Survivor Borneo: Epizoda 7

10. února 2012 v 13:19 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
A je to tady. Už v dnešní epizodě nás čeká sloučení. Nejdřív oba kmeny vyslali své zástupce (Sean, Jenna), kteří měli vidět tábor druhého kmene a posoudit jaký je lepší. Jenna byl hodně překvapená, jak se tam Tagi daří. Zatímco Seanovi to v Pagong připadalo, jak po válce. Aliance z Tagi okamžitě začala jednat a začala vymýšlet, kdo asi půjde první. A pak už oba zástupci vyjeli na jakýsi malý ostrov, kde pro ně byla nachystaná velká hostina, hodně chlastu a taky společná postel, jak v romantickém filmu. A přes tu noc museli vymyslet nový jméno kmene, kde budou žít a taky jaké předměty s sebou vezmou. Ale ti dva mysleli jen na to jídlo. Sean pak začal samozřejmě nabalovat, ale Jenna nic takového, má přece dvě děti. Sean se opravdu hodně "ožral".

Ráno oba vyslanci vyjeli ke kmeni Pagong a řekli jim, že se jede do tábora Tagi, aby si zbalili všechny věci. A pak jsme se od nich dozvěděli, že nový kmen se jmenuje Rattana. No a pak už odjeli.

Když přijeli, tak je všichni přivítali, a to hlavně Richard, který k nim plaval až na konec světa. Všichni byli tak zaujatí tím, jak to tam vypadalo. Všichni se hned přivítali, ale například Rudymu to vadilo, jelikož už tam bylo jen pět lidí a najednou jich je zase deset. Greg okamžitě poznal, že Richard může být velká hrozba. A pak už začala stavba nového přístřešku. Ale pracovali na tom ženy, takže pak nebylo překvapením, že se celý přístřešek zbořil. A večer se všichni víc poznávali.
Ráno byl Rudy pěkně naštvaný, jelikož celou noc spokojeně ležel a jak začalo pršet, tak pršelo na ženy a ty se na něj okamžitě nahrnuly. Ale i Colleen si stěžovala, že ji Rudy kopal, a že je mu to úplně jedno.

A teď už nás čeká soutěž o individuální imunitu. V ní šlo jen o to, kdo vydrží nejdéle pod vodou.

Soutěž byla vyrovnaná mezi Gregem a Seanem, ale byl to přece jen Greg, kdo zvítězil a mohl si oddychnout jinak by šel dnes domů.

A teď už nás čeká kmenová rada. Jenže když se hlasovalo, tak Pagong naprosto vyhořeli, jelikož každý z nich hlasoval pro někoho jiného. Zatímco aliance z Tagi držela při sobě a vyloučila Gretchen pouze čtyřmi hlasy. A teď mají početní převahu. Ale to nejzajímavější na kmenové radě bylo to, jak Sean začal hlasovat podle abecedy, takže jeho hlas dostala Colleen.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama