Survivor Borneo: Epizoda 5

4. února 2012 v 22:05 | James-Fairplay |  Survivor: Borneo
V Pagong byla pochmurná nálada, protože už prohráli dvě soutěže po sobě. Gretchen si opět stěžovala, že je v táboře nepořádek.

V Tagi si postavili slunečník. Sean a Dirk šli znovu na ryby a znovu nic nechytili, a některé to už začalo štvát, že nic nedělají a ulejvají se. Susan si na ně opět stěžovala, jako vždycky. Pak k nim přišel Jeff a dal jim zprávu o zítřejší soutěži o odměnu. Bude to spočívat ve střelbě lukem, házením oštěpem, nebo foukání šipek. To jim tam Jeff donesl, aby mohli trénovat. A to samé udělal v Pagong.

Tagi se okamžitě začali připravovat a vypadalo to, že jsou dobře sehraní a další soutěž znovu vyhrají. Ale i Pagong byli dobře připraveni.

Celá soutěž byla hodně vyrovnaná, rozhodlo až poslední kolo hod oštěpem, ve kterém nakonec zvítězili Pagong a odnesli si ovoce a slepičky, které pojmenovali Snídaně, Večeře a Oběd.

Pagong byli nadšení, konečně znovu vyhráli a nemohli být šťastnější získali slepičky.

Za Tagi nebyli vůbec nadšení, protože prohráli velkou odměnu. Naštvaná byla hlavně Susan, která si nedokázala odpustit to, že prohrála nad Joelem.

V Pagong, Greg nechtěl spát s ostatními a proto šel spát do džungle. A Colleen začala chodit s ním. Takže si ostatní zase mysleli, co tam ti dva asi dělají. Ale ti to komentují, že jsou jen kamarádi.

V Tagi si Richard začal hrát s hadem, ale pak ho zahodil. Pak se ostatní začali strachovat o Dirka, který začal být čím dál hubenější a hubenější. A pak se tajná aliance domluvila, že musí vyhodit Dirka.

A teď už nás čeká soutěž o imunitu. Jeden člen musel nastoupit na člun a pádlovat, aby zachránil zbývající členy, kteří jsou ve vodě.

Za Pagong pádloval Gervase, který samozřejmě vůbec neumí plavat. Jenže Kelly se tímhle živí, takže výsledek byl jasný. Jaké to ale bylo překvapení, když Pagong vyhráli.

Kelly z toho nebyla moc nadšená, porazil ji muž, který ani neumí plavat. Na sto procent je jasné, že jde Dirk, ale proč nevyřadit Kelly, která to pokazila.

Na kmenové radě se hodně probíralo to, jak Kelly prohrála. Nakonec byl vyřazen přece jen Dirk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama