Survivor Borneo: Epizoda 4

3. února 2012 v 21:55 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
Hned tu další noc začal takový liják, že snad nikdo nespal. Ráno se všichni probudili v Pagong celý mokří a unavení. Nejhůř na tom asi byla Ramona, která má problémy už od prvního dne, ale stále se ještě drží. Gretchen si opět začal stěžovat, že musí přístřešek posunout až pod stromy, jinak voda smete jejich starý přístřešek. Pak si ještě začal stěžovat, že je tu hrozný nepořádek. A tak začala stavba nového přístřešku, který by tentokrát měl být pod stromy. Pak se asi Greg zbláznil, protože začal mluvit do kokosu, jako by to byl mobil.

V Tagi šla Susan s Kelly hledat nějaké ovoce. Sean se asi také zbláznil, protože začal vymýšlet plán, jak bude vypadat nová kuželna na pláži. Pak to začalo štvát Susan, která říkala, že nějaká kuželna je ztráta času.

Pak oběma kmenům přišla zpráva, že na pláži musí udělat viditelný signál, pak nad tábory proletí letadlo, které posoudí, který signál je lepší. Kmen, který bude mít lepší signál vyhrává odměnu, v podobě bedně se zásobami. Pak vyslali oba kmeny svého zástupce, kteří měli posoudit, co v bedně bude, byli vybráni Dirk a Jenna. Pak už oba kmeny začali vymýšlet plány, co asi udělají, aby vyhráli.

Richard pak přišel s geniálním nápadem. Vytvoří si spojenectví, aby se mohl dostat dál. Některým to připadá normální, protože tak to ve všech sériích Survivora bývá, ale tohle je první série a o nějakých spojenectvích nikdo neměl ani šajnu.

V Pagong měli už všichni dost toho, že Ramona vůbec nepracuje, jenže ta začala pracovat jak nejlíp to šlo, najednou. A pak začal Greg telefonovat svým kokosovým mobilem.

Později už se rozjelo letadlo a nejdřív proletělo oba tábory. Pak posoudili, který tábor je lepší a shodli se, že odměnu vyhrávají Tagi.

Tagi byli nadšení, protože si dopřáli takový luxus, jaký jen mohl být. Za to Pagong se cítili mizerně.

V Tagi se konečně vytvořila první aliance - Richard, Susan, Kelly a Rudy. A pak zvažovali, koho vyloučit. Susan chtěla Seana, ale jiní zase Dirka.

V Pagong byli všichni nadšení, protože byli rádi, že už se Ramona cítí normálně. Pak už si všichni věřili, že další soutěž o imunitu vyhrají.

V už zmiňované soutěž o imunitu se běhala štafeta. Nejdřív museli doplavat pro mapu a vzít ji zpátky, kterou museli předat dalšímu členovi. Ten člen musel přejít přes most a pak musel pádlovat. Pak předali mapu dalšímu členovy, který běžel pomocí mapy do džungle, kde musel vyšplhat na žebřík a sebrat klíč. Pak poslední dva členové museli vykopat truhlu s pokladem, první kmen, který dotáhne truhlu do cíle vyhrál.

Tagi si získali brzo vedení, a když už to vypadalo, že je Pagong dotáhnou, tak je zklamal Gervase, který neměl sílu na běh a doslova chodil, Pagong tak prohráli a museli znovu někoho vyloučit.

Jasným cílem byla Ramona, ale ta se začala v posledních dnech zlepšovat a tak někteří chtěli vyloučit Colleen, protože je v soutěžích moc slabá. Jenže ještě někdo chtěl vyloučit Jennu, která je prý moc otravná. Takže jedna z nich to bude na sto procent.

Na kmenové radě Jeff připomínal, že Gervase je taky v soutěžích moc slabý, ale ten žádný hlas nedostal, tu většinu hlasu dostala Ramona a vypadla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama