Survivor Borneo: Epizoda 8

11. února 2012 v 10:43 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Teď mají aliance z Tagi velkou výhodu, jelikož můžou ostatní Pagong postupně vyřadit. Pokud se tedy něco nepodělá.

Jenže Pagong si uvědomovali, že proti nim někdo utvořil alianci a teď je chtějí všechny vyloučit. Dozvěděli jsme se, že Rudy naverboval ostatní, aby vyloučili Gretchen. Jediná šance Pagong je teď, aby se k nim přidal Sean, který zatím není v žádné alianci. Susan pak přesvědčila Jennu, že nejdřív půjdou muži. Rudy si opět stěžoval, že je tu až moc lidí. A pak se pohádali o rýži, aby jí tolik nejedli, jinak jim brzy dojde. Richard opět vyjel rybařit a dokonce se mu podařilo chytit malého žraloka. A ostatní už slintali, aby jim to okamžitě naservíroval. A pak si ostatní všimli, že Greg začal manipulovat s Colleen. Richard a Greg si pak oba všimli, že kontrolují tuhle hru, takže příště určitě jeden z nich půjde. Greg prokoukl Richarda a Richard prokoukl Grega.

Ráno jim pak přišlo, že je čeká soutěž o odměnu. A taky tam stálo, že to bude něco se svými blízkými. Takže všichni začali přát vítězství Jenně, která moc chtěla vidět svoje dvě malé dcerky. Později k nim přijel Jeff spolu s velkou bednou. Ukázalo se, že je v ní televize. Nejdřív jim Jeff pustil malé ukázky z domova. Ten, který vyhrál následující soutěž o odměnu, která spočívala v lukostřelbě si mohl video z domova pustit celé. Když jim ukazoval ukázky, tak už ukázal všem kromě Jenny. Ta byla celá natěšená, ale Jeff ji řekl, že žádné video nepřišlo a ona z toho byla hodně smutná. Vítěz si pak mohl natočit vlastní video domů.

Každý měl jen jeden šíp. Zvítězil Greg a mohl se podívat na celé video se svojí sestrou a pak ji poslal sám jedno video.

Greg si pak pustil svoje video, ale ostatním to připadalo, že je jeho sestra naprosto střelená. Mezitím Jenna stále trénovala lukostřelbu, protože byla smutná z toho, že nepřišlo žádný video. Pak už natočil Greg vlastní video, ale Rudymu to připadalo jako incest. Jenna probrečela snad celý den.

Další den si pak ráno uvědomili, že možná Jenna chce jít domů kvůli svým dětem, protože pořád brečela. Susan si pak stěžovala na Gervaseho, že vůbec nic nedělá. A taky si stěžovala, že nikdo z nich také nepracuje. Gervase pak ukázal svoji kartovou hru Richardovi, protože je v ní mistr, ale Richard ho okamžitě porazil. A později jim přišla pošta, že je čeká souboj o imunitu.

Šlo o velké provazové bludiště s pěti stanovišti. Všichni budou připojeni k velkému lanu a musí získat všech pět karabin. Kdo první doběhne do cíle s pěti karabinami, vítězí.

Gregovi šlo o hodně, protože potřeboval vyhrát, jinak by jel domů. Ale to se mu nepovedlo, protože byl celou dobu úplně ztracený. Gervase si naopak získal slušné tempo a taky zvítězil.

Aliance z Tagi si teď musela vybrat další cíl. Takže jasný cíl byl Greg. Ale taky záleží jestli se Sean přidá k Pagong a ti budou hlasovat stejně.

Jenže na kmenové radě Sean použil znovu svoji abecední taktiku a domů s pláčem odešel Greg a stal se tak prvním porotcem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama