Survivor Borneo: Epizoda 9

11. února 2012 v 16:37 | James - Fairplay |  Survivor: Borneo
Colleen byla pěkně naštvaná z aliance, která vyřazuje jednoho Pagonga za druhým, ale taky byla naštvaná, že pořád lžou. Ale i Kelly už to přestávalo bavit a začala se rozhodovat, jestli z aliance neodejít. Sean si uvědomil, proč nevyhodit Richarda, kromě ryb tu nic jiného nedělá. Souhlasil s ním Gervase. Richard pak opět ulovil nějaké rejnoky a tak si na nich chtěli smlsnout. Jenže Rudy je až moc opekl a Richard byl na něj pěkně naštvaný. A proto si Richard řekl, že na ryby přestane chodit, než si ho začnou vážit. Ženy pak vyjeli na moře a podařilo se jim chytit svoji první rybu. A Richardovi hned sklapla čelist.

A teď už na nás čeká soutěž o odměnu. Hrálo se o grilování. A k tomu také dopisy z domova, tentokrát tam měla i Jenna. V samotné soutěži to byla taková provazová dráha. Měla celkem 16 částí. Na každém stanovišti je číslo, a oni musí sebrat to stejné číslo, které dostali. Ten, kdo bude mít všech šestnáct čísel, vyhrál.

Závod to byl vyrovnaný, hlavně mezi Kelly a Colleen a nakonec to byla přece jen Colleen. Ale mohla si někoho vybrat sebou. Colleen chtěla samozřejmě všechny, ale nakonec se rozhodla pro Jennu, aby se konečně dozvěděla něco o svých dcerkách.

Na odměně se doslova obě přežrali. Colleen pak řekla, že už asi ví, kdo je v tom tajném spojenectví. A taky věděla, že Sean je rozhodující hlas. A pak už přišlo na dopisy.

Další ráno měl Richard narozeniny a nemohl to oslavit jak jinak, než, že se svlékl. Některým jako Jenna to vadilo. Nebo i Colleen z toho nebyla nadšená, že jim tam pobíhá nahej teplouš. Sean si pak uvědomil, že další v abecedním hlasování je Jenna.

Pojďme si zasoutěžit o imunitu. Každý si nejdřív stoupnul na čtverec. Pak se podle pořadí přesunul na další. Ale ten předchozí musí zakrýt, aby tam nikdo jiný nemohl jít. Vítězí ten, který bude mít nějaké místo.

Všichni začali odpadávat jako hrušky, nakonec zvítězil Rudy a všichni mu zatleskali.

Colleen nechtěla jen tak sedět a čekat až ji vyloučí. Šla za Gervasem, že něco s Jennou vymysleli, zbaví se Richarda, ale k tomu potřebují Seanův hlas. Kelly se pak začala víc bavit s Colleen a Jennou, Richard tedy okamžitě šel za ní a přesvědčil ji, že musí zůstat spolu.

Na kmenové radě se probíralo to jak Richard chodil nahý. Pak se hlasovalo. Sean hlasoval pro Jennu s tím, že jeden hlas nic nezmění. Jenže to byl právě Seanův hlas, který vyloučil Jennu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama