo Gretchen ho mají rádi, ale třeba Gervase, nebo Joel vůbec. B.B. si pochvaloval, že tu pracují jen Gretchen, Jenna a Greg. Až byl konečně přístřešek hotový, tak B.B. všem vyrobil hůlky a smlsli si na rýži.

Zpátky v Tagi se Rudy vžil do role kuchaře. Později jsme se dozvěděli, že Richard je homosexuál, ale ten nechtěl, aby to zjistil Rudy, protože si myslel, že by se s ním jinak nebavil. Ale později se i Rudy dozvěděl, o tom, že je Richard homosexuál, ale vůbec mu to nevadilo.

V Pagong si rozdělili papáju, ale Ramona to odmítla, i když celou dobu pomalu nic nejí. A místo toho se jen napila vody. Gervasovi jí bylo líto, protože se prý trápí. A když Ramona zkusila si dát trochu rýže, tak ji okamžitě vyzvracela. Náš pracant B.B. si opět stěžoval na pracovní morálku a to zejména na Ramonu, která jen odpočívá, odpočívá a odpočívá. Greg k němu cítil dokonce i respekt, ale někteří ho zase měli plné zuby. Ale B.B. sám pak řekl, že mu na výhře nezáleží, jen, aby si to tu užil. Pak šli Greg a Colleen zkusit najít nějaké ovoce, ale někteří si začali myslet, že se ti dva mají rádi. A večer si zahráli jakousi hru. Jenže ráno zjistili, že brzo bude příliv a s takovou to jejich přístřešek smete, proto začali stavět barikádu, jenže ta moc nepomohla. A pak se B.B. a Joel pohádali.

U Tagi si Sean vytvořil rybářský prut a spolu s Dirkem vyjeli rybařit, jenže bez úspěchu.

V Pagong si B.B. vzal vodu z kanistru a vypral si oblečení. Jenže to byla poslední, kterou měli a než by došli pro další vodu, tak by byl další den. A potom se B.B. se všemi pohádal. Pak oba kmeny dostali poštu, že je čeká soutěž o imunitu a bude to něco nechutného.

V ní musel každý z kmene sníst místní delikatesu - červa. Pokud všichni členové snědli červa, tak musel kmen vybrat někoho z druhého kmene a ten druhý kmen zase někoho z prvního kmene. Ti dva pak soutěžili, kdo dřív sní červa, vyhrál imunitu pro svůj kmen.

Samozřejmě, že všichni červa snědli. Takže z Pagong byl vybrán Gervase, který měl opravdu velké problémy a z Tagi to byla Stacey, které to taky zrovna nešlo. Ale byla to Stacy, která byla rychlejší a Tagi si tak odnesli imunitu.

Pagong se museli vydat na kmenovou radu. Volba padla na dva lidi. Tím prvním byl B.B., který jen štěká rozkazy a skoro nikdo ho nemá rád, nebo Ramona, která je ve kmeni jen přítěží. Jenže pak začal B.B. říkat ostatním, aby ho vyloučili.

Na kmenové radě se hlavně řešilo, kdo je vůdce, což byl zvolen zejména B.B. Pak už se hlasovalo. Hlasy rozhodli, že druhou vyloučenou osobou je náš pracant B.B..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama