Survivor Borneo: Epizoda 6

8. února 2012 v 15:28 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Už za tři dny nás čeká sloučení, ale ještě před ním, někdo musí odejít.

V Tagi bylo všem dobře, jelikož všichni odpočívali a nikdo nic nedělal. Všichni si ale uvědomovali, že už brzy bude sloučení. A pak plánovali, že se nejdřív musí zbavit Grega, Jenny a Gervaseho.

V Pagong se rozhodli, že sní slepičku. Někteří ji chtěli okamžitě zmasakrovat, aby stříkala krev, jako v horroru, ale ženy to nechtěli ani vidět. Jenna pak navrhla, aby všechny slepičky nejdřív snědli, když brzo bude sloučení. A pak už si pochutnali.

V Tagi si Richard vysvlékl plavky a začal po táboře chodit nahý. Což ostatním připadalo trošku trapné.

V Pagong řekl Gervase, že žena je ten nejhloupější tvor na světě, což samozřejmě ženy naštvalo a Gretchen naverbovala holky, aby pro Gervaseho hlasovali. A Gervase se okamžitě začal vymlouvat.

A teď už nás čeká soutěž o odměnu. Jeden po jednom museli vybíhat do chatrčí a donést z nich dva otvíráky, dva nože a dvě přilby. A hrálo se o jídlo.

Tagi si brzo získali vedení, jenže pak se dopustili velké chyby a odměnu vyhráli Pagong.

Pagong si uvědomili, že následující soutěž o imunitu musí vyhrát, aby to při sloučení bylo 6 na 4. Jenže pak začal Joel štvát všechny ženy a tak změnili hlasování z Gervaseho na Joela.

A teď je čas na souboj o nesmírně důležitou imunitu. Všichni členové kmene museli přejít velkou armádní dráhu.

Bylo to hodně vyrovnané, ale vítězi se staly Tagi.

Nejhorší obavy Pagong se potvrdili, protože to bude remíza. A pak zjistili, že jim někdo sežral kuřata. Byla to jakási ještěrka. A někteří se pak shodli, že to bude Joel.

Na kmenové radě se hodně řešilo to jak Joel a Gervase pomlouvali ženy. I když Jenna překvapivě dostala dva hlasy, vyřazen byl přece jen Joel.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama