Survivor Borneo: Epizoda 3

3. února 2012 v 15:25 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Hned ráno u Tagi znovu zkusili vyjet na moře rybařit. Sean opět zkoušel ten svůj prut a opět nic. A když už byli naštvaní, že nic nechytili, tak opět začala Stacey pomlouvat Rudyho. Přidala se k ní i Kelly a Susan. Ale Susan sama chtěla vyřadit Stacey, protože je prý nejslabší. Ale Stacey si všimla, že je Susan nějak potichu, proto si začala myslet, že ji chce vyloučit.

U Pagong začalo docházet jídlo, proto se Greg, Colleen a Gretchen vydali do džungle najít nějaké ovoce. Ale místo jídla našli bahno a udělali si bahenní koupel. Ale i ostatní si to chtěli zkusit a proto tam šli všichni znovu.

V Tagi si Dirk opět začal číst svoji bibli. A pak Dirk začal kázat ostatním, ale ty to vůbec nezajímalo a některé, jako třeba Susan to už dokonce i štvalo. Stacey a Kelly přišli na to, že Dirk chce zbalit Kelly. Potom se Dirk začal hádat s Richardem. Pak oběma kmenům přišla zpráva, že je čeká souboj o odměnu.

Hrálo se o rybářské náčiní. V soutěži museli kmeny doplavat ke svým těžkým truhlám, které byli pod vodou. Museli je dostat zpět na břeh. První, kdo to dokázal vyhrál.

Závod to byl hodně těsný, ale nakonec to byli přece jen Tagi, kdo si odnesli odměnu.

Richard byl nadšený, protože vyhráli rybářské náčiní, okamžitě ho vyzkoušel a zadařilo se. Richard dokázal chytit rejnoka. A pak začal chytat další rejnoky.

U Pagong nezaháleli a vyjeli taktéž rybařit, jenže bez úspěchu. A neměli moc masa, proto se někteří rozhodli, že sní krysu a některým to dokonce zachutnalo. Dokonce i Ramona to snědla.

Pak oběma kmenům přišla pošta, že musí postavit nosítka a vybrat nejmenšího člena, bude to souviset s další soutěží o imunitu. Proto oba kmeny okamžitě začali stavět.

A teď už na řadě ta ž zmiňovaná soutěž o imunitu. Nejdřív jeden nejmenší člen šel do džungle. Ti ostatní ho museli zachránit, tak aby slezl na nosítka. Pak to byl závod do konce.

Pagong si už od začátku získali vedení, které si nenechali ukradnout a proto vyhráli.

Ženy měli jasno, Rudy musí jít pryč. Jenže někteří chtěli zase vyloučit Stacey, takže to bude někdo z nich.

Na kmenové radě začalo hodně pršet. Hodně se probíralo, jak někteří nemohli chytit ryby, za to například Richard je chytil okamžitě. Pak se šlo hlasovat. Hlasy se pomalu nedali ani přečíst, jak lilo a text byl celý promáčený. Ale i tak jsme z nich mohli vyčíst, že třetí osobou, která je opouští Borneo je Stacey.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama